heniusss
Dołączył/a: sierpień 2011
Mieszkaniec planety Ziemia
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@konrad1661 O Gavim mówiło się o grudniu, z tego co kojarzę.
1
@macio_944 Prędzej wrócę do opioidów niż się wydarzy 5 pierwszych słów xD
0
@Stinger_ Aż mi się moja była przypomniała, opis się zgadza tyle że mojej nie robiło różnicy czy faza była początkowa czy końcowa xD
0
@Kgorecki2500 przegrali ale to tylko u nas, w ich mediach pewnie same złota
1
@Yamal_Williams To po co używać na evencie sportowym utworu, który ma wydźwięk polityczny z czym zgadza się sam autor? XD
1
@stig20 Laporta: Nasza kadra jest kompletna, mamy najlepszych zawodników na wszystkich pozycjach
6
@tristan87 Przepraszam za opisanie utworu słowami jego autora xD
0
@xVENUMx możliwe że klucz nie działa w Europie, dlatego ja kupuję wszystkie gry na eneba i nigdy nie miałem problemu, przeczytaj dokładnie opis aukcji może będzie coś podpowiedziane
6
@Azazel_Pazuzu W sensie żeby się sfajdał w Internecie?
2
@KamQiX Przede wszystkim to samo uzasadnienie, jak i sytuacja wtedy była inna. Gracze byli bardziej przywiązani do barw klubowych, obecnie 90% to zwykli najemnicy.
1
@pt9 2003-2010, w City od 12/13 dopiero. Jedyny ze sztabu, który nie podążał za Guardiola po klubach
0
@pt9 Txiki pracował do 13 czerwca 2010 roku.
2
@Arden Akurat to moim zdaniem dobry pomysł, zamiast ratować się kosą od tyłu imienia Sergio Ramosa. Faule taktyczne są częścią gry, więc powinna być możliwość wykonywania owych
0
@Yamal_Williams Niestety bez szans, za mały wkład w Copa America, a MLS nikt poważnie nie traktuje mimo bardzo dobrych statystyk w tym sezonie.
1
@ACMaldini3 Chyba jednak Carvajal, grał też bardzo dobrze na mistrzostwach Europy i chyba jego najlepszy sezon w Realu. Choć za Rodrim kilka argumentów też jest. W tym roku walka o ZP będzie wyrównana coś czuję
6
@Roobo Wydaje mi się, że szok po prostu. Choć moim zdaniem też zero instynktu przetrwania z jego strony. xd
4
@Kgorecki2500 Rosjanie wygrali w Hitlerem idąc w mundurach wyprodukowanych w USA, z karabinami z USA załadowanymi w amunicje z USA jadąc czołgiem na ropie z USA. xD USA przekazało sprzętu o wartości ponad 50 miliardów ówczesnych dolarów, przeliczając to z inflacją to obecnie ponad bilion dolarów. (11,5 miliarda na Rosje, resztę na Wielką Brytanie z której część sprzętu została wysłana na wschód). :)
1
@KRISU77 Przecież ich przeciwnik w zeszłym sezonie miał więcej przegranych niż wygranych meczów w lidze...
1
@MesQueUnClub96 Zbyt dużo słucham i słyszałem w swoim życiu muzyki, żeby zdecydować się na tylko jedną. Chociażby z różnych podgatunków rapu mógłbym wymienić po kilka do jednego, a gdzie do tego pop, muzyka klasyczna, metal, rock, hard rock...
2
@fart @FCB_dimiC https://weszlo.com/2024/07/01/josip-ilicic-euro-depresja/
0
@Szklaner Nie porównujmy jakichkolwiek kotowatych do domowych kotów. To jakby jamnika z wilkiem porównywać, bo jedno i drugie psowate xd
Edit. Aż mi się pasta o jagdterierze przypomniała XD Chociaż jamnik to i tak słabe porównanie, bo to pies myśliwski xd
0
@Faro Za dużo poznałem osób, co w lato im za gorąco, a w zime w domu 24 stopnie XD
0
@marcin62 Trauma i pierścionek w zestawie xD
0
@Tasde Mój brat uwielbia przechodzić gry fromsoftware na 100%. Wchodząc w dodatek Elden Ringa miał maksymalny level i padał na hita. :)
2
@Explode Kto by się spodziewał. ;) Kennedy nie był wygodny dla elit. Jaki jest jego syn, nie wiem.
0
@Foro Aaa rozumiem, ja tam uwielbiam lato i jak jest ciepło. Problem mi się zaczyna dopiero, jak jest 30+. Zimy mi też nie straszne, nie mam problemu do -10, także mi to nie robi czy jest zimno czy ciepło, jedyne co to te przeklęte krótkie doby w zime mi przeszkadzają.
0
@Foro To gdzie chciałbyś mieszkać, żeby było cały czas neutralnie?
3
@lucca87 Założyć konto można nawet przez internet, do banku musiałby się udać jedynie żeby przeprowadzić taką dużą transakcję. Także to jest szukanie problemu na siłę. To czy złożyłby ten wniosek przez internet, czy osobiście niczego nie zmienia bo tego samego dnia i tak by nie przeprowadził transakcji. Każda transakcja powyżej 15 tyś euro musi być zweryfikowana nie tylko przez bank. Trzeba się zgłosić bodajże do Urzędu Skarbowego.
2
@NeroTFP1 Czy ten Morfeusz jest teraz z nami w pokoju?
0
@AlphaNumeric No właśnie też uważam podobnie, chociaż ten impet jak dla mnie jest trochę za duży, chłop po prostu w niego wbiegł, dlatego ciężko mi jednoznacznie stwierdzić.
@GeneralXavi Prawda opis to dno i metr mułu. Ciekawa sytuacja, niestety nie mogę znaleźć z innej perspektywy tej sytuacji