Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 to akurat wiem, bo skarżą się na Mirko o bany xD
1
A pamiętacie takiego usera jak @siara10 ? Chłop co nienawidził Lewego to mała bania. Komentarze tylko o nim. Na szczęście jego trud skończony xD
2
@kuz a ja właśnie odmienne komentarze kibiców Realu dzisiaj czytam. Większość z nich zgadza się z powołaniami i narzekają na burdel w klubie.
1
@Tasde swoją drogą ciekawe ilu tu wykopków
3
@LAMC_10 mam pomysł. Jaki? Kurwa, sprytny.
0
@FCBparasiempre to dziwne. Zazwyczaj jest odwrotnie. Tak czy siak taki net powinien Ci starczyć. Na strumyku masz też transmisje w jakości SD. Też tną?
6
Lepszej opcji nie mamy. Nie za takie pieniądze.
0
@KrwawiaceoczyVEB a będzie jeszcze gorzej
1
@gumaz pytasz fanboja Messiego, przypominam skrycie
0
Pep przychodzi do Barcelony za Flicka. Bierzecie to?
6
@ZuczekFCB1899 człowieku, bluźnisz.
0
@FCBparasiempre zrób test na speedtest.net i podaj wynik
1
@FCBparasiempre jaki masz speed?
3
@Bernard777 strumyk to najlepsze co powstało w internecie
5
I taki maj mnie się podoba. O to chodzi.
1
@Bernard777 patrząc na jego progress, to nie wątpię
1
Szkoda, że Uszaty nie dostał powołania..
0
@Roobo Robercika pominęli
0
@kch niby jak? Znaki
0
Ja myślał, że oni bliźniaki
9
I w nagrodę nie jedzie na mundial. Fuck logic xD
17
Wymiana na Bastoniego i każdy happy.
11
Oni są bezczelni.
0
Filmik już zablokowany.
0
@ZieluXX wszędzie będziesz tym spamował?
0
Where Robercik :(((
0
Tylko w pięciu krajach na całym świecie nie będzie można śledzić starcia na Spotify Camp Nou.
Jakie to kraje? @MateuszDoniec
1
@AmigoBlancos pierwszy film na którym płakałem
1
@macio_944 to może i ja się skuszę jak jeszcze są
0
@macio_944 jak jakość bawełny?