Zip

0

Siema alkusy jaka polecacie:
Jim beam white, red stag, apple, honey? Czy troche wiecej dac i black?

Zip

2

@kris81 Jedyne co mi się chciało robić przy tym kawałku, to go wyłączyć jak najszybciej xD

Zip

1

Oby niedługo ktoś z moderacji napisał, że te bany zostały nadane w celu ogarnięcia dupy xd

Zip

0

@Kyman A coś z nowszych, przykładowo 2018-2020? :D

Zip

0

Oglądaliście ostatnio jakąś lekką fajną komedyjke? Albo mroczny thriller? Polećcie coś na wieczór po pracy

Zip

2

@Ramaj77 chivas chyba za mocno wchodzi, sorki a ja sie nastawil juz ze jutro po tyrce w barze zostane xD
@edit w sumie pewnie i tak zostane xd

Zip

1

Wow oby jutrzejszy final tez tak wygladal

Zip

29

@pele1282 na 104% nie

Zip

10

@pele1282 koeman mu cos tlumaczy taktycznie a delefele mysli sobie: ch#% kur#@ laga do przodu i sprincik, oj koniec boiska

Zip

0

@SiSenior strzelaliby po 10 ale tracili po 8 xD

Zip

0

@Kyman nie stac ich

Zip

0

@DaPi luis vs ktokolwiek

Zip

0

Skoro porzucil Holandie to wierze ze ma pomysl jak odbudowac Barce. Gdyby nie mial raczej by nie rezygnowal z top3 na mistrzostwach.

Zip

17

@Konias4318 co to w ogole za obrazek sprzed 2lat xd

Zip

1

@Barwindg krokiety dobra szamka na szybko na jakims kacu czy zejsciu xd

Zip

2

@Ratamahatta eskalacja nienawisci do Dimarii byla chyby gdy uciszal kibicow na CampNou, ale moge sie mylic

Zip

0

Messi w Psg. 3tryplety w 3sezony. Ahh

Zip

0

@Shapiro oby nie

Zip

1

No i gitara. Niech po puchar siegnie Lyon albo PSG.

Zip

16

@BarcaInfo To teraz ktoś powinien spotkać się z Abidalem aby poinformować go o zwolnieniu.

Zip

0

@Woland10 bo chce zeby najlepszy pilkarz jaki stąpal po CampNou skonczyl tu kariere i mial wsparcie od kolegow w zdobywaniu pucharow? XD

Zip

9

Nie kumam was. Jestem fanem Barcelony juz chyba kilkanascie lat, zaczynalem jako gowniarz. Jestem tez wielkim fanem Messiego dla mnie to idol. A teksty ktore coraz czesciej sie pojawiaja sa przykre. "Niech idzie, co on bedzie grozil, trzeba budowac od nowa" przeciez to najlepszy pilkarz w historii (nie tylko w mojej opinii). Potrzeba tylko dobrego i przemyslanego wsparcia w postaci obrony pomocy i szczegolnie ataku. Kogos kto wezmie ciezar rowniez na siebie a nie tylko asekuracja.
Oby Messi dostal wsparcie i w nastepnym sezonie zdobyl dublet lub tryplet w naszych barwach

Zip

0

jezu de bruyne kocham cie come to Barcelona

Zip

5

Ale jaja by byly jakby w finale znalazly sie Lyon i Lipsk xD

Zip

0

Co za poebana akcja :D

Zip

0

@arraco na dupie

Zip

21

Jak wygramy LM dziaram sobie cos zwiazanego z Barca! Vamoooooooos

Zip

0

Prosze chociaz o 20-30min dla Dembusia i Puiga. Tylko tyle i az tyle.

Zip

4

Piwko i obiad w restauracji z kobieta, potem w domu ogarniecie sie i powrot do baru na meczyk. Jestem dobrej mysli. Dzisiaj peknie balonik o ZP dla Lewego.

Zip

0

Niespodzianka, bo o sensacji raczej ciezko w tej fazie. Psg raczej w finale. Oby z nami!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?