@batoon Zdecydowanie tak. Weszliśmy w inną epokę futbolu - haniebną epokę, ale na razie możemy się łudzić, ze to tylko niechlubny wyjątek. Jeśli ten rak futbolu z Paryża sięgnie po puchar to koniec futbolu zostanie ostatecznie przypieczętowany. Dlatego dziś całym sercem za Interem
Do boju Inter. Dziś walczą nie tylko o jakiś tam puchar, ale o to aby piłka nożna nie umarła i musza udowodnić,że za żadne petrodolary nie da się kupić tego trofeum.
@Mathew16 Żałosne to było, ale czy to serio warte takiego roztrząsania? Zajmowanie się podobnymi pierdołami obniża ogólny poziom debaty publicznej w Polsce. Po co mówić o jakichś rozwiązaniach prawdziwych problemów - lepiej zająć się memami, tym kto z kim poszedł na piwo czy analizą odpałów jakiegoś Murańskiego. A jeszcze sądząc po poziomie społeczeństwa to może się faktycznie okazać trafionym pomysłem na kampanię, bo przecież nieważne co o kim mówią, byleby nazwiska nie przekręcali. A o tych ziemniakach mówi wielu. Jako społeczeństwo naprawdę nie zasługujemy na jakichs poważnych kandydatów, bo kto poważny będzie brał udział w takim cyrku? Pojawił się pomysł aby gen Andrzejczak startował na prezydenta - czy można się dziwić czemu do tego nie doszło? Ja nie wyobrażam sobie aby Andrzejczak chodził po mediach i zajmował się w wywiadach podobnymi pierdołami.
@Comentateiro Bzdury gadasz. Mamy zmieniać nazwę, bo powiedzmy przy 60% frekwencji około polowy z tych wyborców zagłosuje na kogoś? Przecież to nadal nawet dużo dużo mniej niż połowa społeczeństwa
@Encore Oni naprawdę nie ogarniają, że ludzie w większości nie głosują za Nawrockim tylko mają już dość ich kłamstw, ich manipulacji i ich pogardy i dlatego głosując pokazują im czerwoną kartkę. Nosz kuźwa - jak ktoś głosuje na kogoś takiego jak Nawrocki i to im nic nie daje do myślenia, to chyba już tylko bezpośrednie splunięcie w twarz by może podziałało.
0
@paweuwarrior Pytanie jest zasadne,bo jesli nie pozwolą mi głosować to i nie powinienem iść.
0
@RoberDzik A to spoko. To dobrze, że nie zmarnowałem szansy
0
@FcPortoFan1999 No nie byłem.
0
Jak ktoś nie był na pierwszej turze, to teraz może iść głosować? Oni to sprawdzają teraz czy nie?
0
@Pomimo27 Jeśli to prawdziwe słowa to Deco plus 100 do szacunku.
0
@batoon Zdecydowanie tak. Weszliśmy w inną epokę futbolu - haniebną epokę, ale na razie możemy się łudzić, ze to tylko niechlubny wyjątek. Jeśli ten rak futbolu z Paryża sięgnie po puchar to koniec futbolu zostanie ostatecznie przypieczętowany. Dlatego dziś całym sercem za Interem
0
@comtedurgell Ekologia i ekonomia po prostu nie idą w parze.
0
@shinthps Barca nie jest zabawką szejków.
0
@batoon W finale na pewno nie po ich stronie.
0
Paradoksy naszego świata - https://autoblog.spidersweb.pl/brembo-kopie-sobie-grob-nowe-hamulce-sa-ekologiczne-ale-nie-chca-sie-zuzywac
2
Do boju Inter. Dziś walczą nie tylko o jakiś tam puchar, ale o to aby piłka nożna nie umarła i musza udowodnić,że za żadne petrodolary nie da się kupić tego trofeum.
0
@Ricardinio14 Wiele dziwnych okoliczności,ale nigdy nie dowiemy się jak było naprawdę.
3
@draxidox To znaczy? O co chodzi?
0
@Popitek12 Gdy robił wiatr na skrzydle.
0
@sergio5 "Kolejny wielki bramkarz" i Pena w tym gronie - xd
0
@Szmulek A co te określenie mają wspólnego z wyborami czy kandydatami?
0
@Mathew16 Żałosne to było, ale czy to serio warte takiego roztrząsania? Zajmowanie się podobnymi pierdołami obniża ogólny poziom debaty publicznej w Polsce. Po co mówić o jakichś rozwiązaniach prawdziwych problemów - lepiej zająć się memami, tym kto z kim poszedł na piwo czy analizą odpałów jakiegoś Murańskiego. A jeszcze sądząc po poziomie społeczeństwa to może się faktycznie okazać trafionym pomysłem na kampanię, bo przecież nieważne co o kim mówią, byleby nazwiska nie przekręcali. A o tych ziemniakach mówi wielu. Jako społeczeństwo naprawdę nie zasługujemy na jakichs poważnych kandydatów, bo kto poważny będzie brał udział w takim cyrku? Pojawił się pomysł aby gen Andrzejczak startował na prezydenta - czy można się dziwić czemu do tego nie doszło? Ja nie wyobrażam sobie aby Andrzejczak chodził po mediach i zajmował się w wywiadach podobnymi pierdołami.
0
@Comentateiro "To byłaby 3 kadencja z rzędu obarczona patusiarnią." - jakie to jest w ogóle słownictwo jak nie pogardliwe?
1
@Comentateiro Bez komentarza. Właśnie dzięki takiej pogardzie oni wygrywają.
1
@Comentateiro Bzdury gadasz. Mamy zmieniać nazwę, bo powiedzmy przy 60% frekwencji około polowy z tych wyborców zagłosuje na kogoś? Przecież to nadal nawet dużo dużo mniej niż połowa społeczeństwa
4
@MessiSuarezNeymar Serio chcesz odpowiedź? To masz - Lis.
0
@bartekvisca Głupie gadanie - jeszcze nie zaczęli kadencji a tu już takie oceny.
0
@Azazel_Pazuzu I tak trzeba żyć...
1
@Gall Dzięki - w tweecie właśnie nie było nazwiska.
0
@kryhaa O kim mowa?
0
@draxidox Skoro po widzów gal freakfightów nie przyjeżdzają to i tu nie powinni.
0
@jacobFCB Mówisz i masz -
0
@jacobFCB Akurat ten tekst to tez od zawsze powtarza.
1
@Encore Oni naprawdę nie ogarniają, że ludzie w większości nie głosują za Nawrockim tylko mają już dość ich kłamstw, ich manipulacji i ich pogardy i dlatego głosując pokazują im czerwoną kartkę. Nosz kuźwa - jak ktoś głosuje na kogoś takiego jak Nawrocki i to im nic nie daje do myślenia, to chyba już tylko bezpośrednie splunięcie w twarz by może podziałało.
1
@GTBTP Ludzie to się już do wszystkiego przyczepią.