2

Jak przyjdzie Bernardo, to Olmo do odstrzału.

0

@Borneo może i Cuba nie jest top, ale z Kunde przesadziłeś

12

@Borneo świetny pomysł xD

1

@Spider_Man *odeszedłem

0

@Kismeth daj link

4

Dawać Kotletico xD

0

"ale zdecydowano się ostatecznie zrezygnować z Włocha."

To już bankowo z niego rezygnujemy?

0

@Destroyer_of_Worlds i te wuwuzele xD

0

Telenowela trwa w najlepsze xD

0

@ShawnC uszaty puchar, Uszaty grajek - wszystko się zgadza

0

@Faro niech go biorą, my mamy Uszatego

0

@BorzyKrzys najlepszym był Pierce Brosnan

0

@Derean bez sensu, CF z niego żaden

2

@eckov przeciętniak. Nie jest lepszy od Rashfroda.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@czudi17 wytrawny widz widzę

2

@PanMietek rewolucja przemysłowa

0

@kacper31199 ja tak samo.

0

@czudi17 te mistrzostwa będą nudne do późnej fazy pucharowej

6

On ma coś z mentalem nie tak. Wydaje się ciągle nieobecny.

0

0

@Danny Gaucho a Fermin nie miał DD?

5

@kubix05 i ten spadający but Messiego

0

@MesQueUnClub_87 fajnie jakbyś dodawał rok produkcji

0

@Marek43a oby został

0

@Markiewicz_10 ani w sumie lepszy

2

Pytanie na jaką pozycję, bo jako CF jest kiepski, a na lewym śmigle mamy Rasha.

0

Trochę rapsów z rana

1

@EzioAuditoreDF miłego dzionka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?