Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak przyjdzie Bernardo, to Olmo do odstrzału.
0
@Borneo może i Cuba nie jest top, ale z Kunde przesadziłeś
12
@Borneo świetny pomysł xD
1
@Spider_Man *odeszedłem
0
@Kismeth daj link
3
https://wykop.pl/cdn/c3201142/36b3c8b9627493b8aeb3783b1fa1da38e3053900fb17d162e71f430b3cb0dc50,w800.jpg?author=MistrzPatelnii&auth=043836a4e3863d8ee7158d9499fab5b7
4
Dawać Kotletico xD
0
"ale zdecydowano się ostatecznie zrezygnować z Włocha."
To już bankowo z niego rezygnujemy?
0
@Destroyer_of_Worlds i te wuwuzele xD
0
Telenowela trwa w najlepsze xD
0
@ShawnC uszaty puchar, Uszaty grajek - wszystko się zgadza
0
@Faro niech go biorą, my mamy Uszatego
0
@BorzyKrzys najlepszym był Pierce Brosnan
0
@Derean bez sensu, CF z niego żaden
2
@eckov przeciętniak. Nie jest lepszy od Rashfroda.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@czudi17 wytrawny widz widzę
2
@PanMietek rewolucja przemysłowa
0
@kacper31199 ja tak samo.
0
@czudi17 te mistrzostwa będą nudne do późnej fazy pucharowej
6
On ma coś z mentalem nie tak. Wydaje się ciągle nieobecny.
0
@MesQueUnClub_87 xD
0
@Danny Gaucho a Fermin nie miał DD?
5
@kubix05 i ten spadający but Messiego
0
@MesQueUnClub_87 fajnie jakbyś dodawał rok produkcji
0
@Marek43a oby został
0
@Markiewicz_10 ani w sumie lepszy
2
Pytanie na jaką pozycję, bo jako CF jest kiepski, a na lewym śmigle mamy Rasha.
0
Trochę rapsów z rana
1
@EzioAuditoreDF miłego dzionka