Zip

0

sport.pl będzie transmitował na fb

Zip

16

@Odesseiron Ja tam się z nimi zgadzam. Mnie nigdy jakoś nie fascynowały filmy Marvela. O wiele bardziej wolę dobry thriller, czy porytą komedie.

Zip

18

Zip

0

@Gaucho "Sunday League" :D

Zip

26

Nie zna życia ten, kto na mrozie, stojąc na tekturze za parawanem* nie przymierzał spodni na targu.

*Dobrze, jak ten parawan jeszcze był xD

Zip

0

@SeeleyBooth No trochę słabo, bo Alba jak zdrowy to pewnie będzie pykał po 90', a ostatnio i Semedo pokazał, że też z tej strony dobrze radzi. Firpo będzie miał ciężkie zadanie, aby się pokazać i nałapać tych minut...

Zip

5

@Cariones Jutro niedziela mordko, za wcześnie chyba z melanżem wystartowałeś :D
@edit nieważne, chyba ja za wcześnie wystartowałem XD

Zip

0

jak myślicie, Alba dzisiaj w podstawie? Czy znowu Semedo- lewa, Roberto- prawa? Bo Firpo raczej nie wpuści od 1'. Ciekawe jak z Umtitim..

Zip

1

@Wilczeq I przed snem znowu się wkurzasz, bo Real pewnie po kiepskiej grze wywiezie 3pkt xd

Zip

0

@kkbarca Pan Kleks :D

Zip

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Zip

0

@Alanooo No są droższe, ale tez pamiętajmy, że im wyższa cena ≠ tym wyższa jakość piwa. Aczkolwiek raz na x czasu lubię sięgnąć po ten browar.

Zip

1

@Alanooo Kubków smakowych to one nie urywają, ale całkiem git

Zip

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Zip

13

Rośnie nam drugi Diego Alves :D

Zip

2

@Chwytliwy Fascynujące

Zip

6

@Chwytliwy A co ma piernik do wiatraka?!
Skoro inne osoby kłamią, to ja też mogę i powinienem?

Zip

0

@Suzu No to ciekawe ile przyciągną osób w środę o 13 na trybuny.

Zip

1

Zip

17

@MesQueUnClub96 Typ nie wie nawet o co chodzi z maturą lol, Ty to głąb dopiero jesteś XD

Zip

7

@heniek168 Ewidentnie widać brak matury

Zip

7

@El Ronaldinho Gość pewnie miał po 30% z podstawowych i struga ważniaka XD

Zip

33

@A_Gomesinho_21 A kto ma maturę ten jest inteligentny, zna i umie wypowiadać się na przeróżne tematy z zakresu polityki, biznesu, wojen, fizyki, gospodarki, etc......

Zip

0

@krzychu1526 Mam nadzieję, ze chociaż autorka tego tweeta nie twerkowała :|

Zip

0

@BarcaInfo Hahah wiedziałem, że coś takiego sie pojawi XDD aż przypomniał się gif, jak dziecko z wklejoną buzią Cra biegnie na boisku do Messiego, żeby mu rękę podać

Zip

2

@RobiS Wysilić się to Ty nie musiałeś xD, ale gratki mordko mimo wszystko.

Zip

3

@ShowMe Podwójne standardy w tej lidze to norma od x lat.

Zip

1

@BarcaInfo Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno

Zip

2

@msmsms Tommy Wiseau w The Room.

Zip

0

@niepoprawniepoprawny tak śmieszkuję nieudolnie tylko, komentował będzie O.S.T.R.
Ostry to inny raper xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?