0

@Faro wrzuciłem 2 posty niżej xD

1

@blakkudium dam 140 (ze zbiórki tej co była)

2

Trochę francuskiego rapu dzieciaku...

1

@agaFCB elegancki zamysł

0

@agaFCB ma być zajebista pogoda, to może rozważ trening na dworze

0

@agaFCB choraś?

0

@Aequlibre Szczecin

1

@LeszekFCB sweet w uj

1

@MessiForeverTheBest Osz ty cwaniaczku, ty ty ty

1

@turhiay ich łzy to okład na moje myśli o Bobku

0

@turhiay prędzej Vinisrusa wyjebią

1

Gdzie spędzicie majóweczkę? Ja na RODzie grilla robię. Zapraszam co drugiego komentującego ;)

1

@Arden Ribery. Marzyłem, żeby do nas trafił.

0

@MagdJanko nie pamiętałem tego

0

Wrócił stary (młody) dobry Cuba.

0

@kejdzi harował jak wół

1

@Fermin właśnie najprędzej on podjąłby się szpaleru. Najnormalniejszy tam.

14

@Agrafka bardzo dużo pracy włożył w ten mecz.

0

@FCBparasiempre starszy ode mnie nawet

0

@TR3YWAY kotem samolotem xD

2

@FCBparasiempre nie wiedziałem, że on taki stary

1

@TR3YWAY Casado xD

4

@NeroTFP1 dzisiaj wali 4

5

@tbas Fermin raczej na skrzydle

0

Rashford konztuja, czy Flick już na niego nie liczy?

1

@mordini123 Heat, Gorączka.

4

Oby przy dobrym wyniku Roony coś zagrał z ławki.

0

@Czyhrynski panie, nie obrażaj pan Żuberka

0

@MariusGajusMaximus to do klasyku tak

1

@gumaz no i namówił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?