Zip

7

@Fabik87 Oby za tydzień przewaga była większa :D I już tak do końca świata xd

Zip

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Zip

5

W sumie to nasz nowy nabytek bedzie mial albo bardzo cięzko, albo droge uslaną rozami. Jezeli nie strzeli w debiucie to juz bedzie wielki hejt (zwazywszy na to, ze juz jest, sick!). Jak nie strzeli w kolejnym meczu gdzie dostanie 30'+ albo caly mecz to juz w ogole zostanie wyrzucony. (Chyba, ze obroni sie jakas asysta wazna)
A jezeli uda sie na starcie wladowac jakas brame czy dwie, to same prospy.
I tak sie zyje ns tej Rambli

Zip

1

@LuisSalvano celebryta rambli.

Zip

73

Klopp narzeka na sedziego, virgil gada, ze przy golu atleti to nawet nie byla okazja, tylko fart xD. Oby w Anglii bylo identycznie, szybki gol atleti i bezradny gospodarz, i do widzenia

Zip

2

Mimo, ze Dortmund-PSG na papierze jest ciekawszy, przewidywalismy wiecej goli (mozliwe, ze w 2połowie nadrobią), to jednak wybrałem Atleti-Liverpool i nie żałuję. Nie mogę przegapić możliwej przegranej i ewentualnie odpadnięcia lpoolu, którzy rok temu tak nas wyeliminowali. Oby na koniec zdobyli tylko ligę chociaż dla nich to i tak będzie kosmos.

Zip

2

GOOOOOOO ATLETIIIII

Zip

0

@itmustbejoke Psg odpada, Juve odpada (chyba, ze Cr odejdzie i Messi będzie chciał go przebic we wszystkim), Bayern raczej też nie ta marka. Z Anglii teraz nie ma nikogo ciekawego. Liverpool? Jakby z nim w składzie zaliczyli gorszy sezon to będzie lawina hejtu, ze jednak nie poradził XD
Więc raczej albo Barca albo koniec kariery na rok xd

Zip

1

@Rewolucja123 Zrób foto, też bym popatrzył

Zip

8

@xArabx co tam, panie psikuta?

Zip

0

@sopelinho wszystkich czterech

Zip

8

Ale wykonczenie Antka to klasa swiatowa nie ma co

Zip

4

Gdzie var kurr.

Zip

23

Xddd 3min wjezdza w nogi messiego a sedzia gwiazdor pewny ze nic nie ma a zaraz nagle var i karny zalosna liga.

Zip

1

@WisniaKala nie no xd ja ostatnio widzialem Berek i mi sie spodobala xd cos tskiego bardziej

Zip

0

Fajna komedyjka na wieczor na netflixie?

Zip

1

Gdzie obejrzec piatka?

Zip

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Zip

1

@MesQueUnClub_87 za Clerks szanuje# I i II kozackie

Zip

10

Jakby kogos interesowalo, to Arsenal nie ma juz nawet matematycznych szans na przescigniecie Liverpoolu

Zip

0

@itmustbejoke a to Messi nie hamuje druzyny? Bo ostatnio mam takie wrazenie obracając sie wsrod ramblowych szpecow

Zip

0

Większe jaja niż na meczu Realu xD

Zip

0

Jeżeli ktoś ma chwilkę i chęć, to proszę o listę np. top5-10 zawodników z golami i pkt w rywalizacji o Złotego Buta oraz na jakiej pozycji jest Messi.
Potem postaram się uaktualniać sam.

Zip

4

Dziękuje, dobranoc.

Zip

17

Predzej Simeone wyleci na trybuny z karą, niz casemiro dostanie zoltko xD

Zip

7

Moim zdaniem karny a komentatorzy wraz z sedziami sie nie zajakneli. Ciekawe co by bylo z drugiej strony. Albo jak to by Pique tak interweniowal...

Zip

2

@potrojnakorona po bardzo bardzo dyskusyjnym karnym

Zip

0

@Jakchcesz troche smutne, ze ta epka to najlepsze co slyszales przez ostatnie x lat..

Zip

7

@Kengo Zdobyłby Ligę angielską.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?