O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 636
  • Polecenia 3500

Komentarze

0

Jakbyśmy jutro grali z Hiszpanią to by nas zmietli z powierzchni ziemi. Przecież to byłby większy blamaż niż 8-2 Barcelony..ale Brzęczek i tak pewnie znalazłby pozytywy xd

2

@Hushovt Jeśli chodzi o kino, to zdecydowanie "Endgame" na premierze. Coś niesamowitego jak ludzie przeżywali film. I nikt nie narzekał że ktoś się śmieje, nikt nie narzekał że ktoś robi "łoooo" bo to robili wszyscy, cieszyli się, zachwycali czy wzruszali. Fantastyczne doświadczenie.

2

@InniSzataniCzynni Póki wali około 30 bramek i 20 asyst w sezonie to może i stać na tym boisku.

0

@pauletaa nie. [limit znaków]

1

Messi zostaje, a tutaj i tak głosy, że jednak "lepiej by było jakby odszedł". Ludzie, zdajecie sobie sprawę, że piszemy o najlepszym zawodniku w historii tej dyscypliny? W ogóle oglądacie mecze Barcelony? Przecież bez Messiego my byśmy walczyli o Ligę Mistrzów. Przecież on swoją grą ogarnia połowę bramek całego zespołu....Że pensja? Jego pensja odzwierciedla jego poziom. A poza tym, co to da, gdy odjedzie i klub zaoszczędzi na jego pensji, kiedy przychody z tego tytułu zmaleją diametralnie? Głównie on przyciąga kibiców na stadion i to jego nazwisko sprzedaje ponad połowę klubowych fantów. Messi NIE JEST problemem.

Zobacz wszystkie

126

Przeczytałem dzisiaj mistrzowski komentarz odnośnie przyjęcia Messiego: "przecież nie ma się czym zachwycać, (uwaga) Lewandowski przyjął tak samo (i mistrzowska puenta) TYLKO ŻE MU ODSKOCZYŁA" XDD

102

Obejrzałem mecz Serie A. Starczy tych emocji. Spróbuję kolejny raz za pół roku.

97

A, pochwale się :D
21 maja, początek biegania, ograniczenie fast foodów, chipsów i słodkich napojów.
6 kg w dół i dzisiaj pękło pierwsze 10 km w życiu, 54min 30s. Satysfakcja ogromna :D

95

Nienormalne że niektórzy zarzucają tutaj obecnym że wolą oglądać finał Wimbledonu zamiast prezentacji nowego zawodnika Barcelony. Dawno nie widziałem tak bezsensownych komentarzy. Sam wybrałem Wimbledon, chociaż z tenisa oglądam generalnie tylko finały turniejów wielkoszlemowych. Prezentacji w ogóle nie oglądałem. W jaki sposób mi to umniejsza w kontekście bycia kibicem tej drużyny? Nie wspominając już o tym, że ballada która trwa praktycznie od roku niektórym zdążyła się już przejeść, więc nic dziwnego że przeszli obok niej z obojętnością.
Ogólnie to wolę patrzeć na to co pokazuje na boisku niż na to jak pozuje z koszulką.

94

Minus po wczorajszym meczu jest taki, że drużyna Realu odskoczyła Messiemu na dwie bramki w klasyfikacji najlepszych strzelców La Liga ( ͡° ͜ʖ ͡°)