Zip

0

@TeKa Pozytywy Panie, same pozytywy o ile można tak mówić po sparingu

Zip

28

@Jaca96 Moja coś narzuca temat, ale skutecznie robie uniki

Zip

5

65min a ja dopiero znalazłem opcję wyłącz czat i full ekran XD

Zip

0

Bielsa nie trafił ojj mógł mieć wejście smoka do PL

Zip

0

No i mumsiał Rodrigo się zesrać i prawdopodobnie Liverpool 3pkt dzisiaj...

Zip

3

O 6 w Puszczy, a teraz na sniadanie kanie w panierce. Pycha

Zip

12

Kupilem dzisiaj stolik (ani razu nie wyszukujac nic w necie) a teraz reklamy ze stolami itp na fcbarca.
Moj agencie fbi ty ku>₩0 przestan mnie przesladowac

Zip

2

@KarwanLaMasia elo Karwan


Zip

4

Ciekawe kiedy info, ze Real zaczyna interesowac sie Depayem xD

Zip

1

@FafitFCB ja tez ale to pewnie przez wodeczke

Zip

0

Gracie moze w jakas fajna giereczke online na tel? Bo nudy w sumie w cos by popykal

Zip

3

@1996messi to dobrze ze tylko 3zl za nia dalem xD

Zip

2

@NeroTFP xD moj klub taki piekny

Zip

0

Zip

3

@Drozdu7 to jest jeszcze Hercegowina? Kurla dobrze ze tylko 1 przyjechala bo byloby 2:0 xdddf hehaahi

Zip

0

Zip

2

Fati nowy mesjasz do pierwszego meczu i kilku strat i bez strzelonej bramki XD

Zip

0

@Hubso Faktycznie ustronne miejsce xD

Zip

0

Mordeczki polecacie jakieś fajne miejsce na wypad na 2-3dni z dziewczyną,w październiku? Coś klimatycznego, nie jakieś wielkie aglomeracje.. W Polsce ofc i żeby dało się pociągiem/autobusem :D

Zip

1

@SiSenior Wiem, wiem :D

Zip

1

@SiSenior I o takie analizy takich ekspertów nic nie robiłem.
Pozdrawiam również xd

Zip

0

@mr_robot "hehe do boku i tyłu też bym taką miau"

Zip

2

@DonMatteo901 .tknup W

Zip

1

@Kamiloza91 city leeds wolves pierwsza trojka

Zip

10

Brac tego Depaya koniecznie. Fajny chlopak ladnie gra nie oceniam po 1 meczu jak cos

Zip

1

Szkoda w sumie, ze nie zobaczę Messiego w City. To, że dałby radę to pewne, ale ciekawe czy zgarnąłby na luzaku np. króla strzelców czy pomógł wygrać ligę i może LM... Możliwe, ze nigdy się nie dowiemy już.

Zip

1

@juliacicha xD oni się nami bawią

Zip

0

Orientuje sie ktos z Was czy jak mam wyrobiony profil kierowcy i nie skonczylem prawka u jednego instruktora, to moge wyrobic nowy zrobic badania i zaczac u innego? Czy musze wybrac ten stary?? W tym samym miescie?

Zip

12

@IronSanHybrid ale wylew sebiksow na portalach spolecznosciowych zrobil swoje. Jak ja nie nawidze takich cwaniaczkow jak ten tatko

Zip

2

I cyk nowy transfer do klubu !Ojo!
Leo Messi.
Bartolomeu odejdzie za rok i klub splonie po nieodkrytych dotychczas aferach i walkach ale bartoż zapamietany zostanie ze Messi do konca z nim xD
Tak bedzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?