Zip
Dołączył/a: luty 2014
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Statistics Casemiro ma JAK ZWYKLE szczęście, że jeszcze jest na boisku :)
0
@Godlo zgadzam się, szczególnie z drugą częścią komentarza xD
5
Boże Dudek wracaj do domu madrycki &%#%$#. Pytanie o karny,a ten odpowiada: Hehe nie oczekuj, że powiem że powinien być, może w drugą stronę... Hehe ale w takim meczu to powinien być zdecydowany faul, a nie troche w piłke trochę w noge hehe
Pogromca ławki xD
0
Dest i Messi chyba najbardziej na plus w meczu. Trincao pewnie do zmiany i później może Dembele za Fatiego.
Sędzie moim zdaniem jak zwykle za Realem. Przy faulu Casemiro, w odwrotnej sytuacji pewnie byłby odgwizdany karny i potem Var, a tak to...
2
hahahahha bez varu XDDDDD i brak drugiej zooltej
1
Ah shit........
0
Na czym lepszy komentarz do oglądania? Eleven czy Canal+ ?
0
No to czas na piwerko i 50' gorzkiej limonki z miętą, aby wejść w odpowiednią fazę przed meczem.
Zdrówko Pany,
za zwycięstwo!!!!!!
0
@Denzon No ostatni album kozaczek jeden z lepszych w roku kalendarzowym, ale chodziło mi o utwór Wenflon
0
Mimo wszystko jest zaskoczenie składem. Brawo Ronald makdonald
4
@draxidox Łooooooo panie. Dzie Griezz.
I ten messi na okładce xdDxd
0
@BarcaInfo Tak jak mówiłem, środek pola był pewny 4 pomocników, my pewnie tak samo i będzie nudne klepanie xD
2
@Denzon Jeszcze nie sluchałem, jestem wkręcony opór w nowy kawałek Gedziuli :oooo
1
@Ronnie1992 Kiedyś w gimazjum graliśmy międzyszkolny mecz w ręczną. Wchodziłem z ławy przy niekorzystnym wyniku i trener mi mówił, abym się nie wdawał w żadną dyskusję. Po około 30sekundach wyskoczyłem do sędziego po (moim zdaniem) złej decyzji. Po chwili zszedłem z boiska :|
Więc tak..
0
@tristan87 Oby trzymał poziom, mam cichą nadzieję, ze nie odbiegnie sporo od 1części tego poe8a
0
@barcelonaLM A co jak pan starszy dziadek zechce modlić się na ławeczce przed blokiem?
2
@jedrek7000 Epicki komentarz jezu dziękuję, że mogłem to oglądać "na żywo" w Tv i streamach
ileż emocji
3
@Kwiatek67 Namówiłeś, a nawet nie musiałes :D
1
@justfootball może być trans? xd
2
@Kwiatek67 U mnie dzisiaj srogo, ale mam nadzieję, że jutro przed klasykiem również coś dziabniemy :D
3
@Kwiatek67 A ja Twoje mordko pozdro
0
@Esteban_ Luz, ale gdybym wymienił w swojej Douglasa, czy Roberto na prawej też byłaby polemika.
O to mi bardziej chodziło, że zestawienie ułożone jakby pod niejedną dyskusję, aby było głośno
5
@marcin000019 xD gość nie postawił kropki na końcu, pewnie po podstawówce patus z harnasiem przy łóżku
0
@Esteban_ "I to komentator sportowy?" Jest różnica? :)
Zdziwiło mnie takie zestawienie, gdzie musiał widzieć multum gości i tyle, ale w żadnym momencie nie napisałem, że to jego najlepsza 11..
0
@APRA Lepiej Ty skakuj te pojękiwania, albo wskaż w który momencie napisałem, ze to według niego najlepsza 11
XDXDXDXDXdxdxdx
1
@Esteban_ A przepraszam, gdzie manipuluję? Czy napisałem gdzieś, ze wybrał najlepszą 11 według siebie?
0
@APRA No chyba chciał być na siłę kontrowersyjny i żeby było głośno o jego wymarzonej 11' :)
1
@MessiTheBesst Ale jest Babangida, który chyba ani razu nie był w wyjściowej 11'
Coś nie tak koleś?
xD
2
Pewnie było, niezłe XD jak dla mnie, no ale każdy ma prawo obiektywnie wybrać swoją 11 z elClasico, no ale żeby taka? I to komentator sportowy?
Zubizareta
Oleguer-Ramos-Puyol-Salgado
Modric XD - Makelele-Bakero
Ronaldinho-Ronaldo-Babangida XD
via: Święcicki kocur
2
@APRA Jeżeli to nie prowo, to pozdro XD
a jeżeli prowo, to pozdro ja