Zip

0

@BarcaInfo Można wyłączać xd

Zip

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Zip

4

@KleikRMA XD w zadnej sekundzie mu nie zaslanial

Zip

0

Hahahahahahhahahahahahahahhaha

Real zdobywa wlasnie teraz lalige 2020 XDDD

Zip

2

Var w meczu realu? A napiszmy ze jest analiza poczekajmy 15 sekund i jep karny. To jest farsa czemu niebbylo sprawdzenia? Czemu nie podbiegl do monitora? Zalosne. Liga dla Realu, bravo

Zip

3

Oho kontroweraje przed meczem realow. Sedzia z katalonii, na varze tez jakis niby niewygodny pan. To w razie remisu/przegranej Madrytu gazety jutro zaploną.

Zip

0

@icon3520 a messiemu 8? Ile straty ma w bramkach?

Zip

5

@Muszynianka U mnie w osiedlowym sklepie jak wjechały truskawy polskie to od razu było czuć,. ze nasze. nie idealne, z ziemią, piachem, ale w smaku bez konkurencji z jakimis hiszpanskimi czy innymi badziewami

Zip

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Zip

1

@VamosRakieta ciesz się póki możesz Rakietić xd

Zip

1

@kerouac Griezmann gra źle - jak na siebie. To jest fakt.
Ale ja nadal w gościa wierzę

Zip

1

@sokot Ostatnie zdanie opisuje dokładnie jego problem..

Zip

2

Bardzo podobał mi się Antek w Atletico, ale widać, że nadal nie czuje tego feelingu w Barcelonie :/

Zip

1

@Lincolm z redbullem, lodem i cytryną wchodzi kozacko

Zip

1

@FeloRPS A wieczorkiem jakieś pieczone parowixy w cieście wjadą z piwerkiem :D Smakówa!

Zip

1

@FeloRPS Lasagne z wczoraj xD

Zip

0

Jakas fajna nowa komedyjka na netflixie, lecz niekoniecznie. Ktos cos poleci? Ewentualnie jakas.romantyczna na wieczor?

Zip

1

Siemka. Pytanko mam, może ktoś pomoże.
Jak robiłem kiedyś prawko, to z przyczyn osobistych nie mogłem dokończyć, miałem wpłacone nie pamiętam jakieś 400-700zł i wyjeździłem jakieś 80% godzin.
Jeżeli chcę teraz wybrać swój profil kierowcy to muszę zapłacić CAŁĄ resztę, czyli jak np. kosztuje prawko 1,5k to całość trzeba uregulować?

Zip

3

@Jaca27 a co masz do Muska xd

Zip

0

@BobLeeAwagger w sumie spoko, a polecisz jakis stojak do niego? Ewentualnie taka oslonke na mikro nie wiem jak to sie nazywa :P lub co tam jeszcze mozna miec

Zip

0

@Aneurysm 2-3 stowki najlepiej ze stojakiem ale jezeli to.smieszna cena to nie bylo tematu. Nie znam sie, to ma byc prezent dla dziewczyny ktora uwielbia spiewac..
Dodam ze to nie ma byc jakis profesjonalny sprzecior tylko pierwszy majk do nagrywania siebie podczas spiewu i cwiczenia xD

Zip

2

@BarcaInfo pewnie bylo juz w uj takich komentarzy, sle rakieta za pjanicia to bralbym z pocslowaniem reki. Ale arthura troche szkoda oddawac moze to jego sezon xD

Zip

0

Doradzi ktos z mikrofonem do spiewu?

Zip

0

Poleci ktos jakis fajny amatorski mikrofon do spiewu? Chce sprezentowac mojej, ale nie orientuje sie w tym zbytnio. Najlepiej ze stojakiem do powiedzmy 200-300zl? Czy w tych cenach sam shit

Zip

1

@AlicjaFCB Unda, Laik i ATZ

Zip

4

@Geble i te no look passy Cr xDD

Zip

5

@Mns21 A tak marzył się finał Ajax-Barca...

Zip

11

@LuisSalvano a moze by przeprosil, ale jak z gory zalozyles to tego nie zrobi, bo po co? Poza tym, jestesmy w internecie..

Zip

0

@AdrianStoku Chyba Laika nie słyszałeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?