Zip

15

4 dzien z gorączką. Do tego doszsdl katar i duszacy kaszel. Bole miesni, zmeczenie.
Jako, ze przebywam w innym miescie niz moj rodzinny, w przychodni powiedziano mi, ze mnie nie przyjmą. Po telefonie do rodzinnego, chciala skierowac na wymaz, ale jako jestem w innym miescie nie mogla i powiedziala zebym zalozyl karte tu gdzie przebywam. Karty nie moge zalozyc bo jest podejrzenie covida i do przychodni nie wejde.
Masakra.

Zip

1

@wroclawianin89 pozdrawiam z Suwalk xd

Zip

1

@Jaca27 jedziesz krociutko z nimi jaca, nie powstrzymaja nas wszystkich

Zip

0

Ja pierdziele ale padaka masakra

Zip

4

@IronSanHybrid dla bonka w tym meczu kazdy wynik to 3pkt
Essa do przodu pchamy karawane xdd

Zip

0

No ale to moze w koncu ten rok Anglii xd jak nie to raczej nigdy jak zawsze..
A co do niemcow to sie zgadzam ofc

Zip

0

@lucca87 no tylko ta Argentyna na 10+ boli :(

Zip

0

@Rust_Cohle niemcy? Nie zgodze sie to nie te szeaby co kilka lat temu

Zip

2

Jak u Was wyglada top 3 reprezentacji na dzisiaj, jakby np jutro rozpoczynaly sie MS
Pomijajac takie gibraltary ktore hehe 6pkt po 2meczach czarny kon xD

U mnie to wyglada tak:
1 Brazylia
2 Francja/Portugalia
3 Hiszpania/ Anglia

Niezle top3 heh

Zip

0

@creative7 Podpinam się pod pytanie, jeszcze thriller poproszę

Zip

1

@NeroTFP a ja Dioko, nie wiem czemu

Zip

0

@AlwaysBlaugrana Jak można taki test "zdobyć"?

Zip

0

@Encore moze o innym polzacie mowimy mordo

Zip

0

@Encore na polsacie zdrady zegz nudezy sie zaczynajo

Zip

0

@BarcaInfo wydaje mi sie, ze ewidentnie wrzucal, ale wyszlo kozak

Zip

4

@BarcaInfo technika kozacka nie ma co

Zip

1

@Janas11224 Teraz to mógłby zmienić cieszynkę i strzelać z procy

Zip

7

@Janiama moze znasz malo osob z jajami :) bo to bzdura ze malo ktory facet by to zrobil. Ona to zrobila i blazni sie jeszcze bardziej z kazda kolejna wypowiedzia. Po tym "spektaklu" jeszcze bardziej odrzuca od siebie zamiast jakos konkretnie przekonac kibica/czytelnika do swoich wyimaginowanych tez.

Zip

1

20min obejrzane ale trzeba odstawic bo ze smiechu i zenady autorki nie dam rady. Jutro kolejne podejscie xD
To jak ona sie blazni to nie wiem. Jak obejrzy program to pewnie bedzie dumna. Taki typ

Zip

3

Wlaczylem na chwile ten hejtpark i to jak ona kazdemu przerywa w pol slowa i probuje przekazac swoje racje jest ohydne, jezu co za baba

Zip

2

@LuisSalvano czemu porownujesz forum w INTERNECIE i komentarze osob/ jakies przytyki/ wysmiewanie do zycia normalnego? Moze juz nie rozrozniasz tych sfer, ale takie posty sa kompletnie niepotrzebne i nikogo SERIO nie obchodza, jedynie do poczytania i pokrecenia beki xD i to na forum pilkarskim xD

Zip

1

A ja znowu nie wiem ocb :/

Zip

0

Co to za pieprzenie, ze gralismy z mocna Sevilla i remis to dobry wynik. To my jestesmy zespolem na srodek tabeli zeby usprawiedliwiac wynik?

Remis po tamtym sezonie to bylby dobry z Realem od biedy, a nie z Sevilla.
Martwi na starcie brak bramek Messiego i jego usmiechu ktory udzielal sie druzynie.
Zobaczymy co bedzie po przerwie, jak nie kilka zwyciestw pod rzad, to lige slabo widze.
No i albo Dembouz odpali i Koeman zsufa, albo 9 nowa, albo kit.
Dziekuje dobranoc

Zip

5

Szkoda, ze Dembele nie pogra duzo albo wcale w tym sezonie.. idealnie by dzisiaj przypasowal

Zip

4

:|

Kelly Hildebrandt który w 2009 wziął za żonę Kelly Hildebrandt nie jest już mężem Kelly. Matka Kelly komentuje, że Kelly i jej córka rozeszli się w przyjaźni. Kelly twierdzi, że postanowili rozstać się z Kelly gdy Kelly i on uznali, że łączy ich niewiele więcej ponad imię nazwisko.

https://www.nbcmiami.com/news/local/man-and-woman-both-named-kelly-hildebrandt-no-longer-married/2058231/

@ciekawostkawka

Zip

0

@gurales Ma ten żar w oczach, od razu mnie przekonał xD

Zip

0

@Szicek10 tez widzialem ten komentarz na fb

Zip

4

Zajebisty meczyk. Emocje, Fati znowu trafia, kozacki mecz Messiego i Cou.. poczatek ligi maluje sie idealnie.. troche forsze wejscia rezerwowych chocisc Arau dobrze sie wywiazal.

Dawac te Seville juz

Zip

0

@głardiola drugi mecz barcy xd

Zip

3

Dzien dobry, ja w sprawie biletow na mecz ligi Europy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?