Zip
Dołączył/a: luty 2014
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AmigoBlancos Kazdy po kilkanascie/kilkadziesiąt lat xD
3
Nowy bilans koronawirusa (2019-nCoV) w prowincji Hubei (stolica Wuhan): 17 zgonów, 444 oficjalne zakażenia. Kilka godzin temu mówiło się o 9 zgonach i 440 zakażeniach na całym świecie.
Chińscy naukowcy twierdzą, że koronawirus może dalej mutować i się rozprzestrzeniać.
@KiKŚ
89
Pamiętacie?
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/82567871_2550055388600696_7961477629876371456_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ohc=rdvw_RZ90zoAX_moenN&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=b230ba61c35927afb16c629f0fb4e4fe&oe=5ED3613A
3
@Kengo Co za przygłup.
4
Kante co Gerrarda zrobil xddd
0
@kuz Jakby ktoś myślał, ze to legitne foty zawodników, to niestety... ale nie. To rysunki dzieci. Jakaś akcja była
30
Everton właśnie ogłosił skład na mecz z Newcastle:
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/82754504_10156901994968837_6746480168371486720_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=4CPzGKljZaEAX-FXLFC&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=0ef12dba267ccb9566603802e5b57a43&oe=5ECF0D9C
XDD
30
Iker Casillas: „Przychodzi taki dzień, gdy spotykacie się, żeby wspólnie zjeść i porozmawiać o "Clasicos", turniejach Euro i Mistrzostwach Świata oraz tysiącach innych historii, które przychodzą do głowy... To czysta przyjemność panie Puyol!”
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/81008576_1426374274211367_5510384096636829696_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_ohc=SSJ5kMvSi6oAX88AeBy&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&_nc_tp=1002&oh=08d901c35fc315798a6cc92b1e8455b7&oe=5E9859C4
@ekstraklasatrolls
4
@IronSanHybrid Mam 30km do Augustowa XD
0
@TommyShelby Wydaje mi się, że tak.
@edit, to jednak działa od czwurki dzieci hyba.
1
@BigShaq I to wszystko w jednej z dwóch najsilniejszych lig w Europie.
Kosmos :O
1
@michaleu Póki co Vinicius jest tak cienki, ze zapewne pójdzie na wypożyczenie.
3
@Keriox Wygląda jakby już chciał się poddać.. Fakt ostatnie mecze mega słabe, jak oglądałem to miałem wrazenie, że nie chce mu się nawet biegać do przeciwników, jakieś powolne ruchy. No ale jest młody, pierwszy sezon i to w Atleti, które nie słynęło nigdy z dużej ilości bramek..
Dziwne.
31
Dzisiaj Blue Monday. Najbardziej depresyjny dzień w roku.
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2019/10/GC4pfaLPjQgQ2qTT.jpg
24
@sendesara Najlepsi strzelcy Barcelony w LaLiga za czasów Setiena (2020- )
1. Leo Messi - 1
0
@AduŚ07 Pan maruda?
0
@tombard Dramat. Tylko 1:0 z granadą u siebie i do tego w przewadze. Za stary trener i w ogóle, na przykład to. ;)
0
@masq Po czym zobaczyłeś mega duzy progres u Vidala?
12
@tombard Więcej. Kro.Pek.
9
Zmiana napastnika za napastnika przy prowadzeniu? Olaboga jak tego brakowało :D
1
Akcja po odbiorze Puiga :D Moim zdaniem Rakitic w nastepnym meczu nie ma prawa wyjść w wyjściowym składzie.
1
Łooooooooooooooooooooooo
3
Messi kiedy jak nie teraz? Idealna miejscówka
0
@neymarjr_143 Riki pig
1
Kurłaaa za Valverde na lajcie byśmy już wygrywali 1:0 i teraz wchodzili w fazę bronienia.
Po co nam to było ajajaj
1
@SinMistico Postanowił, ze poza nic nie robieniem jeszcze poprzeszkadza XD
2
Skoro Arthur ma zielone światło, to powinien wejść w 60', Puig jakoś 65-70 no i Perez tez jak nic sie nie zmieni..
45
Jezeli ktos serio myslal, ze wyjdziemy dzisiaj Busi puig i arthur to radze wziac rozbieg. Sciana sama sie znajdzie xd
0
@itmustbejoke No i remis.. Jak Juve dzisiaj wygra, a wygra to juz zacznie odjeżdżać.. :|
6
@steciowy Komentator dobrze powiedział.. Co trzeba zrobić zeby dostać czerwo, chyba maczetą przyłożyć xD