Zip
Dołączył/a: luty 2014
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Fabik87 Oby za tydzień przewaga była większa :D I już tak do końca świata xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
W sumie to nasz nowy nabytek bedzie mial albo bardzo cięzko, albo droge uslaną rozami. Jezeli nie strzeli w debiucie to juz bedzie wielki hejt (zwazywszy na to, ze juz jest, sick!). Jak nie strzeli w kolejnym meczu gdzie dostanie 30'+ albo caly mecz to juz w ogole zostanie wyrzucony. (Chyba, ze obroni sie jakas asysta wazna)
A jezeli uda sie na starcie wladowac jakas brame czy dwie, to same prospy.
I tak sie zyje ns tej Rambli
1
@LuisSalvano celebryta rambli.
91
Z cyklu 'eksperci polsatu" xd
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/86733718_1453764441472350_4571909939752075264_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=ppGtd5W2eSwAX-nuMD5&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&_nc_tp=7&oh=6cc917f8f085fd9cf454a126fc498b50&oe=5ECB48EC
73
Klopp narzeka na sedziego, virgil gada, ze przy golu atleti to nawet nie byla okazja, tylko fart xD. Oby w Anglii bylo identycznie, szybki gol atleti i bezradny gospodarz, i do widzenia
2
Mimo, ze Dortmund-PSG na papierze jest ciekawszy, przewidywalismy wiecej goli (mozliwe, ze w 2połowie nadrobią), to jednak wybrałem Atleti-Liverpool i nie żałuję. Nie mogę przegapić możliwej przegranej i ewentualnie odpadnięcia lpoolu, którzy rok temu tak nas wyeliminowali. Oby na koniec zdobyli tylko ligę chociaż dla nich to i tak będzie kosmos.
2
GOOOOOOO ATLETIIIII
0
@itmustbejoke Psg odpada, Juve odpada (chyba, ze Cr odejdzie i Messi będzie chciał go przebic we wszystkim), Bayern raczej też nie ta marka. Z Anglii teraz nie ma nikogo ciekawego. Liverpool? Jakby z nim w składzie zaliczyli gorszy sezon to będzie lawina hejtu, ze jednak nie poradził XD
Więc raczej albo Barca albo koniec kariery na rok xd
1
@Rewolucja123 Zrób foto, też bym popatrzył
8
@xArabx co tam, panie psikuta?
0
@sopelinho wszystkich czterech
8
Ale wykonczenie Antka to klasa swiatowa nie ma co
4
Gdzie var kurr.
23
Xddd 3min wjezdza w nogi messiego a sedzia gwiazdor pewny ze nic nie ma a zaraz nagle var i karny zalosna liga.
1
@WisniaKala nie no xd ja ostatnio widzialem Berek i mi sie spodobala xd cos tskiego bardziej
0
Fajna komedyjka na wieczor na netflixie?
1
Gdzie obejrzec piatka?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub_87 za Clerks szanuje# I i II kozackie
10
Jakby kogos interesowalo, to Arsenal nie ma juz nawet matematycznych szans na przescigniecie Liverpoolu
0
@itmustbejoke a to Messi nie hamuje druzyny? Bo ostatnio mam takie wrazenie obracając sie wsrod ramblowych szpecow
0
Większe jaja niż na meczu Realu xD
0
Jeżeli ktoś ma chwilkę i chęć, to proszę o listę np. top5-10 zawodników z golami i pkt w rywalizacji o Złotego Buta oraz na jakiej pozycji jest Messi.
Potem postaram się uaktualniać sam.
4
Dziękuje, dobranoc.
17
Predzej Simeone wyleci na trybuny z karą, niz casemiro dostanie zoltko xD
7
Moim zdaniem karny a komentatorzy wraz z sedziami sie nie zajakneli. Ciekawe co by bylo z drugiej strony. Albo jak to by Pique tak interweniowal...
2
@potrojnakorona po bardzo bardzo dyskusyjnym karnym
0
@Jakchcesz troche smutne, ze ta epka to najlepsze co slyszales przez ostatnie x lat..
7
@Kengo Zdobyłby Ligę angielską.