Zip
Dołączył/a: luty 2014
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 Tylko hostess zabrakło aby ktoś wynajął xD
0
Komentarz usunięty
0
@Colon A to już trzeba zapytać mewy marleny.
42
Cóż za zdjęcie!
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/74209899_2544680375639124_6066969191993311232_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ohc=bPEV5OP6YoUAQmf4gfrM4lWBi6l8KF12oGX-tY5WSUR61vUBFcYv7B0wg&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=6901195d4713c2d5dd013c7bf2f1d91c&oe=5E3EECCF
13
@PieN Wyobraźcie sobie jakby naprawdę siedział obok młodego i ten go tak zaczął szturchać i cieszyć miche prosto w twarz cra XDDD
3
Dobra nawet ja to napiszę. To ten sezon. A jak to nie ten, to ja chyba już takowego nie dożyję.
0
@ArdoFCB no chodzi mi o ten pierwszy, nie europejski xd
0
Gra ktoś w CrossFire? xD
1
@Janiama To fotomontaż xd
16
@ulik10 Jak Reptilianin xD
1
@Konias4318 Dlatego ja wcale nie mam kolegów.
0
@AV0CAD0 Jankowskiego to ty szanuj
3
@Kapitan hawk w podszywkach z notatnika, zbanuj mnie xD
7
Poziom śmieszków, atencjuszy, prowokatorów, prawilniaków, wspólnych ziomeczków od oznaczania i toczenia beczki, LR z dnia na dzień coraz bardziej przypomina mi kartę na czasie na YT. Co poszło nie tak. Gdzie popełniliśmy błąd? Jak żyć, ja p!3role..
0
@4drian0 Przekonałeś, dziękuję, wchodzę w to.
0
@4drian0 taa ja sie dołożę a przyjemność z rozmowy będziesz miał Ty? O nie, nie!
9
@gryfiT. Tego nie wie nawet wróżbita maciej
2
@KamQiX To ja jeszcze biorę w tym udział? Przypadkiem po grupie nie odpadłem bo zapomniałem chyba raz czy 2 zaglosowac? xD Nawet nie wiedziałem, sorki
10
@MesQueUnClub_87 Jak to cr pisał wszystko w aucie
19
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/74272996_1370993009749494_5288984816065183744_o.png?_nc_cat=111&_nc_ohc=18-qUBuOQioAQnv25N-drtsZ4CyYoNx0SeJFtPylu5AzXiprB4CdrHg2g&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=0a4fb5423beea916a48130433c6dc52a&oe=5E7B5E43
'Co tam szczekasz?' xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 Pewnie zamknęliby.
6
@tadzik447 u Ciebie to chyba nawet na twarz się rozeszło XD
4
@Avada Kedavra szara, kolorwa się ślizga po dupie i gównie i potem całą masz obsmarowaną i musisz myć
XD
48
@Adamski69 Zawsze irytowało mnie pytanie "Co miał na myśli autor"
a skąd ja mam to wiedzieć po przeczytaniu jakiegoś wiersza, który często wyglądał jakby napisał go jakiś typ na zjeździe, który walił crack od 9 lat.
3
@EmilZatopek odergeja XDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
22
@Shado https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/78409403_10156324579555683_2643713028234674176_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=gNkcmpc6N78AQnurWcxIGiO7Lewh59k2Xg_mqkr12rSqy1Z7J8frnVcLg&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=14b91971bf731c944fee80ee3dc3258d&oe=5E8599FD
6
W cieniu wczorajszej gali odbywały się też inne wydarzenia związane z szeroko rozumianym futbolem i tak między innymi francuski dziennik „L'Équipe” postanowił uhonorować jednego z sympatyków Newcastle United tytułem Fan of the Year 2019 za to, że ten postanowił po marcowym zwycięstwie nad Evertonem przejechać 180 kilometrów, aby tylko stanąć w drzwiach domu kolegi kibicującego „The Toffees” i wyśmiać go po poniesionej porażce przez jego zespół.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=30&v=MMbUslCahGA&feature=emb_logo
xd
37
A może redakcja poczęstowałaby nas jutro okładkami większych dzienników z np. Anglii/Włoch/Francji/Niemiec/Portugalii XD
?