0

Mordeczki, może jest tutaj ktoś kto zna się na prawie bankowym? Rodzice 9 lat wcześniej spłacili kredyt hipoteczny wzięty w 2011 roku. Teraz dostali informacje z banku, że nie przysługuje im zwrot prowizji za wcześniejszą spłatę.

,,Ustawa z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim w art. 49 przyznaje uprawnienie do obniżenia całkowitego kosztu kredytu, jednak nie w zakresie kredytów i pożyczek zabezpieczonych hipotecznie. Do kredytu hipotecznego (tu nr kredytu hipotecznego ) i pożyczki (nr pożyczki), które podlegają tej ustawie, stosuje się jedynie art. 22, 23, 29, 35 i 46 ustawy. Nie dotyczy to natomiast kwestii obniżenia całkowitego kosztu kredytu, o którym mowa w art. 49.

Przecież to jest jakiś żart. XD

5

Co tam dzisiaj w planach na obiad? Ja dziś robię racuchy z jabłkami i cukrem pudrem. Mam taką ochotę, wszystko już kupione i czeka, a ja się jaram :D

3

@gumaz medycyna pracy. Łatwy hajs, podbijasz tylko zgody i elo.

0

@esem91 czytałam, że na PC jest ogromny problem. Na PS5 nie ma tragedii więc można się pobawić. Jedyne co mnie rozwaliło to nazwy i opisy trofek po chińsku. XD wbijam coś i nie wiem o co chodzi

4

Skusiłam się jednak na tego Wuchanga. Ładne to to.
https://zapodaj.net/plik-Mjr7ivD9oD
Muszę się przestawić z Elden Ring Nightreign, ale zapowiada się obiecująco :D

4

@jacobFCB obyś kiedyś umiał wspominać żonę z wdzięcznością, że przeżyliście razem te piękne chwile, a nie tylko ze smutkiem, że już jej nie ma. Trzymaj się

1

Kurs 3.05 na remis w pierwszej połowie siadł jak złoto.

1

@Jakchcesz zobacz jak szybko masz okazję. :D

1

Cubarsi chyba się z Araujo na głowy zamienił xD

1

Eric kończył sezon z ważnymi bramkami i zaczyna także :D brawo!

1

@pioz123 nie.

Znaki

1

Yamala jeszcze trzyma po urodzinach :D

1

@gumaz odpisałam Ci tam

0

@macio_944 w Fifie*
Macio nie bądź 60

0

Komentarz usunięty

0

@Faro były fotki i już wchodzą na boisko

1

@Derean niezły paradoks XDD

1

@gumaz jakaś nowość w żabce Wiejskie Ziemniaczki pikantny kurczak. Pierwszy raz jem, dobre nawet :D kurczakowe ale faktycznie trochę pieką.
@Filipem raz na jakiś czas można

8

39,99 zł za presezon, elegancka transmisja na YT, telewizor 65 cali, zimny redbull i czipsiki, a Wy się babrajcie w tych nielegalach, biedaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮

13

@wpwelement calma, calma. Ktoś tu wstał lewą nogą. :D

21

Na La Bambie w dzień meczowy takie słyszy się rozmowy:
- kto da linka do strumyka
- Tobie zegar bana tyka
- złamałeś regulamin - dostajesz bana
- element ma dużo pracy od rana
- nielegalne transmisje? Dawaj na priva
- bany zbierają przed meczem swe żniwa
- nie znasz regulaminu? Ban presezonu
- a człowiek chciał tylko obejrzeć mecz w domu...

65

@wpwelement tyle zarabiacie z reklam, że powinniście wykupić dostęp do meczu i na głównej puścić transmisje.

( ͡~ ͜ʖ ͡°)

3

@pioz123 tak właśnie mam zamiar zrobić i obejrzeć sobie w spokoju. :)

0

@marcin62 podobno optymalizacja leży tylko na PC

0

@DonCarletto ja lubię, bo nie oglądam zazwyczaj kobiecego sportu bo to wygląda jak paraolimpiada zazwyczaj

0

@joloskyy uuuu :) najs. To miłej zabawy!

1

@gumaz coś Ty. Ja niedawno pierwszy raz zapaliłam marihuanę xD spaliłam blanta, zamówiłam pizzę, zjadłam ją i poszłam spać.

1

@gumaz nie pije w ogóle alkoholu. Nigdy się nie upiłam nawet

0

@reakwon nie wiem, nie chodzę na koncerty Tedego i nie lubię jego rapu poza kilkoma kawałkami. Mówię jak to wygląda z perspektywy Rycha. No rzucił alkohol, sterydy i używki. Życiowo też się ogarnął, z tego co widziałam to Tede też wygląda dobrze. Niech im się wiedzie.

5

@mkl87 Liga Mistrzów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?