Zip

17

@Barca17griezz10 Siedzę, oglądam coś, prakycznie oczy same się zamykają.
Wstanę, ogarnę się dosłownie 5minut, kładę się... i cyk wypoczęty, nagle oglądam jak pakistańscy cukiernicy budują igloo.

Zip

0

Komentarz usunięty

Zip

1

Kapitan Nikaragui i trener Sudanu jednak nie głosowali na Messiego.
No to chyba juz oficjalnie można przyznać tę nagrodę Cr.

Zip

8

@Kapitan hawk co on dupe w zlewie myje xD

Zip

1

@Triv44 once upon the time na grochowie joł xd

Zip

0

@Socjopata Bonsoul wiadomka, nie zawodzi nigdy i nigdzie, ale dla mnie gedziula wskoczył level wyżej tym albumem.

Zip

1

Gedz - Bohema
Słuchał ktoś?
Jak dla mnie póki co płyta roku. Teksty, flow, brzmienie, goście. Gedziula dopracował tę płytę do perfekcji. Pieprzony majstersztyk.

Zip

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Zip

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Zip

7

W piosence Freestyler oni mówią "rock the microphone", a nie "łaka maka fą".

Przepraszam.

Zip

0

@BarcaInfo Czyli na Inter bez Messiego, ehh...

Zip

0

@Barwindg Jak pepsi czy cola to tylko naturalna, żadne smakowe fu

Zip

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Zip

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Zip

14

https://jbzdy.cc/obr/1128810/seba-i-karyna

"Tak się dzieje jak człowiek przechodzi przez pasy bez pasów"
jak dla mnie karyna niewinna XDD
i w tym wszystkim tylko dzieci szkoda.

Zip

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Zip

2

@Barca_Big_Moment A potem dziwić się, że uważa się za króla futbolu jak każdy mu słodzi. Każdy, kto akurat jest "obok" niego :)

Zip

16

@Barca_Big_Moment Albo mi się wydaje, albo po każdym pominięciu Cra w jakiejś nagrodzie, osoby z jego "otoczenia" jakoś dyskredytują to, próbują podważyć?
Czy była podobna sytuacja gdy było na odwrót?
Żenujące to jest serio...

Zip

5

Wygrywasz 2:0? Masz rywala zdezorientowanego, żeby nie powiedzieć że na deskach?
Oddaj mu pole, pozwól rozgrywać, daj pewności siebie, po co zabić mecz w pierwszej połowie jakimś 4:0 xD

Zip

0

@MarioVeB! ten wzrok.. ukazujący głęboką.. pustkę, idealnie do polityki pasuje.

Zip

1

BREAKING: Wembley will host the 2023 Champions League final.


To powtóreczka z 2011 :D Oby tylko do tego czasu wygrać 1-2 razy LM

Zip

0

@Lamora nie zdążyłem nawet przeczytać xD

Zip

7

@Grzesior667 można, z białych

Zip

12

"Cr ponoć na pierwszym miejscu dał siebie, a Wuja Rece, ale im odrzucili"

XD

Zip

0

@krzychu1526 Normalnie Paulo Coelho xD

Zip

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Zip

2

@WisniaKala Z płyty na płytę coraz słabiej w moim odczuciu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?