Zip
Dołączył/a: luty 2014
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@barcelonaLM ja niestety, ale pewnie dlatego ze nie podchodzilem
11
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8794797#comment-8794900
Dzieki byczki, dzieki wam chleb z cukrem do konca miecha :|
0
Myslicie ze wejdzie remis kopenhagi i wygrana interu? Czy nie warto ryzykowac ostatnich 3ziko na koncie?
8
Komentarz usunięty
2
@Vebrol i ze on o tym dobrze pamięta, moze nawet podawał tę serwetkę
3
Wiecie co jest najlepsze?
Z bayernem pewnie takim samym skladem wyjdziemy z rakieta i grizem na czele :) skoro nawet przy tskim ayniku murawy nie powachali fati k puig.
Straszne.
0
Dobrze ze nie gramy dwumeczu z Bayernem bo byloby gorzej niz slynne 7:2 bodajze xD
0
Xdddddd ale zmiana szok.
0
Ale wkurza Setien jezu.
2
Xd 63min a rakieta nadal na boisku
Czyzby jakies tasmy?
0
@edi81 tej reki nawet nie widza tylko mu powiedzieli xddd
1
Spoko gramy, ale na Bayern to nie wystarczy. Tam trzeba zaczac 2razy mocniej z zaangazowaniem, pressingiem i dazeniem do zdobycia bramy.
0
Nie wiem jak to skomentowac. Moze dostal z gory wiadomosc ze trzeba anulowac gre bo po ptakach i oslabnie ogladalnosc czy cos xd
Albo ze za szybko zbliza sie do cra w golach w LM #takbylo.
0
Taka oczywista reka jak wczoraj przy karnym dla juve xdd
Cyrk
0
No srednio na tym poczatku bym powiedzial, tak srednio..
Innego rozpoczecia spodziewalem sie xd
1
@SHIBA Noc oczyszczenia
4
Piekny wieczor, saska weszla, juve i real out, czego chciec wiecej?
1
@BarcaInfo co ku%!@
2
Jeeeeeeeeexdddddd
2
Wlasnie wrocilem z kolacji z dziewczyna akurat na meczyk.
Jezeli dzisiaj odpadnie real i juve to bedzie swietowane. 400 saskiej jest, 2piwka i koncowka jegera.
Chyba wiekszosc z nas trzyma kciuki za taki scenariusz??
5
@dawo17 to we coś odwal w tv
12
@facebook komentarze
Na ławce rezerwowych siedzi Bale,
Nic nie robi cały dzień.
„O, wypraszam to sobie!
Jak to? Ja nic nie robię?
A kto położył sobie rękę na kolanie?
A kto zjadł w klubie śniadanie?
A kto dzisiaj na meczu ziewał?
A kto na naradzie z trenerem pod nosem śpiewał ?
A kto dziś zdjął maskę i pokazał krocze?
O - o! Proszę!”
XD
2
@badej60 Via: Liga Dzbanów
Via: Dzban Hajto
1
@MichalZZZ Nie widziałem, ale mam nadzieję, że jest lepszy niż te różne odcinki na yt czy kiedyś na bodajże discovery
0
@BarcaInfo chyba z tlumacza jakiegos skopiowales te info xd
8
@ciekawostkawka
W 2000 roku na wakacjach w RPA Elon Musk zachorował na malarię. Objawy zaczęły się dopiero w USA, gdzie też był źle zdiagnozowany. Na szczęście wizytujący lekarz, który leczył wiele przypadków malarii, zauważył złą diagnozę i nakazał większą dawkę antybiotyków. Elon był tak wycieńczony, że przez 10 dni leżał na OIOM-ie, a dojście do siebie zajęło mu pół roku. Gdyby został zdiagnozowany dzień później najprawdopodobniej umarłby.
Źródło: Biografia Elona Muska, Ashlee Vance
2
Chelsea 1 - 0 Arsenal. Niezły początek
1
@Hiacynk Dokładnie nad tym myślałem xd
1
Macie jakieś ciekawe typy na dziś?
8
@MarioVeB! Żałosne i niepotrzebne.