@Coutinho007 Oby nie Czas na to aby znowu utrzeć nosa papierowym potęgom tak jak ostatnio zrobiło to Leicester. To zawsze jest piękne gdy kluby które wydają setki milionow na transfery wyjaśnia w tabeli taki klub jak np Southampton
@herbblaugrana A nastąpił jakoś wzrost? Serio pytam bo nie śledzę tych doniesień Interesowałoby mnie to tylko gdyby podawali łączną liczbę wszystkich zgonów w danym dniu
@barcelonaLM A jak ktoś nie ma telefonu to nie może wyjść z domu? W sumie tak patrząc na to z boku to ludzie bezdomni okazują się być najbardziej wolnymi ludźmi w dobie tych obostrzeń Bez pracy,bez stresu, bez kasy a więc bez niczego co mogą im zabrać No i nie muszą prosić o wyjście z domu bo go nie maja
@Chakalaka Nadal podtrzymuję swoją opinię że zamiast szukać jakiej symboliki to opozycja musi sama pracować na swoją wygrana Sytuacja rządów za sprawą pandemii i kryzysu jest taka że jeśli u nas populiści oddadzą władze to u naszych sąsiadów właśnie takie partie mogą ją zdobyć Kryzys uderzy glownie w najbiedniejsze klasy i właśnie partie populistyczne nabiorą wiatr w żagle Tam gdzie teraz są przy władzy rzeczywiście mogą ją stracić bo lud będzie wiązał kryzys z działaniami obecnych wladz
@Chakalaka Jak słaba musi być polska i inne opozycje które ma na myśli tusk skoro dla niego największa nadzieja tkwi w przegranej JE Donalda Trumpa na innym kontynencie a nie w fatalnej pozycji rządów, które muszą się zmagać z pandemią i największym kryzysem gospodarczym w dziejach w swoich własnych krajach
@Criss18Barca To oni nadal jeszcze to kręcą? A tych dwóch pierwszych to musiałem sprawdzić bo z nazwiska ich w ogóle nie kojarzyłem Z pyska już wiem o kogo chodzi Stawiam na Żaka
@Shapiro On to przeżyje. Gorzej z nami bo ten oszołom Biden już zapowiedział że przystąpi do paktu klimatycznego. Jeśli tak sie stanie to kryzys po pandemii będzie niczym. Oni tymi absurdami wynicuja nam kieszenie na wylot
@arasz1819 Jeszcze raz wyraźnie - NIE NEGUJĘ ZMIAN KLIMATU. Nie ma natomiast jak na razie cienia niepodważalnego dowodu na to że to wynika z działalności człowieka. Sami naukowcy toczą w tym temacie nieustające spory więc pozostawmy to im aż dojdą do porozumienia i przedstawią takie dowody
@arasz1819 Ja nie neguję zmian ani skutków tych zmian Takie zmiany na naszej planecie zachodzą cały czas i to niezależnie od istnienia czy działalności człowieka Tyle A jest tak wiele zmiennych i wzajemnych powiązań między tymi zmiennymi że żaden komputer nie jest zdolny do takich obliczeń które by w sposób jednoznaczny mogły przypisać te zmiany działalności człowieka
@arasz1819 Aha W takim razie podaj chociaż cień dowodu że zmiany klimatu wynikają z działalności człowieka Tylko pomiń wyliczenia tych samych naukowców którzy nie potrafią przewidzieć pogody na 2 tygodnie, a próbują wmówić że potrafią przewidzieć zmiany w ciągu dziesięcioleci
@tobiasson92 Widać kontrole wojska które miało na bieżąco pilnować aby stan łóżek się zgadzał przyniosły efekt Czyli wychodzi na to że do tej pory okłamywali nas z tymi zajętymi łóżkami
@arasz1819 Mnie tam wali mur, wali mnie sytuacja w USA, wali mnie ich stosunek do Polski bo obaj będą nas traktować jako biedaka który ma lizać im stopy. Tak między nimi różnica w stosunku do Polski,że Trump by nas pogłaskał po głowie a Biden będzie karcąco machał palcem Jedyne co mnie interesuje to ten debilny pakt klimatyczny który Trump słusznie odrzucił a Biden już zapowiada,że do niego przystąpi Przynajmniej do tej pory była jedna zapora która stopowała UE w brnięciu w coraz większe idiotyzmy na tym polu A teraz Biden weźmie tych durniów z UE za rączkę i razem będą nam wyciągać kasę z kieszeni na te bzdury związane z klimatem
@lucas/catalan Czy ty w ogóle wiesz o czym piszesz? Ze strajku nikt nie występował o zgodę do urzędu miasta więc nie wydał im ani zgody ani odmowy i w świetle prawa tamto zgromadzenie kobiet było nielegalne a osoby które w nim uczestniczyły mogły zostać ukarane przez policję To że policja nie podejmowała działań to nie ma nic wspólnego z Czajkowskim Tutaj dostał wniosek, musiał go z automatu rozpatrzyć negatywnie bo jest odgórny zakaz zgromadzeń Piłka lezy po stronie organizatorów marszu - mogą marsz organizować ale będzie nielegalny i policja będzie miała takie samo prawo ich ukarać jak mogła ukarać kobiety ale tego nie robiła Jak postąpi policja zobaczymy
@MESSIah16 A czego oczekiwałeś? Przecież jest odgórny zakaz zgromadzeń i żaden włodarz miasta nie może wydać zgody na zaplanowany marsz/manifestację/zgromadzenie
@D1OS Może nie tyle martwić co zastanawiają się czy jest sens coś rezerwować. Ale to w sumie głupie pytanie bo raczej w maszynie losującej obostrzenia jeszcze nie wrzucili kartki dotyczącej Bożego Narodzenia i Sylwestra
0
@Coutinho007 Oby nie Czas na to aby znowu utrzeć nosa papierowym potęgom tak jak ostatnio zrobiło to Leicester. To zawsze jest piękne gdy kluby które wydają setki milionow na transfery wyjaśnia w tabeli taki klub jak np Southampton
0
@Triv44 W tym cała nadzieja
1
@BoRoWieC No więc jakby to powiedzieć. Biden już na wstępie dopuści do kryzysu bo zapowiedział przystąpienie do paktu klimatycznego
0
@herbblaugrana A nastąpił jakoś wzrost? Serio pytam bo nie śledzę tych doniesień Interesowałoby mnie to tylko gdyby podawali łączną liczbę wszystkich zgonów w danym dniu
0
@justfootball A dlaczego nie?
0
@AlexDark00 Jakkolwiek by nie była zarządzana to mecze bez kibiców oraz globalny kryzys nie wróżą dobrych lat przynajmniej pod wzgledem ekonomicznym
0
@tobiasson92 Sakiewicz? Nie szkoda ci czasu na to indywiduum? Bardziej bym się przejął słowami "Makłowicza" z Radomia niż tego typa
1
@barcelonaLM A jak ktoś nie ma telefonu to nie może wyjść z domu? W sumie tak patrząc na to z boku to ludzie bezdomni okazują się być najbardziej wolnymi ludźmi w dobie tych obostrzeń Bez pracy,bez stresu, bez kasy a więc bez niczego co mogą im zabrać No i nie muszą prosić o wyjście z domu bo go nie maja
0
@Encore Odrzucenie paktu klimatycznego Za samą tą decyzję historia go rozliczy jako jednego z najlepszych prezydentów USA
0
@Chakalaka Nadal podtrzymuję swoją opinię że zamiast szukać jakiej symboliki to opozycja musi sama pracować na swoją wygrana Sytuacja rządów za sprawą pandemii i kryzysu jest taka że jeśli u nas populiści oddadzą władze to u naszych sąsiadów właśnie takie partie mogą ją zdobyć Kryzys uderzy glownie w najbiedniejsze klasy i właśnie partie populistyczne nabiorą wiatr w żagle Tam gdzie teraz są przy władzy rzeczywiście mogą ją stracić bo lud będzie wiązał kryzys z działaniami obecnych wladz
2
@Chakalaka Jak słaba musi być polska i inne opozycje które ma na myśli tusk skoro dla niego największa nadzieja tkwi w przegranej JE Donalda Trumpa na innym kontynencie a nie w fatalnej pozycji rządów, które muszą się zmagać z pandemią i największym kryzysem gospodarczym w dziejach w swoich własnych krajach
1
@SuperPatsonFCB Tym z innymi chorobami nie pozostało nic innego jak zarazić się covidem aby ich leczono?
1
@IronSanHybrid Jest Pan posłem a więc jest Pan w rządzie Czego Pan nie rozumie?
0
@VenoM I prawidłowo
1
@Criss18Barca To oni nadal jeszcze to kręcą? A tych dwóch pierwszych to musiałem sprawdzić bo z nazwiska ich w ogóle nie kojarzyłem Z pyska już wiem o kogo chodzi Stawiam na Żaka
0
@Tomo1989 Wbij w google ranking kont osobistych i tam widzisz wszystko co i jak na jednej stronie i wybierasz
0
@DaPi 1 Forlan
2 Cavani
3 Falcao
0
@Shapiro On to przeżyje. Gorzej z nami bo ten oszołom Biden już zapowiedział że przystąpi do paktu klimatycznego. Jeśli tak sie stanie to kryzys po pandemii będzie niczym. Oni tymi absurdami wynicuja nam kieszenie na wylot
0
@IronSanHybrid No w sumie co pozostało temu właścicielowi jak nie uśmiech Sam bym się uśmiał widząc poczynania podobnych osobników rodzaju ludzkiego
0
@arasz1819 Jeszcze raz wyraźnie - NIE NEGUJĘ ZMIAN KLIMATU. Nie ma natomiast jak na razie cienia niepodważalnego dowodu na to że to wynika z działalności człowieka. Sami naukowcy toczą w tym temacie nieustające spory więc pozostawmy to im aż dojdą do porozumienia i przedstawią takie dowody
0
@arasz1819 Ja nie neguję zmian ani skutków tych zmian Takie zmiany na naszej planecie zachodzą cały czas i to niezależnie od istnienia czy działalności człowieka Tyle A jest tak wiele zmiennych i wzajemnych powiązań między tymi zmiennymi że żaden komputer nie jest zdolny do takich obliczeń które by w sposób jednoznaczny mogły przypisać te zmiany działalności człowieka
0
@arasz1819 Aha W takim razie podaj chociaż cień dowodu że zmiany klimatu wynikają z działalności człowieka Tylko pomiń wyliczenia tych samych naukowców którzy nie potrafią przewidzieć pogody na 2 tygodnie, a próbują wmówić że potrafią przewidzieć zmiany w ciągu dziesięcioleci
0
@arasz1819 Uważam że zmiany klimatu następują tak jak następowały zawsze A człowiek ma na to taki wpływ jak mrówka na las
0
@tobiasson92 Widać kontrole wojska które miało na bieżąco pilnować aby stan łóżek się zgadzał przyniosły efekt Czyli wychodzi na to że do tej pory okłamywali nas z tymi zajętymi łóżkami
0
@arasz1819 Mnie tam wali mur, wali mnie sytuacja w USA, wali mnie ich stosunek do Polski bo obaj będą nas traktować jako biedaka który ma lizać im stopy. Tak między nimi różnica w stosunku do Polski,że Trump by nas pogłaskał po głowie a Biden będzie karcąco machał palcem Jedyne co mnie interesuje to ten debilny pakt klimatyczny który Trump słusznie odrzucił a Biden już zapowiada,że do niego przystąpi Przynajmniej do tej pory była jedna zapora która stopowała UE w brnięciu w coraz większe idiotyzmy na tym polu A teraz Biden weźmie tych durniów z UE za rączkę i razem będą nam wyciągać kasę z kieszeni na te bzdury związane z klimatem
4
@lucas/catalan Czy ty w ogóle wiesz o czym piszesz? Ze strajku nikt nie występował o zgodę do urzędu miasta więc nie wydał im ani zgody ani odmowy i w świetle prawa tamto zgromadzenie kobiet było nielegalne a osoby które w nim uczestniczyły mogły zostać ukarane przez policję To że policja nie podejmowała działań to nie ma nic wspólnego z Czajkowskim Tutaj dostał wniosek, musiał go z automatu rozpatrzyć negatywnie bo jest odgórny zakaz zgromadzeń Piłka lezy po stronie organizatorów marszu - mogą marsz organizować ale będzie nielegalny i policja będzie miała takie samo prawo ich ukarać jak mogła ukarać kobiety ale tego nie robiła Jak postąpi policja zobaczymy
3
@MESSIah16 A czego oczekiwałeś? Przecież jest odgórny zakaz zgromadzeń i żaden włodarz miasta nie może wydać zgody na zaplanowany marsz/manifestację/zgromadzenie
0
@Barwindg Nie dość że Osama to jeszcze Hussein
0
@D1OS Może nie tyle martwić co zastanawiają się czy jest sens coś rezerwować. Ale to w sumie głupie pytanie bo raczej w maszynie losującej obostrzenia jeszcze nie wrzucili kartki dotyczącej Bożego Narodzenia i Sylwestra
2
@DonMatteo901 Za sprowadzenie zagrożenia epidemicznego tam można dostać naprawdę sporo lat