7

@Bykunn Bardzo celne - chodzić do kościoła dla księży, a gdy oni okazują się mendami to olać przez to kościół To niby ktoś chodził tam słuchać księdza czy się modlić? Nie rozumiem takiej logiki

0

@YoNoEntiendoNada No proszę i w końcu jakoś konkretny argument A nie wyzwiska i zero konkretów jak kilku piszących powyzej

35

@arasz1819 Nawet IQ pompki od roweru nie skłoniłoby prawdziwego kibola do połączenia tych barw choćby i je ukradł czy wygrzebał ze śmietnika

7

@lucas/catalan No i prowo wyjaśnione w zarodku Nie ma najmniejszych wątpliwości że to nikt ze środowiska kibiców nie rzucał w to mieszkanie

2

@Janiama Ale on wtedy mówił "Boruc bardzo"

0

@chosenone Aha Spoko - nie skojarzyłem ,że to selfie

0

@bari_94 Nie , nie chcą - te słowa służą tylko i wyłącznie podbiciu ceny która i tak wzrosła w momencie gdy Fati doznał kontuzji Teraz my musimy a nie tylko możemy przeprowadzić ten transfer w styczniu Przynajmniej druga strona tak to widzi

0

@tomono Berkowicz? Chodzi co o Konrada Berkowicza?

1

@IronSanHybrid Wzruszyła się po prostu

0

@Bykunn Jak nie wierzysz to spytaj w US i jeśli ktoś by chciał sztywno stosować się do zapisów prawa podatkowego to tak to wygląda że jeśli w ciągu roku ty albo twoja narzeczona przekażecie drugiej osobie środki które przekroczą odpowiedni prog to należy się podatek bo w świetle prawa nie nalezycie do ściśle określonych grup pokrewieństwa i nie ma w tym przypadku zwolnienia od darowizny

1

@Bykunn Małżeństwo to z definicji związek kobiety i mężczyzny Nawet w konstytucji jest to tak zapisane Natomiast zwiazek partnerski to związek dwojga osób i tyle Niby drobna różnica ale jednak jest

1

@Bykunn Tyle że w świetle prawa jeśli przekazujesz obcej osobie nawet jeśli z nią mieszkasz środki czy to finansowe czy jakieś dobra które można wycenić w ilości przekraczającej określony próg finansowy to należy się podatek Małżeństw to nie dotyczy więc w pewnym sensie jest to przywilej Oczywiście wiem że nikt ci tego nie sprawdzi no ale jednak prawnie jest to jakaś forma szarej strefy

0

@barcelonaLM To już lepiej zrobić tak że małżeństwa niech będą zawierane w związkach wyznaniowych a w USC niech będą zawierane tylko i wyłącznie związki partnerskie i może być że bez względu na płeć partnerów Gdyby to było u notariusza to by powstał jeden wielki bałagan

0

@Mathew86 Skoro prowadzisz z kimś wspolne gospodarstwo domowe to jak to sobie wyobrażasz? Zamierzasz prowadzić księgowość i wpisywać ile mąż a ile żona wydali w danym miesiącu na papier toaletowy i ile ktore z nich go zużyło? To nie są przywileje a raczej uregulowanie pewnych spraw

5

@barcelonaLM Co do małżeństw to trochę pojechałeś Jeśli to ma być kwestia tylko i wyłącznie religijna to należy zarazem znieść wszelkie przywileje głównie podatkowe czy spadkowe z tym związane Dlaczego bowiem ateiści mają być w tym przypadku poszkodowani?

3

@busquets5 Skoro nie dostrzegasz różnicy w samobiczowaniu a obcinaniu glow niewiernym no to sorry Co w tej inscenizacji nawołuje według ciebie do odrzucenia pokoju i miłosierdzia?

0

@Persyfl No i robisz dokładnie to co jest zbędne Tak z dupy wziąłem te przykłady a ty je roztrząsasz Napisałem sobie po prostu typową bzdurną dyskusję jak lewa i prawa strona się licytuje i chce udowodnić że Mój marsz był lepszy niż twój Czemu ma to niby służyć? Daje jakąś ilość punktów do ogólnego prestiżu?

1

@yzyr Na tym filmiku widać gdzie był ten gość w białym Stał spokojnie przy rogu przy schodach i nagrywał telefonem jak policjanci wchodzą po schodach A z tyłu nagle go zaatakowali Doskonale to widać Przecież tu był spokój i nawet nie mógł dostać za kogoś obok kto by atakował w tym momencie policję Słabe to było Naprawde

0

@chorhe12 Nju A największy plus to że umowa bezterminowa i w każdej chwili możesz zerwać Minus to że nie ma ofert z telefonem Ale jak chcesz telefon to najpierw sobie policz ile cie wyniesie kupno telefonu i opłacanie abonamentu w nju a ile opłacanie abonamentu w ofercie z telefonem A za 9 zł możesz dopisać do umowy jeszcze jeden numer dodatkowy

0

@Persyfl Co do auta to owszem zniszczono Ułamano wycieraczkę i przebito nożem opony A ten nóż nie znalazł się przypadkiem na ulicy Ktoś powie że to nic strasznego Ale po co to w ogóle porównywać Debili trzeba tępić z lewej i z prawej strony jednakowo a nie licytować się o powody czy skalę agresji bo to do niczego nie prowadzi Tu potencjalnie spłonęła cała kamienica , tam potencjalnie zniszczono zabytkowy budynek , tu leciały race i kamienie, tam ktoś użył noża , tu były osoby w maseczkach a tam ich było o kilka mniej , tu z powodu pandemii pojechali samochodami a tam olali pandemię i szli na piechotę i bez dystansu Po co w ogóle wałkować takie miałkie dyskusje które donikąd nie prowadzą?

0

@PatrykBarca No i kamienie by pozbierali Wystarczyłoby policję gdzieś na skraju pola postawić i całe pole by oczyścili z kamieni

0

@Kurkmen Wizerunkowo tak właśnie jest Cała firma obrywa za jednego oszołoma Ja na przykład nie zostawię grosza w Ikei za to że zwolnili gościa za cytaty z Biblii

0

@jeyx77x Polecam książkę Głuchowskiego "Future" Też jest tam wątek o tym jak w przyszłości kościoły znikną a w tych budynkach będą jedynie burdele i inne tego typu meliny A mimo wszystko ludzie będą szukać jakiejś namiastki religii i czegoś co wypełni im życie

0

@HERORICH2 Oni reprezentują tylko siebie i nikogo innego w tym momencie

0

@Artsssfc Podziel ta liczbę przez 2 bo trzeba przyjąć 2 dawki na osobę Nie bez powodu prezes Pfizera sprzedał swoje akcje w momencie ogłoszenia "sukcesu" z tą szczepionka

0

@Bykunn Ale też musi się liczyć z tym że może napotkać kogoś kto go zaczepi i zbluzga Taki urok życia polityka

2

@fcbarcafan19 Pożyjemy zobaczymy Ci którzy prognozują to ochłodzenie mówią że nastąpi już od przyszłego roku wiec niedługo czas ich zweryfikuje

0

@NaFazieHitman Od samego początku pisałem że ta "pandemia" to mokry sen rządzących na całym świecie bez wyjątku

0

@ef Niewiedza i wszechobecna homopropaganda w mediach to najważniejsze powody

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?