Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro wrzuciłem 2 posty niżej xD
1
@blakkudium dam 140 (ze zbiórki tej co była)
2
Trochę francuskiego rapu dzieciaku...
1
@agaFCB elegancki zamysł
0
@agaFCB ma być zajebista pogoda, to może rozważ trening na dworze
0
@agaFCB choraś?
0
@Aequlibre Szczecin
1
@LeszekFCB sweet w uj
1
@MessiForeverTheBest Osz ty cwaniaczku, ty ty ty
1
@turhiay ich łzy to okład na moje myśli o Bobku
0
@turhiay prędzej Vinisrusa wyjebią
1
Gdzie spędzicie majóweczkę? Ja na RODzie grilla robię. Zapraszam co drugiego komentującego ;)
1
@Arden Ribery. Marzyłem, żeby do nas trafił.
0
@MagdJanko nie pamiętałem tego
0
Wrócił stary (młody) dobry Cuba.
0
@kejdzi harował jak wół
1
@Fermin właśnie najprędzej on podjąłby się szpaleru. Najnormalniejszy tam.
14
@Agrafka bardzo dużo pracy włożył w ten mecz.
0
@FCBparasiempre starszy ode mnie nawet
0
@TR3YWAY kotem samolotem xD
2
@FCBparasiempre nie wiedziałem, że on taki stary
1
@TR3YWAY Casado xD
4
@NeroTFP1 dzisiaj wali 4
5
@tbas Fermin raczej na skrzydle
0
Rashford konztuja, czy Flick już na niego nie liczy?
1
@mordini123 Heat, Gorączka.
4
Oby przy dobrym wyniku Roony coś zagrał z ławki.
0
@Czyhrynski panie, nie obrażaj pan Żuberka
0
@MariusGajusMaximus to do klasyku tak
1
@gumaz no i namówił