Zip
Dołączył/a: luty 2014
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Worny Powiedzcie, że to fejk, proszę.
13
@BarcaInfo Kiedy myślisz, że rudy już wypstrykał się z idiotycznych wypowiedzi, wtedy wkracza na nowo xD
26
Joker.
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/79026594_3124000434295284_4255047473359224832_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_ohc=E5RCKMVC68sAQkP8oEbGxkrMajGT0-GOSuQ4QKLnmOyQY94RJg1RxENPA&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=a4f3913fbb525f1430cd46c10db028a2&oe=5E7C15F1
0
@bixmix Ma słowa i kiedyś były oficjalnie uznawane. Teraz nie są, ale niektórzy nadal podśpiewują..
3
@NeroTFP Dwie ZP dla Dijka 1!
0
@Encore Najbardziej kompletny
20
@BarcaInfo XDDDDDDDD
0
Aleix króciutko tam z nim xd
0
@bixmix Szkoda, było stawiać xD
0
@bixmix stawiaj, stawiaj xD
1
@sebo939 Media są bardzo zepsute, skoro tacy "eEsPeRcI" i ich wylewy są na głównych portalach..
0
@Janiama Jak Barca faktycznie wygrą LM to chyba pękniesz z dumy xd
0
Gole + asysty w LM
Jak to wygląda u Messiego i Cr?
0
@AmigoBlancos Super...
1
@AmigoBlancos Piszesz jakiś gównopost, z którego widać, że zaczyna Cię boleć 6ZP dla Messiego, abstrakcyjnie najeżdżając na tutejszych kibiców po czym prosisz o merytoryczną dyskusję? No bez jaj typie.
1
To czemu od razu go nie gwizdnął skoro stał kilka metrów obok i patrzył na tę akcję?
1
@CzarekMessi Co?! xD Przecież widział ten "FAUL" i od razu pokazał, że nic nie było
33
Hahahah jak szła akcja PSG, sędzia stał parę metrów od tego pchnięcia i stanowczo pokazał, że nic nie ma - gramy dalej, a gdy możliwy karny - patrzy w VAR i oo faul !1!!!! co to ma być XDD
3
ZP xD
To i ja coś napiszę.
Większość pisze, że kij z tą nagrodą, że mało warta i w dupie czy wygra VvD czy Messi.
Ja chciałbym bardzo, aby powędrowała ona do argentyńczyka.
Co, jeśli teraz wygra holender, a Juve zgarnie w tym sezonie LM? Wtedy CR będzie faworytem do wygrania następnej ZP, nawet jeżeli sezon będzie miał średni (jak poprzedni). Wtedy będzie 6-5 dla maszyny. Sprawiedliwe? Nie sądzę.
6
@Danny Gaucho Tak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@IronSanHybrid Czemu teraz każdy filmik niby śmieszny jest określany jako "złoto"?
4
@Chwytliwy ta, głupia dzida xd
8
@kerouac Wybrała: Baloniarskie XDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Rewolucja123 Coś jak u nas w meczu ze Slavią pod koniec xD
0
@pinasmeister Suarez w Liverpoolu to prawdziwy kot był. W Barcelonie też, ale to już nie to samo.
0
@Rewolucja123 Bez Suareza? Jak to tak
4
@Chwytliwy No i co chciałeś wnieść tym błyskotliwym komentarzem?
12
I tak się żyje na tej wsi...
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2019/11/normal/eczk5DeCQiDAVpYqtNYpql618GlYpa7E.jpg