@Cochise Ja liczyłem,że Kanal Zero to zrobi po tym jak go potraktowali i po tym co zapowiadali o nim ujawnić. A jakoś nic z tych jego skandalicznych wypowiedzi nie pokazali, ba - zmanipulowali nawet te jego wypowiedzi które wszyscy widzieliśmy w debatach.
@GeneralXavi Po tym jak potraktował Maciaka to pokazał że nie można traktować poważnie jego medium i tyle. A już po tym materiale na temat Maciaka to w ogóle żenada totalna.
@Tarins Ale czy powiedział nieprawdę? Powody tych tez sa zapewne mylne, bo wynikają z takich a nie innych wyników tych wyborów. Podobnie porównanie z krajami skandynawskimi może być mylne - ale nie znam tamtych realiów. Jednak bardzo dużo ludzi u nas głosuje nawet nie znając poglądów kandydatów. A to stąd wynika tak mierny poziom naszej klasy politycznej.
@jacobFCB No i wszystko to co mówią to czysta prawda. Wczoraj z kolegą @arasz1819 próbowałem nawiązac dyskusję na ten temat, to skwitował, że jestem wrogiem demokracji bo wytykam jej wady.
@prokofiew "W kościele powiedzą, że Nawrocki to przecież dobry chłopak." Podaj moze w jakim kościele tak mówią, bo jakoś nigdzie czegos takiego nie słyszałem - w ogóle na temat polityków nic w kościele nie słyszałem. Chyba najwięcej o tym wiedzą ci którzy tam nie chodzą.
@arasz1819 Po czym to wnioskujesz? Po prostu preferowałbym rzeczywistość w której wyborcy oddają świadome głosy z przynajmniej podstawową znajomością poglądów kandydata i tyle. Jakiekolwiek by te poglądy nie były.
1
@Kgorecki2500 Tylko fajki brakuje.
1
@Cochise Ja liczyłem,że Kanal Zero to zrobi po tym jak go potraktowali i po tym co zapowiadali o nim ujawnić. A jakoś nic z tych jego skandalicznych wypowiedzi nie pokazali, ba - zmanipulowali nawet te jego wypowiedzi które wszyscy widzieliśmy w debatach.
0
@GeneralXavi Po tym jak potraktował Maciaka to pokazał że nie można traktować poważnie jego medium i tyle. A już po tym materiale na temat Maciaka to w ogóle żenada totalna.
0
@agaFCB "Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz i dzieci nam germanił..."
0
@Tarins Ale czy powiedział nieprawdę? Powody tych tez sa zapewne mylne, bo wynikają z takich a nie innych wyników tych wyborów. Podobnie porównanie z krajami skandynawskimi może być mylne - ale nie znam tamtych realiów. Jednak bardzo dużo ludzi u nas głosuje nawet nie znając poglądów kandydatów. A to stąd wynika tak mierny poziom naszej klasy politycznej.
4
@jacobFCB No i wszystko to co mówią to czysta prawda. Wczoraj z kolegą @arasz1819 próbowałem nawiązac dyskusję na ten temat, to skwitował, że jestem wrogiem demokracji bo wytykam jej wady.
6
@Konradowskyy "Ale najważniejsze że parad równości nie będzie i flag lgbt". No i przekonałeś
1
@prokofiew "W kościele powiedzą, że Nawrocki to przecież dobry chłopak." Podaj moze w jakim kościele tak mówią, bo jakoś nigdzie czegos takiego nie słyszałem - w ogóle na temat polityków nic w kościele nie słyszałem. Chyba najwięcej o tym wiedzą ci którzy tam nie chodzą.
0
@Ojciec5tkidzieci Puchacz zaliczył jeszcze spadek w Lidze Narodów.
5
@D10SLEO A co mają listy poparcia do oddania głosu?
5
I oto jest realistyczne podejście do rzeczywistości i snucia wielkich planów na przyszłość -
0
@MesQueUnClub96 Chyba mało wiesz o Braunie skoro uważasz to za jego jedyne postulaty.
0
@arasz1819 Dziwnie piszesz Senyszyn.
1
@July_6_BcN @Uukasz_93 - dziś @zadafcb wspominał, że widział to pierwszy raz na żywo.
1
@Comentateiro Umiarkowani ludzie? A po co to komu? Komu to potrzebne?
2
@MessiForeverTheBest A to dopiero początek jego zalet...
0
@icon3520 Zdecydowanie Bryłka.
5
@Roobo Taki Braun czy Zandberg to ideowcy - u nich przynajmniej wiadomo, że nie zmieniają poglądów jak zawieje wiatr
0
@Jakchcesz W sumie z jednej strony maja do wyboru kandydata PO, a z drugiej kandydat obywatelski, więc gdzie tu popis?
0
@kondzix2115 Największe zaskoczenie tych wyborów
1
@MessiForeverTheBest Tam u nich to nie wiadomo, bo jeszcze moga unieważnić.
0
@12Frost12 No i legancko.
0
@tbas U nas też pewnie będą powtarzać i uniewazniać do skutku.
0
@Sulimo Miałeś ciszę wyborczą to teraz juz nie narzekaj.
0
@lucas/catalan Całe szczęście,że olałem te wybory
0
@MarFan W zasadzie to co napisałeś dotyczy każdego kandydata
0
@arasz1819 Po czym to wnioskujesz? Po prostu preferowałbym rzeczywistość w której wyborcy oddają świadome głosy z przynajmniej podstawową znajomością poglądów kandydata i tyle. Jakiekolwiek by te poglądy nie były.
0
@Szlag To jest kuriozalne,że w czasie wojny jedne młode byczki kopią sobie piłkę,a drugie młode byczki gniją w okopach.
3
@arasz1819 A jaki w tym plus? Jak ktos głosuje na wedle jego opinii bardziej przystojnego kandydata,albo dlatego że to kobieta, to jaki w tym pozytyw?
0
@misiek0318 Od nas zależy przyszłość. I tego się trzymajmy, a nie tego, że zależy od naszego oddanego głosu....