Zip

1

@JoseArkadioMorales Bez kitu, przy nim zaczynam tęsknić za Martino..

Zip

13

W przerwie albo 60' Vidal za Rakietę, w 75' Ansu za Griezzmanna i jakoś leci w tym trenowaniu trzymajcie się tam

Zip

2

Zip

2

Z tym trenerem to nas Napoli pocisnie w dwumeczu srogo XD

Zip

3

hahahahahha i suarez zlamal linie no nie mogę

Zip

0

Suarez to jest żart. Nie tylko w tym meczu. On powinien chyba tylko strzelać z pierwszej jak dostaje piłke bo jak probuje zrobić coś innego, to wychodzi dua lipa.

Zip

0

@FCMichalo A gdzie? Bo Suwałki zero śniegu.

Zip

0

@SuperPatsonFCB Ciekawe kiedy poleci. Oby szybko

Zip

0

Puchar FA to jak u nas Puchar Króla?
Czy to jakiś mniej ważny tytuł i najwięksi będą odpuszczać?

Zip

1

Szkoda, ze nam sie nie trafił taki valverde

Zip

0

@Oddajpada tez to słyszałem, to chyba fan Realu xD

Zip

0

Boze ci sędziowie to jest jakas masakra

Zip

2

@Kamiloza91 Masz.

Zip

0

@bixmix Może obstaw gol Pique?

Zip

0

@Szicek10 Tak, ale przegrywaja wlasnie :)

Zip

0

Ale Nyon wjeżdza dzisiaj w Bale xD
Czuję, że po 21 będą podobne widoki.

Zip

0

Dejan Kulusevski (After signing with Juventus): "Messi or Ronaldo? Messi."

Nie wiem czy legit 100% ale gość chyba po wojaku, że na głos takie rzeczy mówi XDD
To był wywiad chyba w Calciomercato

Zip

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Zip

0

@Fabik87czemu mnie nie dziwi ze to jakies japonskie teleturnieje czy coś xD

Zip

0

@PatrykBarcelona Całkiem dobry kierunek. Czyżby to był ten sezon także we Włoszech? xD

Zip

3

@TommyShelby Klasyczek.

Zip

0

Irańska Rada Bezpieczeństwa Narodowego podjęła decyzję o odwecie. Ma on objąć cały region. " W odpowiednim miejscu i czasie".
Jutro i w niedzielę odbędą się pogrzeby ofiar nalotu. Będą to wielkie antyamerykańskie i antyizraelskie manifestacje.
@KiKŚ

Zip

0

Mimo, że były święta i coś tam angielska grala to cholernie tęsknię za meczykiem Barcy. Dzisiaj mały przedsmak Sevilla -Bilbao. Może być ciekawe widowisko..

Zip

0

@Mizander heh no mam nadzieję, że ponad 1000 ale nawet w tym sławnym meczu z Celtic'iem? było chyba niecałe więc nie wiem

Zip

1

@IronSanHybrid ty kurV0 Ty XD

Zip

0

@Adamski69 Ile Barca miała najwięcej?

Zip

0

@Chaoss Kiedyś był to KMN, NeoNówka no i Limo. A jak dowiedzialem się, że istnieje takie coś jak stand-uperzy to już dobre kilka lat nie oglądam kabaretów.
A najgorsze to te w których pajace sie przebierają i probuja na sile być śmieszni zmieniajac głosy itp
hehehe chłop za babe BekAAAAAAAAAAAA
@edit w sumie NeoNówka non stop się przebierali, no ale oni to oni xD niepodrabialni są

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?