clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JohnKennedy prawda? Czytałam to wyrywkowo zazwyczaj szukając punktu za który dostałam bana. Lepiej tak, niż nie znać regulaminu wcale albo go jawnie łamać, nie?
1
@4drian0 ja spodziewam się średniaka+, ale za te pieniądze może być. Nie kosztuje 350 zł jak gry Ubi, które można o kant dupy roztrzaskać.
2
@FcPortoFan1999 nie czytałam, Paweł
7
@D10SLEO na to wygląda xd palenie mostów za sobą i elo
0
@escarabajo no właśnie nie, po to by przestrzegać
11
Po tylu latach spędzonych tutaj w końcu przeczytałam z dokładnością cały regulamin i znalazłam tam interesujący punkt:
9.3.7.
- posiadanie większej liczby kont niż jedno oraz podszywanie się pod inne osoby;
- zakładanie kolejnego konta po otrzymaniu blokady lub kasacji poprzedniego;
- posiadanie konta po tym, jak założone zostało kolejne, niezależnie od tego czy drugie konto jest zbanowane bądź usunięte,
- zmienianie nazwy Użytkownika
Hmmm. Interesujące.
0
@BorzyKrzys podziwiam tego dziennikarza za cierpliwość.
1
@PatrychoO to samo, wszędzie widzę ludzi w koszulkach Barcy. :D
0
@marcin62 pewnie za rok już będzie :)
2
Komentarz usunięty
2
Oglądałam jak kumpel kończył Death Stranding 2, już na spokojnie, bez ryczenia co chwilę. To jak Kojima zamknął całą historię, ile w tym jest logiki, skupienia na najmniejszych szczegółach to stwierdzam, że DS2 i E33 to główni kandydaci do Gry Roku na ten moment. KDC 2 jest super grą i bawiłam się świetnie ale taki DS2 to jest tak wizjonerska produkcja, robiąca z emocji rollercoaster. Kingdom Come rozwaliło by zeszły rok jeśli chodzi o GOTY, w tym roku mamy dwóch pretendentów, bo uważam, że Ghost of Yotei będzie świetną grą ale nie na miarę tej dwójki.
2
@NeroTFP1 400-450 zł na dwa miesiące. Klimatyzacja + płyta indukcyjna
3
@gumaz brat mnie kiedyś wziął w wodzie na barana i wyrzucił do tyłu, zrobiłam salto w powietrzu i wpadłam do wody bez gruntu. W tej panice tak machałam rękoma i nogami, że nauczyłam się pływać. Na szczęście brat mnie wyciągnął, panika nie do opisania. :/
1
@Cvzx tak, akt 3 jest tym ostatnim. Są dwa zakończenia (najlepiej zrób sobie dwa cofając zapis), potem możesz sobie dobijać trofea.
1
@Cvzx możesz skończyć fabułę i po fabule normalnie grać. Mnie też ciągnęło, szybko zrobiłam zadania główne a platynę potem.
14
@Lanosss jeszcze Rekin i mamy pokera
20
W końcu ochłodzenie, ile można znosić te upały
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kgorecki2500 nie kupuje już gier Ubisoftu bo robią sobie z graczy jajca:D
1
@arasz1819 odniosłeś się jakoś do tych postów na x'ie pisanych przez osobę o identycznym nicku jak Ty? Czy nie widziałeś tego w ogóle na LR
20
@esem91 laska która zasłynęła z tego, że łykała siusiaki jak @Luciano99 setki wódy, będzie się wypowiadała na temat sytuacji w Polsce. No na pewno
1
@Konradowskyy Grounded :D
4
@messiiiiik 997 ten numer to kłopoty
0
@Herato jak ktoś ma fach w ręku - stolarz, malarz, kierowca ciężarówki to studia nie są mu potrzebne, bo może trzepać hajs bez tego. W innym wypadku studia są dość ważne, dużo ludzi patrzy na ten papierek jednak...
0
@damianex10 został postrzelony, nie było wprost powiedziane, że nie żyje :)
0
@mrboom Kryminalni patrząc z perspektywy lat, także :D ale Glina miała ten swój klimat. Ta wóda, papierosy, muzyka.
1
TVP kręci 3 sezon serialu ,,Glina", po 17 latach. Mam pewne obawy, bo takie wznowienie produkcji zazwyczaj nie przynosi nic dobrego. W obsadzie ma być pani Pilaszewska, Braciak, Stuhr. Najbardziej czekam jednak na powrót Radziwiłowicza, on robił tam całą robotę. Najlepszy polski serial kryminalny, zrobił za dzieciaka na mnie ogromne wrażenie :D oby tego nie zepsuli, ale podobno za reżyserię odpowiada ten sam człowiek.
1
@Ojciec5tkidzieci Marilyn Manson - Sweet Dreams
HEY - list
Slums Attack - Być nie mieć
Maanam - Anioł
0
@joloskyy teraz nie grasz, ale jak się wkrecisz to będziesz zaraz chciał kupować nowości. :D gry z PS Plusa to w większości niezbyt dobre pozycję, co innego te z katalogu PlayStation. Myślę, że warto mimo wszystko postawić na napęd - wtedy masz wybór. Ja mam mnóstwo gier na płytach i drugie tyle cyfrowych, wtedy wybieram sobie po prostu korzystniejszą ofertę. Jak masz bliskiego kumpla albo rodzinę która ma Ps5 to też warto połączyć konta i wtedy gierki masz na pół. Napędy jakiś czas temu ostro poszybowały w górę, te dokupowane osobno dlatego najlepiej kupić po prostu konsole już z napędem, zaraz Ci coś poszukam i podrzucę linki.
Edit: https://allegro.pl/oferta/konsola-sony-playstation-5-z-napedem-slim-d-chassis-1tb-ps5-pad-dualsense-17366971060?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=c9a1d6b8-a700-4f98-8835-f647284fc804&utm_content=fb62836edc26#
Tutaj masz dobrą oferte, sama konsola bez żadnych dodatków. Rozważ też kupienie ładowarki do padów gdzie po prostu odkładasz pada i się ładuje i drugiego pada awaryjnego (często są w promce po 220 zł)
7
@joloskyy patrząc na to, że Sony zwyczajnie oszukuje na cenach gier na PS Store, tylko napęd. Prosty przykład - Wuchang który będzie miał zaraz premierę na płycie kosztuje 170 zł, a na PS Store 229. Warto dopłacić kilka stówek nawet do wersji z napędem, serio. Do tego dochodzi fakt, że możesz kupić grę z drugiej ręki, przejść i sprzedać. Moim zdaniem nie ma co się pchać w PS5 Pro, bierz slim albo nawet fata, różnica jest niewielka a cena dużo wyższa.
9
@draxidox ,,tych którzy boją się żyć". No Ci zabici przez piratów drogowych też chcieli żyć, a zostało im to odebrane przez idiotów. Wcale mi nie zal jak jeden z drugim idiota się zabije, najgorzej, że często zabierają ze sobą niewinne osoby.