pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio87 Skoro do tak dennego Belfra nie ma podjazdu to musi być na prawdę źle.
1
@Pawel13sz Faktycznie, szczegółowe te badania są bardzo więc na pewno legit.
2
@MesQueUnClub_87 Płaciłem 300 zł ostatnio.
0
@Jakchcesz Ale to już jest dawno potwierdzone.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Bardzo dobrze. Świetnie broni sam na sam
3
@Kgorecki2500 @Transu96 @PatrychoO @MesQueUnClub_87 @ptrx @ZwyklyKibicBarcy04
Przyjemny traf z paczki z ikona
https://ibb.co/190sZ6S
Za Pedriego jak znalazl do środka pola
https://www.futbin.com/23/squad/2142044
1
@JohnA Ja lubię typowe typowe maniurki. Dla mnie podstawą jest aby był przynajmniej lekki makijaż i zrobiony pedicure i maniciure u kobiety.
1
Jak Ćwiąkała śmiał nagrać film o Sevilli i ich pochwalić? Od zawsze wiedziałem że jest ich ukrytym kibicem
2
@Kgorecki2500 Na razie 11 zrobiłem 2 walkouty tylko
5
@JohnA Mnie się podoba choć ostatnio porobiła się już na twarzy za bardzo. Nadal jednak figura i seksapil top. De Jonga z kolei kompletnie mi się nie podoba.
0
@Vampir707 Może odpowiednik coli zero jest produkowany w mniejszych seriach i dlatego podobna cena?
0
@Firestone Przed nimi Busi
7
@Herbert Nie da się ująć tego lepiej. Cała ta sprawa to wielka żenada z naszej strony.
11
Relacjonuje razem wspólnie z Dominikiem Piechotą specjalnie dla was prosto ze szkoły tańca gdzie od kilku miesięcy uczy się hiszpańskiego tango. Właśnie weszliśmy do środka
https://ibb.co/SfN2tTT
10
@Mazi Ale małpiarnia
3
@Majkel34 Po co mu multipla jak ma zgrabny, szybki i sportowy wóz
2
Robert Lewandowski powiedział
https://ibb.co/MNHvv9X
0
@TheNekro94 Zgrabna i zadbana jest to czemu by nie sponsorować.
1
@LM10GOAT Barcelona i posprzątanie tego bajzlu od nowa. Wymóg że ja decyduje o wszystkim i mam fundusze do budowy. Nadciąga wtedy dynastia i przez kilkadziesiąt lat zdobywamy wszystko co się da
0
@iniesta44 @Medium
Polecam tych użytkowników. Bardzo dobre tytuły.
Edit: bym zapomnial - Friday Night Dinner. Komedia w stylu angielskim. Chyba na HBO było
0
@lukas5544
Justified
The Shield
Lakers dynastia zwycięzców
Entourage
1
@macio_944 Messi przyjedzie ze starym i rodzinką, sesja zdjęciowa, walizki, nowy stary dom a 2 dni przed prezentacją Lapcio mówi że jednak nie da rady. 87% szans na takie coś
0
@ShawnC https://tenor.com/pl/view/spits-coffee-laughing-lol-lmao-happy-gif-15401789
3
@GeneralXavi Ostatnio oglądałem stary klasyk i to jak poruszał się mądrze Pedro po boisku to czapki z głów. Nigdy nie był wirtuozem oraz miał ograniczone umiejętności ale wycisnął z kariery chyba wszystko.
@matirix20 A zdrowy Dembuś to jakiś super skrzydłowy? Ja pamiętam masę meczy z tego sezonu czy zeszłego gdzie dosłownie znikał
1
@Criss18Barca Podejrzewam że jest bardzo dużo firm gdzie się nie płaci na czas. Sam kilka razy dostałem opóźnioną (mega wkur***jąca rzecz) ale dużo firm żyje od 1 do 1
0
@A4ron Nie są to takie same warunki. Na wyjeździe jest zawsze ciężej, kibice czy nawet chłopaki od podawania piłek robią psikusy.
2
@A4ron Ja wciąż nie mogę się zdecydować co mi się bardziej podobało. Chyba nie widzę jakiejś dużej różnicy. Dla mnie mogłyby zostać bramki wyjazdowe ale przy dogrywkach już nie obowiązujące.
1
@agaFCB Jak już się czyta pierwsze słowo czyli "Xavi" to już wiadomo że daleko nie zajdziemy
0
@hank_moody Słaba kultura pracy, zmienianie między 3 blatami jest mega upierdliwe. 2x10 , 2x11, 1x11 , 1x12 takich bym szukał.
0
@hank_moody Strasznie duża waga, słaby napęd 3x8. Nie kupowałbym. Do tego brak hamulcow tarczowych. Wolałbym typ typowo MTB lub Crossowy niż trekkingowy