Zip
Dołączył/a: luty 2014
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mesqueunbarca Wszystko wyćwiczone perfekcyjnie xD
4
Throwback to when Real Madrid didn't get a penalty so José Mourinho waited for the referee in the car park after the game.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/71582322_3671812096297629_346585478327173120_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQmeZ6Ddv2Sq7ZnSwqRg6GX18I55l1UmZy4cO2nlL55UKtd9Aso_ulOVusb1c517v7A&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=8f356eb996995efbc712724905cff341&oe=5E2A5B61
XDD
2
Teraz to dopiero zobaczymy wrzutek :D
0
@neymarjr_143 złote cycaty
65
@Janiama To wydzwoń swoich kolegów którzy mają 50-70 lat i z nimi dyskutuj, bo skoro ktoś kto ma 20 lat nie zna się na piłce, to nie wiem co robisz na tym forum i zczynasz dyskusje.
0
@Danny Gaucho Teraz powinien zacząć do spółki obrażać klub Grossetto, a raczej ich włodarzy. Cyrk
10
No to gość ma przewalone xD
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/71184847_2396060520511085_5672831042650636288_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQlCt4KQsjxRugs6zY2_39A-tZAJbXU4m66Grxv2Opu0OH2Xh08RaIX23kIECMTgVwE&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=9b4c5b1600ab37668fde49b47df3718d&oe=5E2579A6
0
@zadafcb Dziena, rzucę okiem bo w sumie zazwyczaj tylko jakieś urywki widuję, a całego spotkania to nie, a z checią bym obejrzał
0
@Barca17griezz10 Kiedyś to było, jak będziesz po 50 to już nie będzie
0
@zadafcb Można gdzieś obejrzeć?
12
@AmigoBlancos Nic nie myślę na ten temat. Kazdy może sobie ułożyć jak chce.
1
[Stan na godz. 19:30] 295 tys. odbiorców bez prądu, 4092 interwencji straży pożarnej, w tym najwięcej w woj. wielkopolskim (770), dolnośląskim (514) i śląskim (486) i 56 uszkodzonych budynków - to bilans podany ok. 1,5 godziny temu przez Grzegorza Świszcza z Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Niestety co najmniej jedna osoba zginęła, a siedem zostało rannych.
@PolscyŁowcyBurz
0
@ForcaMilosz A propo Guardioli to masz niżej dwie! konwersacje ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
119
Wysprzątałem dzisiaj praktycznie idealnie swój pokój i w sumie jedyny śmieć który został, to ja :|
0
@Criss18Barca Pewnie w kijowym stylu byśmy wygrali po golu w 90'+, ze spalonego i przedłużenie kontraktu o kolejne 2 lata xD
9
@Colon młoda Dorotka, dojrzała Ewka
0
Zipy, polecicie jakiś fajny film do obejrzenia z dziewczyną? Najlepiej na netflixie, coś nowszego?
50
> Ćwicz ze sztangą na ławeczce
Gówniak biega dookoła i się drze
Mało nie upuściłeś sztangi na ryj przez niego
Nakrzycz na niego, że to nie jest plac zabaw - zaczyna beczeć
Madka przychodzi i zaczyna się przypieprzać
Zdziel ją w pysk - też zaczyna beczeć
Załóż słuchawki i ćwicz dalej.
Ćwiczenia w domu takie są.
0
@BigShaq Jak bigshaq?
2
@sztrupcak ja chcę w końcu zobaczyć porażkę Realu. Taką srogą 1:0 conajmniej
0
@NeroTFP A sąsiad wyszedł i zaczął klaskać? xd
0
@Kajtek77 Czytam i nie dowierzam xD
0
@Janiama szkoda, że w jednej ankiecie nie ma Cr i R10. Ciekawe jak głosy by się rozłożyły..
2
@Janiama W lipcu nie znałem ansu fatiego. To chyba normalne, ze jak młody daje taki impuls przy każdym wejściu, nie boi się gry i sporo rzeczy mu już wychodzi, to większość kibiców chce go oglądać jak najwięcej?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Jacu327 i cyk już zrobione więcej dla środowiska niż te eko zj3^% i te Sary xD
11
No i takie piątki człowiek uwielbia!! :D
W końcu awans xD
Ale się cieszę..
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/71695089_2182983541801797_9038156459887558656_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQnuzytmbS1yCeQZoSFv8Ri-cjF153N3W9qV7J6RbO7t0KOhuj88Gbnse4iVIlsuwlk&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=41186ad3c9122826c583c31e6b701bf2&oe=5DFA7035
0
@barteq Niedługo będą go brali do meczu legend xD