pt9

0

@Nazio87 Skoro do tak dennego Belfra nie ma podjazdu to musi być na prawdę źle.

pt9

1

@Pawel13sz Faktycznie, szczegółowe te badania są bardzo więc na pewno legit.

pt9

2

@MesQueUnClub_87 Płaciłem 300 zł ostatnio.

pt9

0

@Jakchcesz Ale to już jest dawno potwierdzone.

pt9

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Bardzo dobrze. Świetnie broni sam na sam

pt9

3

pt9

1

@JohnA Ja lubię typowe typowe maniurki. Dla mnie podstawą jest aby był przynajmniej lekki makijaż i zrobiony pedicure i maniciure u kobiety.

pt9

1

Jak Ćwiąkała śmiał nagrać film o Sevilli i ich pochwalić? Od zawsze wiedziałem że jest ich ukrytym kibicem

pt9

2

@Kgorecki2500 Na razie 11 zrobiłem 2 walkouty tylko

pt9

5

@JohnA Mnie się podoba choć ostatnio porobiła się już na twarzy za bardzo. Nadal jednak figura i seksapil top. De Jonga z kolei kompletnie mi się nie podoba.

pt9

0

@Vampir707 Może odpowiednik coli zero jest produkowany w mniejszych seriach i dlatego podobna cena?

pt9

0

@Firestone Przed nimi Busi

pt9

7

@Herbert Nie da się ująć tego lepiej. Cała ta sprawa to wielka żenada z naszej strony.

pt9

11

Relacjonuje razem wspólnie z Dominikiem Piechotą specjalnie dla was prosto ze szkoły tańca gdzie od kilku miesięcy uczy się hiszpańskiego tango. Właśnie weszliśmy do środka
https://ibb.co/SfN2tTT

pt9

10

@Mazi Ale małpiarnia

pt9

3

@Majkel34 Po co mu multipla jak ma zgrabny, szybki i sportowy wóz

pt9

2

Robert Lewandowski powiedział
https://ibb.co/MNHvv9X

pt9

0

@TheNekro94 Zgrabna i zadbana jest to czemu by nie sponsorować.

pt9

1

@LM10GOAT Barcelona i posprzątanie tego bajzlu od nowa. Wymóg że ja decyduje o wszystkim i mam fundusze do budowy. Nadciąga wtedy dynastia i przez kilkadziesiąt lat zdobywamy wszystko co się da

pt9

0

@iniesta44 @Medium
Polecam tych użytkowników. Bardzo dobre tytuły.

Edit: bym zapomnial - Friday Night Dinner. Komedia w stylu angielskim. Chyba na HBO było

pt9

0

@lukas5544
Justified
The Shield
Lakers dynastia zwycięzców
Entourage

pt9

1

@macio_944 Messi przyjedzie ze starym i rodzinką, sesja zdjęciowa, walizki, nowy stary dom a 2 dni przed prezentacją Lapcio mówi że jednak nie da rady. 87% szans na takie coś

pt9

3

@GeneralXavi Ostatnio oglądałem stary klasyk i to jak poruszał się mądrze Pedro po boisku to czapki z głów. Nigdy nie był wirtuozem oraz miał ograniczone umiejętności ale wycisnął z kariery chyba wszystko.

@matirix20 A zdrowy Dembuś to jakiś super skrzydłowy? Ja pamiętam masę meczy z tego sezonu czy zeszłego gdzie dosłownie znikał

pt9

1

@Criss18Barca Podejrzewam że jest bardzo dużo firm gdzie się nie płaci na czas. Sam kilka razy dostałem opóźnioną (mega wkur***jąca rzecz) ale dużo firm żyje od 1 do 1

pt9

0

@A4ron Nie są to takie same warunki. Na wyjeździe jest zawsze ciężej, kibice czy nawet chłopaki od podawania piłek robią psikusy.

pt9

2

@A4ron Ja wciąż nie mogę się zdecydować co mi się bardziej podobało. Chyba nie widzę jakiejś dużej różnicy. Dla mnie mogłyby zostać bramki wyjazdowe ale przy dogrywkach już nie obowiązujące.

pt9

1

@agaFCB Jak już się czyta pierwsze słowo czyli "Xavi" to już wiadomo że daleko nie zajdziemy

pt9

0

@hank_moody Słaba kultura pracy, zmienianie między 3 blatami jest mega upierdliwe. 2x10 , 2x11, 1x11 , 1x12 takich bym szukał.

pt9

0

@hank_moody Strasznie duża waga, słaby napęd 3x8. Nie kupowałbym. Do tego brak hamulcow tarczowych. Wolałbym typ typowo MTB lub Crossowy niż trekkingowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?