pt9

5

@Rewolucja123 Dwóch pierwszych nie do wyjęcia, Lobotka i Emrce Can to wielkie XD a tego Valentina to nikt nie zna. Zostaje Amrabat

pt9

0

Ulubiony koszykarz Dwayne Wade prowadzi ulubiony program telewizyjny the Cube - to trzeba zobaczyć.


pt9

3

@bixmix Mnie od zawsze śmieszą gadki o farmerskich ligach. LL, PL, Bundes, Serie A, Ligue1 to są najmocniejsze ligi na świecie i o żadnej nie można powiedzieć że jest ogórkowa. Najwięcej kasy jest w PL i najwięcej równych zespołów ale jak widać w Europie nie zawsze brylują, nie ma reguły.

pt9

0

@Esteban_ Ale na LR to TOP3 skrzydłowych świata

pt9

1

@Firestone Uraziłeś fanatyków. Oj ty niedobry

pt9

0

@Deathwing112 Wiem, ale ja już jestem coraz starszy i mam coraz mniej pary. Gdybym cofnął się w czasie to zabrałbym się za dzieci w wieku 22-25 lat.

pt9

0

@Deathwing112 Chciałbym bardzo. 34 lata na karku i bez dzieci trochę pusto jest w życiu. Chciałem zawsze trójkę czy czwórkę jednak może być już lekko za późno. Jak ich nie będzie to świat się nie zawali ale nie wyobrażam sobie starości bez rodziny.

pt9

0

@MysticCat Wszystko zależy czy jest to duże miasto czy nie. Jest sporo fajnych hoteli w tej cenie ale w takiej Warszawie zawsze trzeba limit zwiększyć bo poniżej 250 zł ciężko o dobre miejscówki

pt9

0

@xVENUMx Ocet i soda oczyszczona lub WD40

pt9

0

@Rust_Cohle Nie pójdę

pt9

0

@cris2706 Pamiętaj tylko że to my opłacaliśmy wiceszefa komitetu co z góry jest już niemoralne i śmierdzi i jest to fakt. Niech z tego się tłumaczy czemu w ogóle doszło do czegoś takiego i było przepłacane zamiast atakować Real który nie ma w tej sytuacji nic do rzeczy

pt9

0

@Masnymichael Mamy w pracy limit 180 zł co jest dość mało patrząc na obecne ceny.

pt9

0

@Esteban_ Nie zapominajmy również o nad piłkarzu wszechczasow Davidzie Ginoli. Czy to możliwe że był lepszy od Messiego i CR7?

pt9

2

@Esteban_ Czemu tak uważasz? To jest piłkarski idol z dzieciństwa wielu osób. Każdy z nas pamięta jego świetne występy, technikę i finezje w Asz-Szabab Rijad. W szkole każdy dzieciak miał jego koszulkę.

pt9

3

@RomanHoffer Zdecydowanie rower. Dużo szybciej i więcej można zobaczyć. Nie znoszę chodzić. Na rowerze mogę i 150km przejechać a z chodzeniem to już po 20 minutach mam dość.

pt9

0

Kto lepiej wyjaśnił - Laporta czy Michniewicz w KS?

pt9

1

@Kengo Jeszcze zapomniałeś dodać że to maraton a nie sprint i że jesteś trenerem z wieloletnim doświadczeniem oraz skończyłeś kurs z certyfikatem.

pt9

1

@Omoziu
Budżet jak na elektryka nie jest wysoki. 8k kosztuje zazwyczaj bardzo dobry zwykły rower do jazdy. W tym przedziale cenowym trzeba szukać jakiś mieszczuchów rekreacyjnych. O MTB można zapomnieć

https://unibike.pl/e-bike/swift/
https://kross.eu/pl/rowery/ebike/ebike-urban/solo-emi-multicycle-418-wh-stalowy-matowy

W tej kwocie wolałbym sobie zakupić fajnego Gravela niż elektryka

pt9

0

@Omoziu Jakie przeznaczenie roweru, ścieżki, las, asfalt, szutry?

pt9

1

@macio_944 Obraz strony jest taki jak wygląda nasza gra która jest fatalna i to trwa dłużej niż 2 lata. Brak wiary w klub jak widać miał podstawy bo odpadliśmy po raz kolejny z hukiem w europejskich pucharach. Patrząc na gówno jakie prezentujemy to wydaje mi się że poziom krytyki i szamba wylewanego jest akurat w sam raz.

Mamy się radować ze szczęścia że klub który kochamy i któremu kibicujemy od lat zaplatany jest w afery gdzie opłaca wiceszefa komitetu sędziowskiego czy gra padaczkę wydając rok w rok miliony na pensje i transfery?

pt9

2

@RomanHoffer Co zamawiałeś w macu? Burgerek + nugetsy?

pt9

0

@sendesara Liczba podań to bardzo gówniana statystyka. Drużyny Kloppa za najlepszych czasów potrafią dwoma podaniami stworzyć okazję bramkową. W Barcelonie jest jakiś kult gdzie więcej podań = byliśmy lepsi od przeciwnika. Nie zmienia to faktu że Gavi powinien już dawno odpocząć bo widać wypalenie sezonem.

pt9

4

@zadafcb uu to jednak jak 4 lata to nie tak dobra fucha. Już nie chcę być raportmenem.

pt9

4

Około 50 000,00 zł za jeden raport o tym czy sędzia zwraca uwagę na dyskusje i za wślizgi od tyłu lubi dać czerwoną kartkę brzmi jak całkiem fajna robota. I mecz można obejrzeć, naskrobać dwie strony a hajs się zgadza.

pt9

2

@Comentateiro Donald Tusk głupi nie jest i doskonale wie co daje w prezentach. Jesteś pewien że było "Best before" a nie "Mindestens haltbar bis" ?

Skąd wziąć tak stare czekoladki? Od dziadka z Wermachtu

pt9

0

@ptrx powiem ci ze od 100 meczy chyba nie widziałem aby ktoś z daleka strzelał. Każdy do skrzydła i podanie w pole karne

pt9

1

@ptrx Traktuje Casillasa czy innych słaby bramkarzy jako wymuszenie lepszej gry obronnej. Poprzednio miałem Cecha i co to była za tragedia:p ale na razie muszę przyznać że całkiem niezły ten Casillas jednak

pt9

0

@Transu96 Myślę że od nich to nawet siorka by lepiej zagrala.

pt9

1

@Rewolucja123 15 lat więzienia

pt9

1

@Adamski69 Najbardziej znienawidzony piłkarz prze zemnie ostatnich lat - Rakitic. Nigdy mnie nie przekonał i nigdy nie byłem fanem jego gry i umiejętności. Od kiedy przyszedł to nasza pomoc zaczęła wyraźnie słabnąć z roku na rok. Chwała za niezły sezon 14/15 ale im dalej tym gorzej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?