@Mow_mi_Douglas Nigdy nie dojdzie do tego, bo jak przegra wybory to nikt go tam nie zaprosi,a jak wygra to nie będzie tam gościem tylko gospodarzem. Badum tsss
@konrad1661 Dokładnie - w tym roku wyjątkowo całym sercem za Interem. Dodatkowy aspekt to takie, że zawsze to lepiej brzmi odpaść ze zwycięzcą niż z przegranym finału.
@barteq Kanał Zero nie jest obiektywny i neutralny. Akcja z Maciakiem ich obnażyła. Natomiast czemu nie było żadnego gościa np z KO? Moze dlatego że po prostu bojkotują to medium?
@wyrek Ja tam nie mam pojęcia co robił, bo ani o jednym ani o drugim totalnie nic nie wiem. Co to jest ten snus to się dopiero wczoraj pierwszy raz dowiedziałem gdy ludzie zaczęli o tym pisać. Xd. Pierwsza moja myśl to że coś ewentualnie na astmę przyjmował.
@Bykunn No nie no - plakaty to dają - jest cała masa ludzi która w ogóle totalnie nie interesuje się polityką i wówczas nazwisko i twarz kandydata na plakacie to jedyna droga aby im się to utrwaliło w podświadomości
@FcPortoFan1999 Nie wygrałby,bo było zbyt duż kandydatów,ale zmiótłby ich merytorycznie. Taki pojedynek Sikorski- Czarnek to byłby pojedynek kilka poziomów wyżej niz ten obecny.
@Commando Przecież tam nawet Milikowi zegarek ściągnęli na ulicy. Jesli Włosi z północy którzy generalnie olewają różne przepisy sami mówią że w Neapolu to jest całkowita wolnoamerykanka pod tym względem to już o czymś świadczy.
0
@Ojciec5tkidzieci Czy ten koleś już witał się w programie "szczęść Boże"? Czy to dopiero przed nami?
3
@Bykunn Ja to zapiszę jednak na konto obywateli, którzy rozwijali ten kraj nie dzięki działalności polityków, a raczej pomimo ich działalności.
1
@MessiForeverTheBest Dlaczego cenzurujesz słowo "dama"?
1
@Luciano99 Myślisz że ktoś go kupi po tym co tutaj odwalił? Chyba tylko Arabia pozostaje
0
@Mow_mi_Douglas Nigdy nie dojdzie do tego, bo jak przegra wybory to nikt go tam nie zaprosi,a jak wygra to nie będzie tam gościem tylko gospodarzem. Badum tsss
0
@A4ron Braun i Zandberg to jedyni z tego grona którym można było zaufać. Inna sprawa czy komuś pasują ich poglądy.
0
@LjakRoberciik Zdecydowanie tak.
0
@Azazel_Pazuzu Magdalenka 2.0
0
@mekston Z trzaskowskim? Zdecydowanie NIE.
0
@BulaKG Tak,ale nie za taką kasę w obecnej sytuacji finansowej Barcy.
0
@Gaz PSG zawsze i wszędzie ..... I żaden Lucho tego nie zmieni
0
@Criss18Barca Donald Ma Tolę, twój rząd .....
2
@Rastafarnianin Przecież tym piwem przekreślił poprawne wrażenie jakie wywarł po tej rozmowie
1
@OBSERWATOR2021 Bo to szachy 5D w wykonaniu Sikorskiego który chce wysadzić Rafała z siodła i samemu wystartować za 5 lat po urząd prezydenta.
3
@konrad1661 Dokładnie - w tym roku wyjątkowo całym sercem za Interem. Dodatkowy aspekt to takie, że zawsze to lepiej brzmi odpaść ze zwycięzcą niż z przegranym finału.
0
@Criss18Barca Choragiewka - z takiego to już pożytku nie bedzie. Jeden słabszy sezon i znowu zmiana klubu
0
@MOLESTA Mieliśmy już cimoszewicza, najsztuba, durczoka - takich co doprowadzili do wypadku można znaleźć w każdym środowisku politycznym w zasadzie
1
@barteq Kanał Zero nie jest obiektywny i neutralny. Akcja z Maciakiem ich obnażyła. Natomiast czemu nie było żadnego gościa np z KO? Moze dlatego że po prostu bojkotują to medium?
0
@Encore W sensie, że zredukowali tą ilość o 300 osób? W jaki sposób to zrobili?
1
@clyde Jeszcze powinno ich prądem razić jak skłamią.
0
@wyrek Ja tam nie mam pojęcia co robił, bo ani o jednym ani o drugim totalnie nic nie wiem. Co to jest ten snus to się dopiero wczoraj pierwszy raz dowiedziałem gdy ludzie zaczęli o tym pisać. Xd. Pierwsza moja myśl to że coś ewentualnie na astmę przyjmował.
2
@Bykunn No nie no - plakaty to dają - jest cała masa ludzi która w ogóle totalnie nie interesuje się polityką i wówczas nazwisko i twarz kandydata na plakacie to jedyna droga aby im się to utrwaliło w podświadomości
1
@FcPortoFan1999 Nie wygrałby,bo było zbyt duż kandydatów,ale zmiótłby ich merytorycznie. Taki pojedynek Sikorski- Czarnek to byłby pojedynek kilka poziomów wyżej niz ten obecny.
1
@Lukikiki A wyborcy PO to już wiedzą co to jest ten snus?
1
@Bykunn Może to ma jakieś podświadome znaczenie? To by trzeba zapytać naukowców.
2
@barcanawieki Zapewne też prezydent RP.
5
@D10SLEO Z WSI24 ma rozmawiać? No szanujmy się trochę.
0
@Commando Przecież tam nawet Milikowi zegarek ściągnęli na ulicy. Jesli Włosi z północy którzy generalnie olewają różne przepisy sami mówią że w Neapolu to jest całkowita wolnoamerykanka pod tym względem to już o czymś świadczy.
1
@Szlag Daj spokój - to totalne szajbusy są. A ich prezes to już w ogóle antyreklama klubu.
0
@tbas Czyżby Nawrocki był reptilianinem?