Zip

1

@Comentateiro Zwycięża kandydat, którego nie było na liście, a LM i LaLigę wygrywa Atletico

Zip

1

@BarcaInfo Oby udało mu się trenować Messiego 1 lub 2 sezony, eh marzenie

Zip

4

Nieźle przekupiona liga. Dziękuję dobranoc.
I nie, to nie nasza wina, że nie poszliśmy za ciosem, jak to niektórzy tłumaczą.
Z takim sędziowaniem jest 2x trudniej grać.

Zip

7

Ten pajac też ma przykaz z góry, aby nie dawać żółtych graczom Celty?

Zip

1

Smuda dawaj te zmiany

Zip

15

Real już by sie cieszył po golu z karnego xD

Zip

0

Łooooooooooooooo

Zip

0

@quarto videkonfy to byłoby coś :D

Zip

1

Liczę dzisiaj na jakieś bramki Messiego, bo powolutku zbliża się tam Benzema. Oby nie było tak, że jeszcze go na finiszu prześcignie..

Zip

51

Jedyna sluszna racja
#Bosak2020

Zip

6

@Amigo_Blanco no cos tam mi smignelo. Spoko Twoj wybor, niekoniecznie pochwalam.
@Chakalaka XD

Zip

5

@Amigo_Blanco za dlugie nie czytam, ale TeamBosak.

Zip

1

@kkbarca Oj wątpię ;)

Zip

25

Gość od marketingu w Kopiko Polska powinien dostać srogą podwyżkę xD (można wbić na ich profil na fb)

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/06/normal/lK1cT3blrfibyBl7YUtdJ1wcn7XeAh3F.jpg

Zip

4

@kkbarca Szacunek xD jak on do rywala nie ma szacunku to ja jako widz mam miec? XD

Zip

0

xD
Lazio pewnie straci punkty, Real wygra. Najgorzej :/

Zip

2

@FC1899Barca Tylko BOSAK!

Zip

0

@SeeleyBooth Boli cie wielkie kolesiostwo?

Zip

0

Jak ja nienawidzę tego ramosa...

Zip

1

Lazio 2:0 ale brameczka :o

Zip

4

@Chakalaka Te sondaże to można sobie głęboko wsadzić

Zip

0

@MichalZZZ zaczalem ogladac tam family guy tydsien temu i po 2 dniach zablokowali xD

Zip

0

Obyśmy po tym meczu nie tęsknili oficjalnie za Vakverdem, z którym zakończyliśmy współpracę na 1wszym miejscu...

Zip

0

Fati za Suareza, Griezz na środek i Puig za Arthura i może utrzymamy 0:0 xD

Zip

0

@SeeleyBooth Wybacz, juz drinkuję, więc i składnia zdania pozostawia trochę do życzenia xd

Zip

0

@DonAndrzejos oj tak byczq +700 'bramka

Zip

0

@SeeleyBooth W zadnym zdaniu nie odniosłem się do dzisiejszego meczu, miałem nadzieję, że to wiadome

Zip

0

Ja to bym chciał zobaczyć kilka piłek w pole karne, na wybiegających napastników od pomocnika typu Arthur, de Jong. Nawet na mecz by posłali np. 5 przeszywających podań, a gdyby żadne albo 4 nie trafiły do napastnika, to nie miałbym żadnych pretensji. Moze warto aby zaczęli próbować, mylić przeciwnika? Skoro asekuracyjna gra mało daje zazwyczaj to co stoi na przeszkodzie, aby zaryzykować? A moze jedno będzie konkretne i zamienione na bramkę? Same profity. No ale może ktoś z gory juz ustala, nie wiem serio, albo Setien zabrania. Ale w LM to moze byc kluczowe, mam nadzieję, że to wiedzą, bo ja ekspert z piwerkiem przed TV to widzę!!!!

Zip

0

@FafitFCB Jedna z lepszy obron? i jeden z lepszych bramkarzy. Żeby jeszcze Simeone atak jakoś storpedował to byłby kosmos

Zip

3

@BarcaInfo Miło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?