Zip

4

@barcelonaLM ja niestety, ale pewnie dlatego ze nie podchodzilem

Zip

11

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8794797#comment-8794900

Dzieki byczki, dzieki wam chleb z cukrem do konca miecha :|

Zip

0

Myslicie ze wejdzie remis kopenhagi i wygrana interu? Czy nie warto ryzykowac ostatnich 3ziko na koncie?

Zip

8

Komentarz usunięty

Zip

2

@Vebrol i ze on o tym dobrze pamięta, moze nawet podawał tę serwetkę

Zip

3

Wiecie co jest najlepsze?
Z bayernem pewnie takim samym skladem wyjdziemy z rakieta i grizem na czele :) skoro nawet przy tskim ayniku murawy nie powachali fati k puig.
Straszne.

Zip

0

Dobrze ze nie gramy dwumeczu z Bayernem bo byloby gorzej niz slynne 7:2 bodajze xD

Zip

0

Xdddddd ale zmiana szok.

Zip

0

Ale wkurza Setien jezu.

Zip

2

Xd 63min a rakieta nadal na boisku
Czyzby jakies tasmy?

Zip

0

@edi81 tej reki nawet nie widza tylko mu powiedzieli xddd

Zip

1

Spoko gramy, ale na Bayern to nie wystarczy. Tam trzeba zaczac 2razy mocniej z zaangazowaniem, pressingiem i dazeniem do zdobycia bramy.

Zip

0

Nie wiem jak to skomentowac. Moze dostal z gory wiadomosc ze trzeba anulowac gre bo po ptakach i oslabnie ogladalnosc czy cos xd
Albo ze za szybko zbliza sie do cra w golach w LM #takbylo.

Zip

0

Taka oczywista reka jak wczoraj przy karnym dla juve xdd
Cyrk

Zip

0

No srednio na tym poczatku bym powiedzial, tak srednio..
Innego rozpoczecia spodziewalem sie xd

Zip

1

@SHIBA Noc oczyszczenia

Zip

4

Piekny wieczor, saska weszla, juve i real out, czego chciec wiecej?

Zip

1

@BarcaInfo co ku%!@

Zip

2

Jeeeeeeeeexdddddd

Zip

2

Wlasnie wrocilem z kolacji z dziewczyna akurat na meczyk.
Jezeli dzisiaj odpadnie real i juve to bedzie swietowane. 400 saskiej jest, 2piwka i koncowka jegera.
Chyba wiekszosc z nas trzyma kciuki za taki scenariusz??

Zip

5

@dawo17 to we coś odwal w tv

Zip

12

@facebook komentarze

Na ławce rezerwowych siedzi Bale,
Nic nie robi cały dzień.

„O, wypraszam to sobie!
Jak to? Ja nic nie robię?
A kto położył sobie rękę na kolanie?
A kto zjadł w klubie śniadanie?
A kto dzisiaj na meczu ziewał?
A kto na naradzie z trenerem pod nosem śpiewał ?
A kto dziś zdjął maskę i pokazał krocze?
O - o! Proszę!”

XD

Zip

2

@badej60 Via: Liga Dzbanów
Via: Dzban Hajto

Zip

1

@MichalZZZ Nie widziałem, ale mam nadzieję, że jest lepszy niż te różne odcinki na yt czy kiedyś na bodajże discovery

Zip

0

@BarcaInfo chyba z tlumacza jakiegos skopiowales te info xd

Zip

8

@ciekawostkawka

W 2000 roku na wakacjach w RPA Elon Musk zachorował na malarię. Objawy zaczęły się dopiero w USA, gdzie też był źle zdiagnozowany. Na szczęście wizytujący lekarz, który leczył wiele przypadków malarii, zauważył złą diagnozę i nakazał większą dawkę antybiotyków. Elon był tak wycieńczony, że przez 10 dni leżał na OIOM-ie, a dojście do siebie zajęło mu pół roku. Gdyby został zdiagnozowany dzień później najprawdopodobniej umarłby.

Źródło: Biografia Elona Muska, Ashlee Vance

Zip

2

Chelsea 1 - 0 Arsenal. Niezły początek

Zip

1

@Hiacynk Dokładnie nad tym myślałem xd

Zip

1

Macie jakieś ciekawe typy na dziś?

Zip

8

@MarioVeB! Żałosne i niepotrzebne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?