1

@gaucho104 równie dobrze te wskazówki może powiedzieć, a nie pokazywać dziecko. Współczuję wszystkim dzieciom za parę lat jak zobaczą, jak zostały obtarte z prywatności. Człowiek za dzieciaka się czasami wstydził jak mama wujkom i ciotkom album ze zdjęciami pokazywała. A tutaj tysiące, miliony ludzi całkowicie obcych, może zobaczyć jak byłeś mały. Współczuję.

0

@Safrani wystarczy zobaczyć jakieś ,,śmieszne" filmiki z dziećmi w pieluszce które podskakują na kolanach matki, ile mają zapisów ,,na potem". Kilkaset tysięcy niekiedy...

1

@Karol145 to jedna z większych patusek na tiktoku. Jej dzieciak ewidentnie żyje w swoim świecie, nie mówi, nie reaguje na głos, nie potrafi nawet przeżuwać bo łyka kawałki jedzenia a ona twierdzi, że wszystko jest ok. XD w Polsce jest poszukiwana przez instytucje to chyba uciekła na Ukrainę. Pa-to-lo-gia

0

@Mixtape zanim ogarniesz strzelanie na padzie (jeśli wcześniej nie grałeś dużo) to nie polecam strzelanek online. Taki Warzone czy R6 to jest tylu odpaleńców. Szybko się zniechęcisz. Najlepiej jakieś single player ale to nie mój typ gry więc nie pomogę za bardzo :D tylko taka rada ode mnie

3

@Koperek01 wyrwij i wstaw implant, za te pieniądze to masz połowę buzi naprawione w Turcji. Dentyści w Polsce to już dawno odlecieli w kosmos z cenami.

1

@draxidox Bianchi marzenie większości kolarzy amatorów. XD nie kupowałam nigdy używanego roweru ale w sumie nie wiem czy jakiś rowerowy od ręki Ci ten rower sprawdzi, raczej są terminy :D

6

@RosjaninBut wygląda jak @Luciano99 po zakrapianej nocce

0

Rekinnnnn :D pięknie

1

@Filipem Araujo to powinien być poza klubem

7

Zdrowy Duńczyk + piękny Inigo i mamy topkę ŚO.

0

@aspr1me to jakiś podrabianiec

2

Nico póki co niewidoczny.

1

@Comentateiro chłopu odcina powietrze za każdym razem jak Lewy strzela. Może jest niedotleniony po prostu xd

1

@Comentateiro to podchodzi pod znęcanie :D

0

Robercikowi do twarzy w tej fryzurze :D

0

@BulaKG to jest jakaś myśl, pójdę na sajgonkę i wrócę z mężem

1

Przez oglądanie azjatyckich filmów i seriali zaczęli podobać mi się Azjaci. Jak w Polsce znaleźć męża z Korei Południowej albo Japonii? :(

5

No to czekamy na najlepszą wersję Ronalda Araujo. :D

1

@malicinho nie potrafię wybrać. :D obie gry fenomenalne, ale patrząc na to, że E33 to malutkie studio, niewielkie pieniądze to chyba jednak wybieram E33. Mając tak ograniczone możliwości stworzyć taką grę to naprawdę wyczyn, do tego kosztowała 200 zł a DS2 350. Z drugiej strony mamy Kojimę i jego wizję, emocjonalny rollercoaster... Niech będzie E33. :D

0

@norbi77 czy to prawda, że w 1 sezonie z każdego kąta wyskakują geje? Kolega mi się na to skarżył.

0

@esem91 ja w tym roku miałam po Kingdom Come 2, potem Expedition 33 ale szybko weszłam w Elden Ring Nightreign, teraz DS2 ale zaraz wychodzi Hellblade 2 więc mam nadzieję, że wytrzymam. No i trochę się ożywiłam przy Wuchangu :D

1

@JanZagloba zależy jakich doznań szukasz. Na Rynku jest klub go-go, niedaleko na Solnej jest klub gejowski, pijalnie wódki i piwa. Dla każdego coś miłego :D

1

@Walpiano najlepsze było jak przynieśli złoto księdzu xD i ta muzyka w tym odcinku TOP

1

@tadzik447 ja skończyłam jakoś 1,5 tygodnia temu i do teraz mam ,,growego" kaca i żadna gra mnie nie cieszy. :|

0

@Starrk w końcu policja interweniuje tak jak trzeba. Szkoda, że ten co go zabił będzie miał teraz prokuratura na łbie.

1

@JanZagloba w Poznaniu do zwiedzenia na pewno Ostrów Tumski z Katedrą, Cytadela, Opera i Stary Rynek. Na Rynku jest kilka dobrych restauracji, cenowo też jest przystępnie np Drevny Kocur. Napić się kulturalnie możesz na ul. Wrocławskiej (odchodzącą od Starego Rynku). Ogólnie jak będziesz się kręcił okolice Opera - Św. Marcin - Stare Miasto to będziesz bardzo zadowolony. W Poznaniu wychodzi się na dwór i lepiej bez koszulki Legii ;D warto też kupić sobie Rogala Świętomarcinskiego też w okolicach Rynku. Dużo dobrych alkoholi, klubów, kebabów i pięknych miejsc. :)

1

@July_6_BcN sprzedałaś mi przeterminowany towar :>

2

@tbas ojciec jak na Ukrainę jeździł to do teraz wspomina, że na przejściu granicznym czy jak policja go zatrzymywała to wszędzie trzeba było dać łapówki by puścili. Wszystkie kraje w Europie objechał, nawet głęboką Rosję ale takiej patologii łapówkarskiej jak na Ukrainie to nie było nigdzie. To było z 20 lat temu, może coś się zmieniło, może nie :D

1

@Astad to daj znać czy Naga Broń warta, bo kocham te serię i znam na pamięć te filmy :D

0

@bartekvisca ale ja idę w piątek, w weekend nie wiem nawet ale kiedyś była promka, że jak ileś dni do przodu kupisz bilet to cena spadała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?