Zip
Dołączył/a: luty 2014
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@BarcaInfo jeszcze tylko 34 takie informacje przez 5dni i moze bedzie oficjalka
3
@LuisSalvano oni robia wszystko tak jak myslisz
6
"Prezes Jarosław Kaczyński będzie rządził do 120 lat. Jarek to genialny strateg, jest po prostu genialny [...]" - powiedział kuzyn Kaczyńskiego
Kuzyn Bartomeu:
- Potrzymaj mi piwo
7
@horang A jak wygramy z Celtą to będzie, że pewnie mają kryzys. Po wygranej z Sewillą będą głosy, że te 120min się im odbija. Dopiero po pierwszej porażce przyjdzie nam krytykować, że nic się nie zmieniło i ogólnie większość out :D
8
XDD
„Heat mapa João Félixa przeciwko Granadzie” - napisał bukmacher, którego logo znajduje się na koszulkach hiszpańskiego zespołu.
https://pbs.twimg.com/media/Ei7y1JBXgAAMyY8?format=jpg&name=900x900
Granada żąda publicznych przeprosin i natychmiastowych wyjaśnień od firmy Winamax po opublikowaniu bolesnego i lekceważącego tweeta skierowanego w stronę klubu oraz jego fanów.
3
xD busquets jak nie zejdzie w polowie to ja dziekuje
33
Jezu kocham ramble xD
Po zeszlym sezonie wiekszosc srala na Suareza, sam juz mialem dosc co mecz sie wkurzac a tera podnieta i jak moglismy oddac takiego napadziora xdd
0
@pluszek nie ogladalem meczu tak pisze jak potluczony jak 90% osob tutaj
0
Przeciez trzeba bylo podzialac.. jakby real po dwoch kolejkach mial 1 lub 2 pkt a my po pierwszej 3 to sory. Trzeba reki sedziow
9
Fajnie by było, gdyby Real zgubił dzisiaj znowu punkty, a my byśmy weszli w sezon z przytupem.
4
@matirix20 O którego łaka ci chodzi bo ciężko wybrać z tych dwóch xD
0
Dopiero dotarlem do domu. Ktos juz prosil o freestyle ze starym? Jak nie yo podajcie nr do studio
0
A to, ze Koeman mowil ze Busi bedzie pelnil inna role niz w innych sezonach to prawda? Bo w kazdym meczu zagral, w pierwszym o pkt tez bedzie??
0
Ale cienizna xD
Dawać Dembele i Trincao i Pjanicia
0
@FafitFCB No se toca
1
@Jersi no ta bo iniesta i xavi to byli atleci nakoksowani
1
Widzisz Riki jest Buskets jest Alena. Nie ma szans aby jeszcze Ciebie gdzies wcisnac. Tak ponoc powiedzial Koeman dzisiaj na sniadaniu.
2
@Transu96 ciezko sie domyslic ze nie moja reka -_-
0
Pany, podrobka?
https://zapodaj.net/ec92ae005b511.jpg.html
8
@highflymind poki co mamy 0 pkt a inne druzyny punktuja wiec ja sie cykam
0
@kaziks to one nie sa niebieskie? Xd
2
Ladna akcja! :o
0
Fajne stroje hehe chyba pozyczone z damskiego zespolu Xd
A tak serio zeby sie przypieprzac kolorowi koszulek w meczu xD dobrze ze nie tfubiale
1
@PanZagadka 11 a tu nic mozna wylaczac
5
@DonMatteo901 jak krzyczy to tez mozna pomyslec ze z rozkoszy i cyk uniewinnienie
0
@DaPi taki to se pozyje..
0
@Adamski69 zabookuj mi miejscowke
0
@BarcaInfo no i git
Roberto pike lenglet alba
De jong pjanic puig
Messi suarez griezzman/dembebe
11
@BarcaInfo Kiedy myślisz, ze już nie da rady bardziej ośmieszyć siebie i klubu po tych wszystkich akcjach, wtedy wjeżdża kolejny news. :(
0
@Kubox Sprawdź przez okno czy w swoim mieście