clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
@RafiVeB z drugiej strony jak facet miał dużo partnerek to goat popularności a jak kobieta to puszczalska szmata. XD nie generalizujmy
2
@Lionel_Messi10 tylko jakby to się stało dziś a nie 25 lat temu, to pewnie ojciec byłby już zgłoszony na policji przez rodziców gówniarza a on nadal byłby bezkarny, albo miał na głowie jakichś śmiesznych kuratorów
8
@Lionel_Messi10 jak mój brat był mały to gnębił go na boisku starszy chłopak, poszarpał go, uderzył z pięści, ukradł karty które brat kolekcjonował. Ten wrócił zapłakany do domu i ojciec poszedł na plac zabaw. Wypłacił temu gówniarzowi (na oko 15 lat) taką listwę, że nigdy więcej nie zaczepiał ani brata ani mnie. Pewnie nikogo więcej. Może to naganne co zrobił mój ojciec ale nauczyło tego chłopaka na całe życie - upokorzenie przy kolegach, bo dostał w mordę. Pokazanie jak to fajnie, kiedy silniejszy stanie naprzeciwko.
1
@marcin62 nie wiem czy moje serce to wytrzyma XD
1
@Safrani ja mam psiecko które mnie kosztuje chyba tyle co dziecko, bo przez chorą wątrobę je karmę z kangura. Także... Jeden pies xd
2
@MesQueUnClub_87 są misje gdzie trzeba walczyć, gdzie trzeba się wspinać (szczególnie w 1 jest to mocno utrudnione), gdzie trzeba kogoś poszukać, odzyskać jakiś sprzęt, złapac zwierzątko. Jednak nie oszukujmy się, 90% tej gry to zapakowanie paczek na ciężarówkę i jechanie z punktu A do punktu B. Budowanie dróg, mostów, współpracowanie z innymi graczami. To gra, która nie męczy, odpalasz sobie radyjko w ciężarówce (soundtrack jest obłędny) i przy zachodzie słońca jedziesz z paczkami albo wspinasz się na górę. Fabularnie ta gra wyrywa z butów, graficznie również. Dwójka moim zdaniem jest lepszą i bardziej przystępną grą niż pierwsza część. Rozwoju postaci nie ma jako tako, wbijasz po prostu umiejętności, że mniej tracisz równowagę, wolniej rozładowują się akumulatory itd.
0
@Comentateiro nigdy nie przepadałam za Górskim i w ogóle tego typu humorem. Jedyny którego kiedyś oglądałam to Marcin Daniec (20-25 lat temu) i właśnie Kabaret Hrabi. No i niektóre monologi Cezarego Pazury o tym jak robił zakupy w markecie z teściową też uwielbiam.
0
@Comentateiro ja nie lubię akurat KMN, za dużo polityki. Mnie takie kabarety nie bawią. Kabaret Hrabi nie bawił się w politykę, były tam sceny z życia. Największą robotę robiła tam właśnie pani Asia, a eksplozja jej talentu to byli Spadkobiercy gdzie musiała na bieżąco wymyślać kwestie. Slyszalam, że teraz zmagała się z glejakiem, a wcześniej miała czerniaka ale to dość dawno temu.
19
Polski kabaret właśnie odszedł. Kołaczkowska i Hrabi moim zdaniem byli ostatnim kabaretem który trzymał poziom. Wielokrotnie oglądałam ich występy, do tego Spadkobiercy... Była po prostu genialna. Aż mnie zmroziło na informacje o jej śmierci. ;(
15
@PatrychoO i ten jego stary w tej czapce. xd chłop co ma parcie na szkło
0
@MesQueUnClub_87 kto wie :) obyś się mylił, a Yamal zostanie naszą gwiazdą na lata :D
35
Obyśmy za 15 lat zastanawiali się czy Messi czy jednak Yamal to była nasza najlepsza 10tka w historii. Tego naszemu młodziakowi i Nam życzę
0
Z cyklu polecajki gierkowe za grosze :D The Chant. Teraz na PS Store za 27 zł. Kupiłam, mam zamiar dopiero ograć. Jak to będzie nawet średniaczek to za te pieniądze będę zadowolona. Zwiastuny i gameplay zapowiada się całkiem spoko. Gatunek horror. Może ktoś grał i się wypowie :D
1
@Roobo ostatnio się rewelacyjnie dograł do Slums Attack na najnowszej płycie. ,,Matka Ziemia". Szok :|
2
@Jakchcesz niee, coś Ty :D tylko w tych w których naprawdę się zafiksuje i mega mi się spodobają. Ostatnio to właśnie DS2, Expedition 33 i Elden Ring Nightreign. :D
6
Została mi ostatnia trofka przed platyną w Death Stranding 2, wbicie 5 gwiazdek u we wszystkich kryjówkach (a zostało mi ich 4 i to po jednej gwiazdce). Takie podsumowanie :D gra spełniła wszystkie moje oczekiwania, podobała mi się bardziej niż pierwsza część. Na pewno było dużo ułatwień, ale soundtrack, gameplay czy fabuła po prostu świetna. Nie uważam, że ta gra rozwaliła rynek, mimo wszystko wpada do moich topek. Zapowiada się ciekawa walka o tytuł Gry Roku. Na ten moment dla mnie podium to Henryczek, E33 i właśnie Death Stranding 2. Zostaje jeszcze z wielkich graczy Ghost of Yotei. Ciężki wybór... Tak naprawdę każda z tych gier zasługuje na wyróżnienie, będzie bardzo trudno zdecydować. Najbardziej jednak zaskoczyła mnie Ekspedycja, małe studio, cena gry i niespodziewany sukces. Cóż, trzeba się cieszyć tym urodzajem i oby takie problemy z przesytu były zawsze.
3
@Safrani za takiego @Kessie w skupie dostanę dość dużo
1
@esem91 ja ją oceniłam po castingu na Snape'a i nie zobaczę nawet sekundy tego tworu
3
@Kessie skoro oficjalnie jesteśmy razem to ile zbierasz bawełny w roboczogodzinę?
1
@July_6_BcN dziękuję, biorę w rozliczeniu za czapkę śliwek
0
@mordini123 ufff, dobrze, że nie poświęcę nawet sekundy życia na oglądanie tego shitu
0
@Comentateiro patrzę z perspektywy takiej, że kupiłam go za 350 zł, a teraz były już po 600-700 zł. Teraz jak znów wypuszczą je do sprzedaży będzie to zwyczajnie niesprawiedliwe.
1
@Kessie @July_6_BcN powiedziała, że chętnie Cię mnie odda
3
@BorzyKrzys tak, bo pady z takich kolekcji jak są nierozpakowane zyskują na wartości. Do grania mam inne pady, ten jest kolekcjonerski.
@KamQiX no te pady i konsole są mega :)
10
@Kessie Ty cały jesteś limitowany :D
2
https://www.ppe.pl/news/375077/playstation-znow-wypusci-na-rynek-limitowana-edycje-produktow-wydanych-z-okazji-30-lecia.html
Jakie to Sony jest pazerne... Kupiłam w zeszłym roku limitowanego pada na 30-lecie PlayStation, który miał być uwaga LIMITOWANY. Nie otwieram go, stoi sobie do kolekcji. Co robi Sony? A dobra, puścimy do sprzedaży te kolekcje 30th jeszcze raz. XD ostatni raz kupuje coś od nich co ma być ,,limitowane". Zero wiarygodności tylko hajs hajs hajs.
0
@Nazio_87 nie wiem czy kupujesz pralko-suszarkę czy pralkę i suszarkę ale ta druga opcja zdecydowanie lepsza :D
2
@KrychaFCB piękne jest w dzisiejszych czasach to, że możesz do prezydenta, premiera czy nawet papieża napisać ,,mordo", ,,bratku" czy nawet ,,ziomek" xD
0
@alone49 spoko opcja. Wypłaciłam sobie kilka tys z tego xD
1
@Kgorecki2500 Hellblade 1 i 2
Sekiro
Elden Ring
^^