Zip

10

@Worny Powiedzcie, że to fejk, proszę.

Zip

13

@BarcaInfo Kiedy myślisz, że rudy już wypstrykał się z idiotycznych wypowiedzi, wtedy wkracza na nowo xD

Zip

0

@bixmix Ma słowa i kiedyś były oficjalnie uznawane. Teraz nie są, ale niektórzy nadal podśpiewują..

Zip

3

@NeroTFP Dwie ZP dla Dijka 1!

Zip

0

@Encore Najbardziej kompletny

Zip

20

@BarcaInfo XDDDDDDDD

Zip

0

Aleix króciutko tam z nim xd

Zip

0

@bixmix Szkoda, było stawiać xD

Zip

0

@bixmix stawiaj, stawiaj xD

Zip

1

@sebo939 Media są bardzo zepsute, skoro tacy "eEsPeRcI" i ich wylewy są na głównych portalach..

Zip

0

@Janiama Jak Barca faktycznie wygrą LM to chyba pękniesz z dumy xd

Zip

0

Gole + asysty w LM
Jak to wygląda u Messiego i Cr?

Zip

0

@AmigoBlancos Super...

Zip

1

@AmigoBlancos Piszesz jakiś gównopost, z którego widać, że zaczyna Cię boleć 6ZP dla Messiego, abstrakcyjnie najeżdżając na tutejszych kibiców po czym prosisz o merytoryczną dyskusję? No bez jaj typie.

Zip

1

To czemu od razu go nie gwizdnął skoro stał kilka metrów obok i patrzył na tę akcję?

Zip

1

@CzarekMessi Co?! xD Przecież widział ten "FAUL" i od razu pokazał, że nic nie było

Zip

33

Hahahah jak szła akcja PSG, sędzia stał parę metrów od tego pchnięcia i stanowczo pokazał, że nic nie ma - gramy dalej, a gdy możliwy karny - patrzy w VAR i oo faul !1!!!! co to ma być XDD

Zip

3

ZP xD
To i ja coś napiszę.
Większość pisze, że kij z tą nagrodą, że mało warta i w dupie czy wygra VvD czy Messi.
Ja chciałbym bardzo, aby powędrowała ona do argentyńczyka.

Co, jeśli teraz wygra holender, a Juve zgarnie w tym sezonie LM? Wtedy CR będzie faworytem do wygrania następnej ZP, nawet jeżeli sezon będzie miał średni (jak poprzedni). Wtedy będzie 6-5 dla maszyny. Sprawiedliwe? Nie sądzę.

Zip

6

Zip

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Zip

8

@IronSanHybrid Czemu teraz każdy filmik niby śmieszny jest określany jako "złoto"?

Zip

4

@Chwytliwy ta, głupia dzida xd

Zip

8

@kerouac Wybrała: Baloniarskie XDD

Zip

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Zip

2

@Rewolucja123 Coś jak u nas w meczu ze Slavią pod koniec xD

Zip

0

@pinasmeister Suarez w Liverpoolu to prawdziwy kot był. W Barcelonie też, ale to już nie to samo.

Zip

0

@Rewolucja123 Bez Suareza? Jak to tak

Zip

4

@Chwytliwy No i co chciałeś wnieść tym błyskotliwym komentarzem?

Zip

12

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?