Zip

2

@Statistics Casemiro ma JAK ZWYKLE szczęście, że jeszcze jest na boisku :)

Zip

0

@Godlo zgadzam się, szczególnie z drugą częścią komentarza xD

Zip

5

Boże Dudek wracaj do domu madrycki &%#%$#. Pytanie o karny,a ten odpowiada: Hehe nie oczekuj, że powiem że powinien być, może w drugą stronę... Hehe ale w takim meczu to powinien być zdecydowany faul, a nie troche w piłke trochę w noge hehe
Pogromca ławki xD

Zip

0

Dest i Messi chyba najbardziej na plus w meczu. Trincao pewnie do zmiany i później może Dembele za Fatiego.
Sędzie moim zdaniem jak zwykle za Realem. Przy faulu Casemiro, w odwrotnej sytuacji pewnie byłby odgwizdany karny i potem Var, a tak to...

Zip

2

hahahahha bez varu XDDDDD i brak drugiej zooltej

Zip

1

Ah shit........

Zip

0

Na czym lepszy komentarz do oglądania? Eleven czy Canal+ ?

Zip

0

No to czas na piwerko i 50' gorzkiej limonki z miętą, aby wejść w odpowiednią fazę przed meczem.
Zdrówko Pany,
za zwycięstwo!!!!!!

Zip

0

@Denzon No ostatni album kozaczek jeden z lepszych w roku kalendarzowym, ale chodziło mi o utwór Wenflon

Zip

0

Mimo wszystko jest zaskoczenie składem. Brawo Ronald makdonald

Zip

4

@draxidox Łooooooo panie. Dzie Griezz.
I ten messi na okładce xdDxd

Zip

0

@BarcaInfo Tak jak mówiłem, środek pola był pewny 4 pomocników, my pewnie tak samo i będzie nudne klepanie xD

Zip

2

@Denzon Jeszcze nie sluchałem, jestem wkręcony opór w nowy kawałek Gedziuli :oooo

Zip

1

@Ronnie1992 Kiedyś w gimazjum graliśmy międzyszkolny mecz w ręczną. Wchodziłem z ławy przy niekorzystnym wyniku i trener mi mówił, abym się nie wdawał w żadną dyskusję. Po około 30sekundach wyskoczyłem do sędziego po (moim zdaniem) złej decyzji. Po chwili zszedłem z boiska :|
Więc tak..

Zip

0

@tristan87 Oby trzymał poziom, mam cichą nadzieję, ze nie odbiegnie sporo od 1części tego poe8a

Zip

0

@barcelonaLM A co jak pan starszy dziadek zechce modlić się na ławeczce przed blokiem?

Zip

2

@jedrek7000 Epicki komentarz jezu dziękuję, że mogłem to oglądać "na żywo" w Tv i streamach
ileż emocji

Zip

3

@Kwiatek67 Namówiłeś, a nawet nie musiałes :D

Zip

1

@justfootball może być trans? xd

Zip

2

@Kwiatek67 U mnie dzisiaj srogo, ale mam nadzieję, że jutro przed klasykiem również coś dziabniemy :D

Zip

3

@Kwiatek67 A ja Twoje mordko pozdro

Zip

0

@Esteban_ Luz, ale gdybym wymienił w swojej Douglasa, czy Roberto na prawej też byłaby polemika.
O to mi bardziej chodziło, że zestawienie ułożone jakby pod niejedną dyskusję, aby było głośno

Zip

5

@marcin000019 xD gość nie postawił kropki na końcu, pewnie po podstawówce patus z harnasiem przy łóżku

Zip

0

@Esteban_ "I to komentator sportowy?" Jest różnica? :)
Zdziwiło mnie takie zestawienie, gdzie musiał widzieć multum gości i tyle, ale w żadnym momencie nie napisałem, że to jego najlepsza 11..

Zip

0

@APRA Lepiej Ty skakuj te pojękiwania, albo wskaż w który momencie napisałem, ze to według niego najlepsza 11
XDXDXDXDXdxdxdx

Zip

1

@Esteban_ A przepraszam, gdzie manipuluję? Czy napisałem gdzieś, ze wybrał najlepszą 11 według siebie?

Zip

0

@APRA No chyba chciał być na siłę kontrowersyjny i żeby było głośno o jego wymarzonej 11' :)

Zip

1

@MessiTheBesst Ale jest Babangida, który chyba ani razu nie był w wyjściowej 11'
Coś nie tak koleś?
xD

Zip

2

Pewnie było, niezłe XD jak dla mnie, no ale każdy ma prawo obiektywnie wybrać swoją 11 z elClasico, no ale żeby taka? I to komentator sportowy?

Zubizareta
Oleguer-Ramos-Puyol-Salgado
Modric XD - Makelele-Bakero
Ronaldinho-Ronaldo-Babangida XD

via: Święcicki kocur

Zip

2

@APRA Jeżeli to nie prowo, to pozdro XD
a jeżeli prowo, to pozdro ja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?