Zip
Dołączył/a: luty 2014
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sport.pl będzie transmitował na fb
16
@Odesseiron Ja tam się z nimi zgadzam. Mnie nigdy jakoś nie fascynowały filmy Marvela. O wiele bardziej wolę dobry thriller, czy porytą komedie.
18
https://www.sadistic.pl/wypierdalac-mi-z-tym-zjebo-protrestem-vt503518.htm
Cichy bohater :D
0
@Gaucho "Sunday League" :D
26
Nie zna życia ten, kto na mrozie, stojąc na tekturze za parawanem* nie przymierzał spodni na targu.
*Dobrze, jak ten parawan jeszcze był xD
0
@SeeleyBooth No trochę słabo, bo Alba jak zdrowy to pewnie będzie pykał po 90', a ostatnio i Semedo pokazał, że też z tej strony dobrze radzi. Firpo będzie miał ciężkie zadanie, aby się pokazać i nałapać tych minut...
5
@Cariones Jutro niedziela mordko, za wcześnie chyba z melanżem wystartowałeś :D
@edit nieważne, chyba ja za wcześnie wystartowałem XD
0
jak myślicie, Alba dzisiaj w podstawie? Czy znowu Semedo- lewa, Roberto- prawa? Bo Firpo raczej nie wpuści od 1'. Ciekawe jak z Umtitim..
1
@Wilczeq I przed snem znowu się wkurzasz, bo Real pewnie po kiepskiej grze wywiezie 3pkt xd
0
@kkbarca Pan Kleks :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Alanooo No są droższe, ale tez pamiętajmy, że im wyższa cena ≠ tym wyższa jakość piwa. Aczkolwiek raz na x czasu lubię sięgnąć po ten browar.
1
@Alanooo Kubków smakowych to one nie urywają, ale całkiem git
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Rośnie nam drugi Diego Alves :D
2
@Chwytliwy Fascynujące
6
@Chwytliwy A co ma piernik do wiatraka?!
Skoro inne osoby kłamią, to ja też mogę i powinienem?
0
@Suzu No to ciekawe ile przyciągną osób w środę o 13 na trybuny.
1
@Odesseiron ok
17
@MesQueUnClub96 Typ nie wie nawet o co chodzi z maturą lol, Ty to głąb dopiero jesteś XD
7
@heniek168 Ewidentnie widać brak matury
7
@El Ronaldinho Gość pewnie miał po 30% z podstawowych i struga ważniaka XD
33
@A_Gomesinho_21 A kto ma maturę ten jest inteligentny, zna i umie wypowiadać się na przeróżne tematy z zakresu polityki, biznesu, wojen, fizyki, gospodarki, etc......
0
@krzychu1526 Mam nadzieję, ze chociaż autorka tego tweeta nie twerkowała :|
0
@BarcaInfo Hahah wiedziałem, że coś takiego sie pojawi XDD aż przypomniał się gif, jak dziecko z wklejoną buzią Cra biegnie na boisku do Messiego, żeby mu rękę podać
2
@RobiS Wysilić się to Ty nie musiałeś xD, ale gratki mordko mimo wszystko.
3
@ShowMe Podwójne standardy w tej lidze to norma od x lat.
1
@BarcaInfo Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
2
@msmsms Tommy Wiseau w The Room.
0
@niepoprawniepoprawny tak śmieszkuję nieudolnie tylko, komentował będzie O.S.T.R.
Ostry to inny raper xd