Zip
Dołączył/a: luty 2014
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Można wyłączać xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@KleikRMA XD w zadnej sekundzie mu nie zaslanial
0
Hahahahahahhahahahahahahahhaha
Real zdobywa wlasnie teraz lalige 2020 XDDD
2
Var w meczu realu? A napiszmy ze jest analiza poczekajmy 15 sekund i jep karny. To jest farsa czemu niebbylo sprawdzenia? Czemu nie podbiegl do monitora? Zalosne. Liga dla Realu, bravo
3
Oho kontroweraje przed meczem realow. Sedzia z katalonii, na varze tez jakis niby niewygodny pan. To w razie remisu/przegranej Madrytu gazety jutro zaploną.
0
@icon3520 a messiemu 8? Ile straty ma w bramkach?
5
@Muszynianka U mnie w osiedlowym sklepie jak wjechały truskawy polskie to od razu było czuć,. ze nasze. nie idealne, z ziemią, piachem, ale w smaku bez konkurencji z jakimis hiszpanskimi czy innymi badziewami
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@VamosRakieta ciesz się póki możesz Rakietić xd
1
@kerouac Griezmann gra źle - jak na siebie. To jest fakt.
Ale ja nadal w gościa wierzę
1
@sokot Ostatnie zdanie opisuje dokładnie jego problem..
2
Bardzo podobał mi się Antek w Atletico, ale widać, że nadal nie czuje tego feelingu w Barcelonie :/
1
@Lincolm z redbullem, lodem i cytryną wchodzi kozacko
1
@FeloRPS A wieczorkiem jakieś pieczone parowixy w cieście wjadą z piwerkiem :D Smakówa!
1
@FeloRPS Lasagne z wczoraj xD
0
Jakas fajna nowa komedyjka na netflixie, lecz niekoniecznie. Ktos cos poleci? Ewentualnie jakas.romantyczna na wieczor?
1
Siemka. Pytanko mam, może ktoś pomoże.
Jak robiłem kiedyś prawko, to z przyczyn osobistych nie mogłem dokończyć, miałem wpłacone nie pamiętam jakieś 400-700zł i wyjeździłem jakieś 80% godzin.
Jeżeli chcę teraz wybrać swój profil kierowcy to muszę zapłacić CAŁĄ resztę, czyli jak np. kosztuje prawko 1,5k to całość trzeba uregulować?
3
@Jaca27 a co masz do Muska xd
0
@BobLeeAwagger w sumie spoko, a polecisz jakis stojak do niego? Ewentualnie taka oslonke na mikro nie wiem jak to sie nazywa :P lub co tam jeszcze mozna miec
0
@Aneurysm 2-3 stowki najlepiej ze stojakiem ale jezeli to.smieszna cena to nie bylo tematu. Nie znam sie, to ma byc prezent dla dziewczyny ktora uwielbia spiewac..
Dodam ze to nie ma byc jakis profesjonalny sprzecior tylko pierwszy majk do nagrywania siebie podczas spiewu i cwiczenia xD
2
@BarcaInfo pewnie bylo juz w uj takich komentarzy, sle rakieta za pjanicia to bralbym z pocslowaniem reki. Ale arthura troche szkoda oddawac moze to jego sezon xD
0
Doradzi ktos z mikrofonem do spiewu?
0
Poleci ktos jakis fajny amatorski mikrofon do spiewu? Chce sprezentowac mojej, ale nie orientuje sie w tym zbytnio. Najlepiej ze stojakiem do powiedzmy 200-300zl? Czy w tych cenach sam shit
1
@AlicjaFCB Unda, Laik i ATZ
51
Ała..
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/05/normal/HZDaOt2U5JGWxNvNir4kURLjVlTIkUA0.jpg
4
@Geble i te no look passy Cr xDD
5
@Mns21 A tak marzył się finał Ajax-Barca...
11
@LuisSalvano a moze by przeprosil, ale jak z gory zalozyles to tego nie zrobi, bo po co? Poza tym, jestesmy w internecie..
0
@AdrianStoku Chyba Laika nie słyszałeś