Zip
Dołączył/a: luty 2014
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JoseArkadioMorales Bez kitu, przy nim zaczynam tęsknić za Martino..
13
W przerwie albo 60' Vidal za Rakietę, w 75' Ansu za Griezzmanna i jakoś leci w tym trenowaniu trzymajcie się tam
2
@Oddajpada XD
2
Z tym trenerem to nas Napoli pocisnie w dwumeczu srogo XD
3
hahahahahha i suarez zlamal linie no nie mogę
0
Suarez to jest żart. Nie tylko w tym meczu. On powinien chyba tylko strzelać z pierwszej jak dostaje piłke bo jak probuje zrobić coś innego, to wychodzi dua lipa.
0
@FCMichalo A gdzie? Bo Suwałki zero śniegu.
0
@SuperPatsonFCB Ciekawe kiedy poleci. Oby szybko
0
Puchar FA to jak u nas Puchar Króla?
Czy to jakiś mniej ważny tytuł i najwięksi będą odpuszczać?
1
Szkoda, ze nam sie nie trafił taki valverde
0
@Oddajpada tez to słyszałem, to chyba fan Realu xD
0
Boze ci sędziowie to jest jakas masakra
2
@Kamiloza91 Masz.
7
Smutne zdjęcia z Australii... :(
https://images.ladbible.com/thumbnail?type=webp&url=http://beta.ems.ladbiblegroup.com/s3/content/d3e9eb725e10dee301953706a9d58086.png&quality=70&width=720
https://images.ladbible.com/thumbnail?type=webp&url=http://beta.ems.ladbiblegroup.com/s3/content/10dd52b15e103031d81167597b7844d6.jpg&quality=70&width=648
0
@bixmix Może obstaw gol Pique?
0
@Szicek10 Tak, ale przegrywaja wlasnie :)
0
Ale Nyon wjeżdza dzisiaj w Bale xD
Czuję, że po 21 będą podobne widoki.
0
Dejan Kulusevski (After signing with Juventus): "Messi or Ronaldo? Messi."
Nie wiem czy legit 100% ale gość chyba po wojaku, że na głos takie rzeczy mówi XDD
To był wywiad chyba w Calciomercato
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Fabik87czemu mnie nie dziwi ze to jakies japonskie teleturnieje czy coś xD
10
Eh, Valverde nawet na to nie wpadł...
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/81644255_1406540996194695_2680569693084844032_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=qR2gN_b20gEAQmOjVNdd71mbmTsmpWEmC96mJPAScpiBZFGhr2G8220kg&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=3f9bae992057331a52da47722f65996b&oe=5E6AAA20
0
@PatrykBarcelona Całkiem dobry kierunek. Czyżby to był ten sezon także we Włoszech? xD
3
@TommyShelby Klasyczek.
0
Irańska Rada Bezpieczeństwa Narodowego podjęła decyzję o odwecie. Ma on objąć cały region. " W odpowiednim miejscu i czasie".
Jutro i w niedzielę odbędą się pogrzeby ofiar nalotu. Będą to wielkie antyamerykańskie i antyizraelskie manifestacje.
@KiKŚ
0
Mimo, że były święta i coś tam angielska grala to cholernie tęsknię za meczykiem Barcy. Dzisiaj mały przedsmak Sevilla -Bilbao. Może być ciekawe widowisko..
0
@Mizander heh no mam nadzieję, że ponad 1000 ale nawet w tym sławnym meczu z Celtic'iem? było chyba niecałe więc nie wiem
1
@IronSanHybrid ty kurV0 Ty XD
0
@Adamski69 Ile Barca miała najwięcej?
0
@Chaoss Kiedyś był to KMN, NeoNówka no i Limo. A jak dowiedzialem się, że istnieje takie coś jak stand-uperzy to już dobre kilka lat nie oglądam kabaretów.
A najgorsze to te w których pajace sie przebierają i probuja na sile być śmieszni zmieniajac głosy itp
hehehe chłop za babe BekAAAAAAAAAAAA
@edit w sumie NeoNówka non stop się przebierali, no ale oni to oni xD niepodrabialni są
7
@Maniek9444 https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/80541194_1402384439943684_8071572897396686848_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=D9EFP9ln9WAAQn19AgJvjmfDcV1Dyg36Va7TNr0v7W3nDGjevayUGG6Cg&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=1765da795941cf1422c97e9b085091d9&oe=5EAECBFD