Zip

1

@NaFazieHitman


Cześć i chwała!

Zip

2

@Kajtek77 ...masz Hajto nadal nie poniósł konsekwencji za swoją zbrodnię.

Zip

3

@SHIBA mnie rozwaliło plackarz charytatywny zasrany xD no ale jest kilka perełek

Zip

66

@Ciekawostkawka na fb

Wszystkie wyzwiska Paździocha do Boczka w kolejności alfabetycznej:

Alfons
Alkoholik
Analfabeta
Arbuz
Baran
Bezczelny człowiek
Burak
Bydlak nie człowiek
Cham bezczelny
Cham ze wsi spod Elbląga
Chuderlak
Ciemniak
Cymbał
Człowiek kiełbasa
Człowiek niedorozwinięty
Darmozjad
Defekt
Donosiciel
Dupa z uszami
Dureń jeden
Dziad
Dziad kalwaryjski
Dzieciorób
Dzikus
Einstein zasrany
Erosoman
Frajer
Gagatek
Gigi Amoroso zasrany
Gnida
Gnój
Głupi psychopata
Głowonóg
Grubas przebrzydły bez czci i wiary
Grubas erosomański
Grubasz pieprzony
Grubas pogański
Grubas pornograficzny
Horror erotyczny
Idiota
Ignorant
Judasz zasrany
Ludożerca
Łobuz
Kanibal
Kapucyn jeden
Kretyn
Krwiożerczy grubas
Menda
Menel
Nędzna karykatura
Nienormalny
Niedorozwój
Nikt
Niewyselekcjonowany burak
Odpad atomowy
Oszust
Pajac
Pasożyt
Parobas
Parówa
Pederasta
Pierdzimąka
Pijak
Pierdoła
Pokraka
Przygłup
Plackarz charytatywny, zasrany
Regularne bydle
Regularny debil i złodziej
Sadysta
Snowboardzista zasrany
Sprośna świnia
Szmaciarz
Świniak
Świnia przebrzydła
Świnia pornograficzna
Świnia zakamuflowana
Świnia żarłoczna
Świnia erosomańska
Śmieć
Taran opasły
Tuman
Ukryty erosoman
Wsza ludzka
Wieprz
Wypierdek
Zagrożenie dla kościoła
Zboczek pieprzony
Zbrodniarz
Zdrajca
Zdewociały faszysta
Znachor zasrany
Żarłoczny, pasożytniczy wrzód na dupie społeczeństwa ludu pracującego

Źródło: Świat Według Kiepskich

Zip

9

@AdiKingu96 zaliczył nienajlepszy sezon jednak chyba znowu najlepszy ze wszystkich top 5lig. Geniusz

Zip

2

@SHIBA co za poebana akcja xd

Zip

1

@Hiacynk najbardziej kuje w oczy ten otamendi nie czaje gościa irytuje mnie bardzo. De paul tez wybitny jakoś nie jest. Ciężko mimo wszystko będzie coś ugrać

Zip

10

@BarcaInfo 5 lat podstawowy napastnik w takim klubie
D R A M A T

Zip

0

@LuisSalvano nawet nie wiem o jakim penisie piszesz, masz jakiś problem?
Nie muszę pisać na forum ze jestem zajebisty i przekozacki (zip) i szczycić się tym

Zip

26

@LuisSalvano kolejny post na dowartościowanie się xD szacun

Zip

1

@Pilka_jest_okragla skrócić ligę do 8 zespołów i po sezonie sprzedać

Zip

2

http://www.goldenfoot.com/
Zapraszam do głosowania.
Mój poszedł na Messiego, a Wy dawajcie na kogo chcecie ;)

Zip

10

@Barca1992 Jeden rabin powie tak, drugi powie nie

Zip

3

Kurła z taką grą to w następnym sezonie możemy walić same wyjazdy

Zip

1

@damiano996 To skoro grają zajebiście to mam na przekór usiąść i się wkurvviać bo wcześniej grali źle, albo później zaczną grać źle? xD

Zip

7

Messiemu zostanie dopisana asysta, czy nie?

Zip

1

@Majkel34 najlepsze bragga w pl

Zip

2

@BarcaInfo ciekawe czy autokarem będą jeździć

Zip

2

@Mamrotek22 czyli jutro remis i zamiana 1:1 xD

Zip

9

Ja mam tylko nadzieję, że City wywali ich na zbity ryj i Juve jakoś polegnie z Lyonem lub w następnej rundzie.

Oby jeju ale i tak moje zachcianki spełzają na niczym..

Zip

0

@PaPo maxa może minus 2

Zip

2

@JohnA i twoim zdaniem nie zasłużył na choć kilka żółtych więcej?

Zip

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Zip

2

@Zoker to współczuję życia w nienawiści.

Zip

5

Ale w niektórych jest dużo nienawiści. Polecam wybrać się do lasu i zresetować się.

Zip

4

@Kapitan hawk być może mój wpis jest odnośnie 140wpisow Pana odnośnie superancji po i niesuperancji pisu? Bo rzygać się chce jak co chwila są jakieś wstawki o obu partiach.
Wy przegraliście w 1turze oddając 70%na mniejsze zła xddd

Zip

8

@rado_Barca nasza stronę? XDDDDD jak to nie za Po to za PiS? Dzięki wam jest jak jest pozdrowki :)

Zip

1

@damiano996 czego nie rozumiem?

Zip

11

@Chakalaka bo peowcy to wybawiciele Polski xdddd

Zip

0

@msmsms Miejscówka kozacka, ale bardziej Polska może coś polecisz?
I najlepiej aby można było dojechać pociągiem/autobusem,.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?