@Klimach fan No taka jego rola obecnie - otwierać ludziom oczy,krytykować,osmieszać i tyle. Może kilka ziarenek wykiełkuje,ale polskiej sceny politycznej ten happening nie uzdrowi. Zaraz kazdy o tym zapomni.
Myślicie że Braun znowu zniszczy psychicznie trzaskowskiego czy funkcjonariuszki go w porę spacyfikują? Ja stawiam, że nie będzie miał tyle swobody co w Super Expressie.
@karolszymek Bo to debilny przepis i tyle. Obrońca ma być wróżką i ma przewidzieć czy sędzia gwizdnie spalonego czy nie? W meczu z Interem chyba przy podobnej sytuacji - puścili spalonego i bramkarz ryzykował kontuzje rzucając się pod nogi napastnika. Do tego ile razy jest tak że dochodzi do rzutu rożnego po sytuacji spalonej? Te puszczanie oczywistych spalonych to obecnie najgłupszy przepis w tej grze
1
@Klimach fan No taka jego rola obecnie - otwierać ludziom oczy,krytykować,osmieszać i tyle. Może kilka ziarenek wykiełkuje,ale polskiej sceny politycznej ten happening nie uzdrowi. Zaraz kazdy o tym zapomni.
1
@Comentateiro No nie no - browar po służbie też musi być. Ale Sławek i przeszkolenie ? Czemu nie? Reszta polityków też.
0
@Comentateiro Chyba niekoniecznie ci wyszło to co zamierzałeś przekazać tym wpisem
0
@Kengo Tylko co te jego uwagi i krytyka zmieniają w perspektywie obecnych wyborów?
1
@Matt_i1992 Nie interesują go w kontekście ich problemów z USA. Czemu tego nie dodałeś?
1
@NeroTFP1 Nawet nie musiałby nigdzie przychodzić.
0
@misiulator A jak ktos narysuje jądra, to glos na Brauna
0
@pluszek Na kolejna debatę Nawrocki powinien przyjść z apelem"Ratuj pana Jerzego"
0
@Swistus172 A może w dobie sztucznej inteligencji czas wprowadzić aby klawiatura razila prądem gdy AI wykryje hejterski komentarz
0
@PatrychoO To tak jak nasz @Borneo tyle,że on pisze. Dobrze,że Woch nie robi błędów ortograficznych jak mówi
0
@BarcaaVEB Republika organizacyjnie całkiem sprawnie ogarnęła
12
Co jak co,ale Braun z największa charyzmą z nich wszystkich się wypowiada.
3
@Salchent Tak jak przez całe swoje życie
0
@tbas To zależy czy masz na to jakieś dowody czy też podstawy do takich domysłów.
5
@12Frost12 W sensie że Rafał? Też mnie denerwują jego brednie - ale od razu badać?
1
@Michael24 "może wybijać piłkę lecącą do bramki i NIC" - a to jest niedozwolone czy co?
2
Myślicie że Braun znowu zniszczy psychicznie trzaskowskiego czy funkcjonariuszki go w porę spacyfikują? Ja stawiam, że nie będzie miał tyle swobody co w Super Expressie.
4
@Kgorecki2500 Braun - potrzymaj mi piwo. Juz to widzę jak daje się skontrolować
0
@Kondziubarca Spokojnie - moze jednak do drugiej tury trafi ktoś spoza trójki trzaskowski,mentzen,nawrocki i będzie można iść
3
@BorzyKrzys Narasta problem ich estetyki. Nosz ja pierniczę. Zaiste problem pierwszego świata.
0
@karolszymek Bo to debilny przepis i tyle. Obrońca ma być wróżką i ma przewidzieć czy sędzia gwizdnie spalonego czy nie? W meczu z Interem chyba przy podobnej sytuacji - puścili spalonego i bramkarz ryzykował kontuzje rzucając się pod nogi napastnika. Do tego ile razy jest tak że dochodzi do rzutu rożnego po sytuacji spalonej? Te puszczanie oczywistych spalonych to obecnie najgłupszy przepis w tej grze
0
@Hellrider Niech podliczą ile nieobecności w pracy ma prezydent stolycy.
1
@Eklerek Wszystko rozumiem - ale jeśli w menu czy gdziekolwiek nie było żadnej informacji o tej opłacie serwisowej to za uja im bym tego nie zapłacił.
0
@D10SLEO Vinicius króciutko z hejterami. Brawo
0
@Mezocyklon87 A to jakis bonus z tym ostatnim miejscem czy o co chodzi?
3
@Sulimo Nie nasz cyrk, nie nasze małpy. U nas nie lepsze komentarze pod adresem Araujo choćby.
0
@Kamiloza91 Jak obronili? Oni dwa sezony temu wygrali, a w zeszłym sezonie 10 miejsce mieli
1
@BorzyKrzys A to ta kolejność ma jakiś wpływ na coś czy o co chodzi?
1
@LjakRoberciik Chyba z twojej starej.
0
Jakim cudem tu nie było karnego dla Realu to ja nie wiem. Ten sędzia chyba liczy na dokument w RealTV.