0

@LuisSalvano Sam się dorobił instytucji "człowieka mema" więc jeśli chce ograniczyć ilość żartów czy memów na swój temat to powinien zacząć publikować mniej tresci bo one działają na zasadzie "uderz w stół..." Dopóki nie ma w tych żartach nic chamskiego i trzymają pewien poziom to co w nich złego?

5

@BarcaInfo Chryste Tuchel w Barcy Mam nadzieję że nigdy tego nie doczekam

0

@tobiasson92 Nie wiem jak wy, ale ja tam wzniosłem toast "na pohybel pannie Spurek"

2

@victor Ale to chodzi o filmy z serii Piraci z Karaibów. I w sumie ma to sens bo jeśli Disney chce być zgodny z aktualnym stanem rzeczy to dzisiejsi piraci pochodzą głównie z Somalii i okolic.

2

@DanielOOL Farciarz z niego, żeby dzień po dniu taki przypadek wyłapać

0

@Grabol9012 Nadzieję są takie że mamy zdolna młodzież Jest Fati, Pedri,Puig , jest szansa że de Jong zacznie grać na miarę swoich możliwości Mamy kilku graczy których można spieniężyć za dobrą kasę a w zamian stworzyć nowy projekt Spalonej ziemi u nas nie ma, jakieś fundamenty jednak mamy Masa roboty przed nowym zarządem, ale jednak jakieś nadzieje są

0

@barcelonaLM Sprawa rozeszła się po kościach. Pamiętam, że wtedy była jednak ta obawa ,że jedna lub druga strona nie odpuści i dojdzie do globalnej wojny.

0

@Bobo25 Dokładnie Przede mną są inni spadkobiercy a ja chcę już zawczasu u notariusza się zrzec

0

@Bobo25 Odrzucenie spadku następuje w ciągu 6 miesięcy ale nie od smierci a od momentu dowiedzenia się o dziedziczeniu I dlatego pytam czy można odrzucić wcześniej czyli zanim dojdzie do mojej kolejki w dziedziczeniu

7

@blaugrana94 Szach mat Odpalając dziś rakiety wzniosę toast i za spurek i za stone80

4

@Baros1990 Otóż to Świat się zmienia Niestety na gorsze I dlatego nie można biernie pozwolić na głoszenie podobnych wymysłów jaki głosi założyciel dyskusji i ucinać podobne tematy w zarodku.

4

@stone80 Jak mam z czymś problem to go rozwiązuję albo szukam sposobów na jego rozwiązanie.Ale nie oczekuję ,że otoczenie dostosuje się do moich problemów albo pomoże mi je rozwiązać. A w tym przypadku akurat istnieją proste i liczne sposoby aby uniknąć wszelkich niedogodności z tym związanych. Nadal nie wymieniłeś ani jednego argumentu dlaczego to większość ma się dostosowywać do mniejszości.

4

@stone80 No cóż jej problem Całe miasteczko nie dostosuje się do jej chorego dziecka i ona sama powinna zadbać o to aby się przed tym hałasem zabezpieczyć jeśli jej czy dziecku czy psu to przeszkadza

0

@stone80 Takie strzelanie akurat nie jest legalne i przepisy jasno określają kiedy można strzelać. A co do czasu gdy jest to dozwolone to jak to mówią - "moje fajerwerki moja sprawa". U mnie zresztą nie ma tego problemu bo wszyscy moi sąsiedzi solidarnie strzelają i fakt że większość z nich posiada psy jakoś nikomu nie przeszkadza

3

@stone80 To niech ci ludzie się zabezpiecza przed tym hałasem Jaki w tym problem Przecież znają dokładny termin w jakim mogą się tego spodziewać

4

@kwm Heh Otóż to Niedawno internet obiegło zdjęcie wilka z Polski który niósł głowę psa w zębach No ale wilki są takie piękne, dzikie, wolne i trzeba je chronić za wszelką cenę A atakuja tylko dzikie zwierzęta w lesie więc czego oczy nie widzą tego sercu nie żal Niektórym trochę opadły klapki z oczu po tym widoku

7

@stone80 A co w takim razie powiesz o ludziach którzy trzymają psy a te ujadają i hałasują cały rok i nie dają spokoju sąsiadom? Od huku fajerwerków jeszcze żaden pies nie zginął A poza tym są sposoby aby ograniczyć ten stres u swoich pupili Szczytem egoizmu jest oczekiwanie że wszyscy wokoło mają się dostosować do tego że ja mam psa więc mają być cicho

0

@svensonFCB Po pierwsze to nie dla każdego ten rok 2020 był taki zły Patrząc ogólnie to może i tak Ale dla mnie osobiście nie był to zły rok Bywały gorsze w moim życiu

9

@DanielOOL No i to jest argument aby zakazać utrzymywania psów. Poza tym niektórzy ludzie boją się psów, niektóre zwierzęta tez boją się psów. Najwyższy czas zlikwidować te całe psy

1

@stone80 Popierać to można jakiś pogląd albo jakąś osobę ale popierać fajerwerki? Nie rozumiem o co w tym chodzi

0

@arasz1819 Bez jaj Każdy może być jasnowidzem i nie ma przymusu aby im wierzyć Ja to bym rozliczył polityków z ich obietnic I za ich niespełnienie powinien istnieć jakiś paragraf

1

@Comentateiro Tyle że te cieplarniane warunki tworzą takie patologie i absurdy że to siłą rzeczy doprowadzi do kryzysu a potem do zamieszek i wojen To normalna kolej rzeczy i tego nie da się uniknąć

0

@MontelQ A to prawidłowo Na Niemca podkablowac to nie grzech Masz +10 do zasług na sądzie wiecznym

1

@Comentateiro Święte słowa. O ile te cieplarniane warunki będą trwać nadal to tak właśnie będzie. Ale jeśli nastaną czasy kryzysu,wojen,zamieszek to jest szansa na to ,że kolejne pokolenia znowu się zahartują podczas odbudowy zniszczeń.

1

@MontelQ Ale że co? Naruszył jakieś przepisy czy co?

0

@Bobo25 Ja mam takie pytanko - czy jak ktoś jest któryś tam w kolejce do spadku to może się zrzec w każdej chwili czy musi czekać na to, aż wszyscy którzy dziedziczą w pierwszej kolejności zrzekną się ze swej strony

0

@itmustbejoke U nas widać jakieś światełko w tunelu - jest Fati, Pedri, może i de Jong jeszcze zacznie grać na miarę swoich możliwości. Do tego mamy kilku graczy których można sprzedać za jakiś fajny pieniądz i rozsądnie zainwestować. Tak naprawdę wszystko zależy od nowego zarządu i projektu jaki stworzy. Fundamenty jakieś tam mamy wiec od zera nie muszą budować.

18

@Przemek2323 Jak to ktoś gdzieś napisał w komentarzu- "skoro ja przez cały rok dzień w dzień muszę znosić jazgotliwe ujadanie psa sąsiada, to i ten pies musi to jakoś przeżyć jeśli ja przez kilka minut w roku odpale fajerwerki"

0

@pt9 Nie sądzę aby to była kwestia lat Niektórzy tego nie zrozumieją nigdy No chyba że w mediach zaczną o tym mówić głośno to wtedy może co do niektórych dotrze

3

@TeKa Dokładnie Zarówno świnia jak i kura objadlyby człowieka do kości więc dlaczego my mamy się ograniczać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?