Zip

7

@BarcaInfo jeszcze tylko 34 takie informacje przez 5dni i moze bedzie oficjalka

Zip

3

@LuisSalvano oni robia wszystko tak jak myslisz

Zip

6

"Prezes Jarosław Kaczyński będzie rządził do 120 lat. Jarek to genialny strateg, jest po prostu genialny [...]" - powiedział kuzyn Kaczyńskiego

Kuzyn Bartomeu:
- Potrzymaj mi piwo

Zip

7

@horang A jak wygramy z Celtą to będzie, że pewnie mają kryzys. Po wygranej z Sewillą będą głosy, że te 120min się im odbija. Dopiero po pierwszej porażce przyjdzie nam krytykować, że nic się nie zmieniło i ogólnie większość out :D

Zip

8

XDD

„Heat mapa João Félixa przeciwko Granadzie” - napisał bukmacher, którego logo znajduje się na koszulkach hiszpańskiego zespołu.

https://pbs.twimg.com/media/Ei7y1JBXgAAMyY8?format=jpg&name=900x900

Granada żąda publicznych przeprosin i natychmiastowych wyjaśnień od firmy Winamax po opublikowaniu bolesnego i lekceważącego tweeta skierowanego w stronę klubu oraz jego fanów.

Zip

3

xD busquets jak nie zejdzie w polowie to ja dziekuje

Zip

33

Jezu kocham ramble xD
Po zeszlym sezonie wiekszosc srala na Suareza, sam juz mialem dosc co mecz sie wkurzac a tera podnieta i jak moglismy oddac takiego napadziora xdd

Zip

0

@pluszek nie ogladalem meczu tak pisze jak potluczony jak 90% osob tutaj

Zip

0

Przeciez trzeba bylo podzialac.. jakby real po dwoch kolejkach mial 1 lub 2 pkt a my po pierwszej 3 to sory. Trzeba reki sedziow

Zip

9

Fajnie by było, gdyby Real zgubił dzisiaj znowu punkty, a my byśmy weszli w sezon z przytupem.

Zip

4

@matirix20 O którego łaka ci chodzi bo ciężko wybrać z tych dwóch xD

Zip

0

Dopiero dotarlem do domu. Ktos juz prosil o freestyle ze starym? Jak nie yo podajcie nr do studio

Zip

0

A to, ze Koeman mowil ze Busi bedzie pelnil inna role niz w innych sezonach to prawda? Bo w kazdym meczu zagral, w pierwszym o pkt tez bedzie??

Zip

0

Ale cienizna xD
Dawać Dembele i Trincao i Pjanicia

Zip

0

@FafitFCB No se toca

Zip

1

@Jersi no ta bo iniesta i xavi to byli atleci nakoksowani

Zip

1

Widzisz Riki jest Buskets jest Alena. Nie ma szans aby jeszcze Ciebie gdzies wcisnac. Tak ponoc powiedzial Koeman dzisiaj na sniadaniu.

Zip

2

@Transu96 ciezko sie domyslic ze nie moja reka -_-

Zip

0

Zip

8

@highflymind poki co mamy 0 pkt a inne druzyny punktuja wiec ja sie cykam

Zip

0

@kaziks to one nie sa niebieskie? Xd

Zip

2

Ladna akcja! :o

Zip

0

Fajne stroje hehe chyba pozyczone z damskiego zespolu Xd

A tak serio zeby sie przypieprzac kolorowi koszulek w meczu xD dobrze ze nie tfubiale

Zip

1

@PanZagadka 11 a tu nic mozna wylaczac

Zip

5

@DonMatteo901 jak krzyczy to tez mozna pomyslec ze z rozkoszy i cyk uniewinnienie

Zip

0

@DaPi taki to se pozyje..

Zip

0

@Adamski69 zabookuj mi miejscowke

Zip

0

@BarcaInfo no i git
Roberto pike lenglet alba
De jong pjanic puig
Messi suarez griezzman/dembebe

Zip

11

@BarcaInfo Kiedy myślisz, ze już nie da rady bardziej ośmieszyć siebie i klubu po tych wszystkich akcjach, wtedy wjeżdża kolejny news. :(

Zip

0

@Kubox Sprawdź przez okno czy w swoim mieście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?