@Bykunn Najważniejsze to w tym wszystkim pilnować ubezpieczenia,bo to srogie kary. Przegląd i dokumenty w sumie też,ale to grozi konsekwencjami gdy cos się stanie albo w razie kontroli, a przy OC to z automatu kara leci. I to dotkliwa.
@Bykunn A ok. Nie pomyslalem o tym. Pamiętam jak mi okulistka robila badania na prawko i nawet zaglądała w oczy,ale ze zajęta była w tym samym czasie plotkami z pielęgniarką to nawet nie zauwazyła ze mam zalożone soczewki kontaktowe. A że też o to nie zapytała to wystawiła mi kwity w porządku. Potem i tak miałem operację na oczy jakby co.
@BorzyKrzys Raz się odbiłem od tego filmu i po kilkunastu minutach wyłączyłem. Ale innym razem jak włączyłem ,to świetnie się bawiłem. Czasem po prostu trzeba trafić na odpowiedni nastrój do danego filmu.
@Konradowskyy Casillas, Raul,Morientes, Hierro, Roberto Carlos, Owen - kiedyś trochę ich było. Teraz nie ma ani jednego takiego. Trochę kibicuję jedynie Gulerowi może.
@Kgorecki2500 Generalnie trafnie o Szymonie. Nieważne kto to - nawet nie chce mi się tego sprawdzać. Ale z tym AfD też racja - won z nimi i z daleka od nich.
@Gaz Co w tym smutnego? Smutne to by było gdyby z jakichs niezaleznych od Neymara przyczyn tak to się potoczyło. A to wszystko przez jego wybory i jego podejscie
0
@Munio I kto wie czy to nie on przyblokował transfer Messiego do City. O te kilka dni za szybko to przyklepali
0
@Matheu12 Tyle, że te europejskie kraje to właśnie każdy ma swoje interesy. Nie widzę szans aby taki układ działał w praktyce.
0
@Szreko No to wlasnie @Krzty podaje taki argument. To do niego tak . Do mnie nie
1
@Bykunn Najważniejsze to w tym wszystkim pilnować ubezpieczenia,bo to srogie kary. Przegląd i dokumenty w sumie też,ale to grozi konsekwencjami gdy cos się stanie albo w razie kontroli, a przy OC to z automatu kara leci. I to dotkliwa.
1
@Bykunn A ok. Nie pomyslalem o tym. Pamiętam jak mi okulistka robila badania na prawko i nawet zaglądała w oczy,ale ze zajęta była w tym samym czasie plotkami z pielęgniarką to nawet nie zauwazyła ze mam zalożone soczewki kontaktowe. A że też o to nie zapytała to wystawiła mi kwity w porządku. Potem i tak miałem operację na oczy jakby co.
0
@Krzty To jaki sens toczyć te rozwazania, skoro to tytuły czy statystyki maja przeważać?
1
@Comentateiro To ładnie żes zabalował dziadek w Sylwestra, skoro dopiero otrzeźwiales aby zyczenia złożyć.
5
@Bykunn To prawo jazdy ma jakis termin waznosci?
0
@norbi77 Tyle, że to nie Ukraina nałożyła te sankcje i ograniczenia
0
@Comentateiro A powinno. Nie każdy ma ochotę ćwiczyć z kimś takim
0
@BorzyKrzys Raz się odbiłem od tego filmu i po kilkunastu minutach wyłączyłem. Ale innym razem jak włączyłem ,to świetnie się bawiłem. Czasem po prostu trzeba trafić na odpowiedni nastrój do danego filmu.
0
@norbi77 Ukraina nie przeszkadza USA - dla nich to tylko pionek na planszy.
0
@clyde Racja. Ale tych którzy ich nie znają to chyba niewiele obchodzi. Owszem - ten element niespodzianki na koniec ale to tyle.
0
@mekston Oczywiście, że mogę.
1
@Konradowskyy Casillas, Raul,Morientes, Hierro, Roberto Carlos, Owen - kiedyś trochę ich było. Teraz nie ma ani jednego takiego. Trochę kibicuję jedynie Gulerowi może.
0
@mekston Bo wiem i już.
0
@MesQueUnClub96 Nie to akurat ok. Najgorsze było zaspiewanie kolędy albo recytacja wierszyka aby dostać prezent.
0
@clyde A to ktos ogląda Kolo Fortuny dla nagród?
1
@DTMisTheBest Uwielbiałem tez LodeRunner.
0
@sergio5 U nas ogólnie ceny na imprezy i koncerty są totalnie przegięte. Chyba najdroższe w Europie.
0
@NeroTFP1 Jak Auba? On nie gral w Bayernie chyba.
7
@MesQueUnClub96 Wizyta św. Mikołaja.
0
@jacobFCB Znaczy się do Izraela lecą?
0
@Kgorecki2500 Samo to, że tam podczas stanu wojennego obowiązuje cenzura. Ale zawieszenie broni gwarantowane przez USA powinno te wybory umozliwić
1
@norbi77 Polskie drogi...
0
@partymaker Mazury idealnie. Ciepło i słońce, ,ale jeszcze trochę śniegu leży i większej chlapy nie ma.
0
@Kgorecki2500 Generalnie trafnie o Szymonie. Nieważne kto to - nawet nie chce mi się tego sprawdzać. Ale z tym AfD też racja - won z nimi i z daleka od nich.
2
To się normalnie w pale nie mieści. Chory jest ten świat -https://kryminalne.o2.pl/informacje/zostawala-sama-w-autobusie-koszmar-uczennicy-trwal-niemal-dwa-lata-7128412520200992a
0
@Gaz Co w tym smutnego? Smutne to by było gdyby z jakichs niezaleznych od Neymara przyczyn tak to się potoczyło. A to wszystko przez jego wybory i jego podejscie
2
@barcelonaLM Otóż to - Biden jakoś nie obraził się na rządy pisowców, którzy zachowali się żałośnie w momencie jego wyboru.