1

@Kasy @wpwelement wtedy bym zbanowała wszystkich których nie lubię i zmieniła regulamin, że mogę banować sobie ot tak

3

@spiderman1899 fabuła potem leci łeb na szyję. Jak skończyłeś 1 akt to potem chwila moment, serio :) ja jeździłam konno i starałam się nie korzystać z szybkiej podróży. :D
@MesQueUnClub_87 mnie wkurzało, że niektóre aktywności naprawdę są tak pochowane, szczególnie jeden rysunek sumi-e.
@Kgorecki2500 w każdej grze jaką gram ustawiam najbardziej mroczne skórki. XD przerażające albo obrzydliwe.

13

Ghost of Yotei, platyna właśnie wpadła po 54 godzinach. Piękna gra, super przygoda, rodowici Japończycy, klimat ocieka Japonią. Spodziewałam się dobrej kontynuacji a tutaj dostaliśmy naprawdę bardzo dobrą grę, oby Duch z trzeciej części utrzymał poziom. Głaskanie lisków i małych niedźwiadka na plus. :D
https://zapodaj.net/plik-bJJyKwmN9D

No i moja Atsu :)
https://zapodaj.net/plik-t1KinJYG4K

1

@Kasy o panie to daleko

1

@Kasy a skąd jedziesz?

1

@JimMorrisonFCB SkyShowtime

4

Dwa odcinki Gliny 3 obejrzane. Szczerze mówiąc jestem mega sceptycznie nastawiona do takich powrotów, szczególnie po kilkunastu latach. Tutaj nie miałam wielkich oczekiwań ale jestem pozytywnie zaskoczona. Klimat wiadomo nie jest już taki jak był, ale muzyka, postacie też zdaje się nie straciły swojego charakteru. Dobra gra Stuhra, Pilaszewskiej i Braciaka. Córka Pilaszewskiej też daje radę. Sama historia też wydaje się interesująca, wielowątkowa i głębsza niż na początku się wydaje. No i jest też on - ozdoba tego serialu czyli pan Jerzy Radziwiłowicz. To teraz tydzień czekania na kolejny odcinek
@Safrani @Ojciec5tkidzieci @Colon
Bo widziałam, że jesteście zainteresowani :)

9

@Destroyer_of_Worlds to co, robotnik który całe życie uczciwie pracuje i odprowadza podatki ma nie głosować w sprawie kraju, bo aż tak się nie interesuje WOSem, a studenciak prawa na utrzymaniu rodziców już tak? Ci ,,mądrzejsi" na papierze, nie zawsze są mądrzejsi w życiu i lepiej by wybrali.

7

@Destroyer_of_Worlds jak nawet politycy tego nie wiedzą, a chcesz by ludzie którzy ich wybierali wiedzieli? XD

1

@Cyzix w dzisiejszym świecie jak masz hajs albo nie masz napletka to możesz więcej.

12

@draxidox ja mam psa, kocham go całym sercem, ale pozwalam mu być po prostu psem. Wytarzać się w liściach, nie ubieram go w ubranka (chyba, że jest naprawdę zimno), jakieś piżamki czy inne głupoty. Ci wszyscy ludzie zamiast nosić przebranego psa w torebce by go lepiej wzięli do lasu na długi spacer...

1

@kosiarz92 ale Gajewski przeżył :)

1

@Safrani co Ty gadasz, że to już jest? Jestem wielką fanką starej Gliny, myślałam, że dopiero się to tworzy a tu taka niespodzianka. :D jest muzyka ze starych części?

3

@mordini123 taaak, pierwszy raz.
@gumaz Fanta Szokata bez cukru

2

@MesQueUnClub_87 oglądam Czarne Lustro: Biały niedźwiedź. Zapowiada się najlepiej póki co :D

2

@macio_944 mam tak samo. U mnie rok i 3 miesiące od śmierci przyjaciółki a boli tak samo mam wrażenie, po prostu jakoś powoli się z tym oswajam i ostatnie 2-3 miesiące były łaskawe dla mnie. Dziś jakoś tak mnie chwyciło i czuję się jak wtedy. :(

3

@July_6_BcN dzięki, wzajemnie!

2

@Eklerek zależy od priorytetów.

8

Najgorsze są takie dni, gdzie wydaję Ci się, że z czymś się pogodziłaś/eś np. z czyjąś śmiercią, a potem jest ten impuls i wszystko wraca. Bądźcie dla siebie dobrzy.

0

@ProMILs no ale np śliwki były po 3-4 zł, pomidory też bardzo tanieją latem, tylko właśnie te jabłka nieszczęsne tak trzymają cenę.

0

@Ryse no w Poznaniu ciężko ogarnąć rolnika. XD a jak jacyś są to trzeba wziąć worek 10-15 kg, a nie mam piwnicy by to trzymać.
@Gary pyszne warzywka :D
@D10SLEO no bo to są produkty pierwszej potrzeby. Dramat.
@Zoker ja ogólnie jabłek nie lubię, jedyne które mi smakują to ,,kujawskie", były w zeszłym roku w Biedrze. Te inne jakieś takie twarde i bez smaku xD

0

@D10SLEO dla mnie ceny niektórych rzeczy, które powinny być tanie a są drogie to jest jakaś zagadka. Np jabłka. 5-6 zł/kg, niekiedy nawet więcej. Ostatnio za kg taniej płaciłam za banany, winogrona czy paprykę. Tak samo pyry, 3-4 zł/kg to już standard. Nie rozumiem tego. XD jedyne które trzymają niskie ceny to buraki.

3

@supraomnes1 też nie przepadam za Ronaldo ale jak odchodził z Realu było mi przykro. Coś się wtedy skończyło, a na dobre skończyło się jak Cris poszedł kopać do Arabów a Messi do USA. Nie rozumiem kompletnie prowadzenie wojen kiedy tych dwóch świetnych, zasłużonych piłkarzy kopie sobie piłeczkę for fun. Niektórzy tutaj statystyki wrzucają, porównują, kłócą się. XD wielka piłka tych dwóch się skończyła i tyle.

1

@PatrychoO no teraz zostało mi dobicie trofek pod platynę i finito :D

5

Fabuła Ghost of Yotei skończona. Baaardzo przyjemna gra. Momentami trochę fabuła może przeciągnięta, a potem ruszyła z kopyta :D niemniej, wzbudziła we mnie emocje, łezka poleciała, były efekty wow. Udało im się dorównać pierwszej części a w wielu aspektach ją przewyższyć. Czekamy na Ghost of La Rambla.

4

@Gary ludzie widzą co robią Żydzi a Braun biegał z gaśnicą i ciśnie Żydów. Chyba innego wyjaśnienia nie ma

4

@macio_944 RDR1 miało budżet nawet 100 milionów dolarów. 15 lat temu. :D a GoY 60 milionów w 2025 roku. To jest przepaść.

1

@Safrani no właśnie dawno nie jadłam xD przez weekend miałam żeberka, wcześniej schab. Jakoś zazwyczaj jak pisze tu co mam na obiad to właśnie polędwiczki albo filety z kurczaka i tak właśnie wychodzi.

2

@Safrani ja dzisiaj na szybko polędwiczki z kurczaka, pomidorki paprykowe, wszystko zalane śmietaną i posypane dużą ilością grana padano, podane z makaronem :D

0

@lithotripter nie no Wiedźmin po angielsku... Zasłużyłeś na baty za kare.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?