Zip
Dołączył/a: luty 2014
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@Barca17griezz10 Siedzę, oglądam coś, prakycznie oczy same się zamykają.
Wstanę, ogarnę się dosłownie 5minut, kładę się... i cyk wypoczęty, nagle oglądam jak pakistańscy cukiernicy budują igloo.
0
Komentarz usunięty
1
Kapitan Nikaragui i trener Sudanu jednak nie głosowali na Messiego.
No to chyba juz oficjalnie można przyznać tę nagrodę Cr.
8
@Kapitan hawk co on dupe w zlewie myje xD
1
@Triv44 once upon the time na grochowie joł xd
0
@Socjopata Bonsoul wiadomka, nie zawodzi nigdy i nigdzie, ale dla mnie gedziula wskoczył level wyżej tym albumem.
1
Gedz - Bohema
Słuchał ktoś?
Jak dla mnie póki co płyta roku. Teksty, flow, brzmienie, goście. Gedziula dopracował tę płytę do perfekcji. Pieprzony majstersztyk.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
W piosence Freestyler oni mówią "rock the microphone", a nie "łaka maka fą".
Przepraszam.
0
@BarcaInfo Czyli na Inter bez Messiego, ehh...
0
@Barwindg Jak pepsi czy cola to tylko naturalna, żadne smakowe fu
3
https://i1.jbzdy.cc/contents/2019/09/c19edc011861894c4661ade3764a8c39.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
https://jbzdy.cc/obr/1128810/seba-i-karyna
"Tak się dzieje jak człowiek przechodzi przez pasy bez pasów"
jak dla mnie karyna niewinna XDD
i w tym wszystkim tylko dzieci szkoda.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Barca_Big_Moment A potem dziwić się, że uważa się za króla futbolu jak każdy mu słodzi. Każdy, kto akurat jest "obok" niego :)
16
@Barca_Big_Moment Albo mi się wydaje, albo po każdym pominięciu Cra w jakiejś nagrodzie, osoby z jego "otoczenia" jakoś dyskredytują to, próbują podważyć?
Czy była podobna sytuacja gdy było na odwrót?
Żenujące to jest serio...
5
Wygrywasz 2:0? Masz rywala zdezorientowanego, żeby nie powiedzieć że na deskach?
Oddaj mu pole, pozwól rozgrywać, daj pewności siebie, po co zabić mecz w pierwszej połowie jakimś 4:0 xD
0
@MarioVeB! ten wzrok.. ukazujący głęboką.. pustkę, idealnie do polityki pasuje.
1
BREAKING: Wembley will host the 2023 Champions League final.
To powtóreczka z 2011 :D Oby tylko do tego czasu wygrać 1-2 razy LM
0
@Lamora nie zdążyłem nawet przeczytać xD
2
@msmsms https://i.sadistic.pl/pics/4a3682c7808d.gif
63
FOTAZOO
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/70951757_2958925687469427_836645975559766016_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQmmZyn7_eM2G4gOt8u3s-S2nD8tM1GmkSyq1pb3tcTD9NTpi0O0yoS3Kkv3Nq7iQnY&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=7aeb8bd4f2b8f7f83a9277134fffe8d1&oe=5E3AC332
7
@Grzesior667 można, z białych
12
"Cr ponoć na pierwszym miejscu dał siebie, a Wuja Rece, ale im odrzucili"
XD
0
@krzychu1526 Normalnie Paulo Coelho xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@WisniaKala Z płyty na płytę coraz słabiej w moim odczuciu.