0

@4drian0 to akurat wiem, bo skarżą się na Mirko o bany xD

1

A pamiętacie takiego usera jak @siara10 ? Chłop co nienawidził Lewego to mała bania. Komentarze tylko o nim. Na szczęście jego trud skończony xD

2

@kuz a ja właśnie odmienne komentarze kibiców Realu dzisiaj czytam. Większość z nich zgadza się z powołaniami i narzekają na burdel w klubie.

1

@Tasde swoją drogą ciekawe ilu tu wykopków

3

@LAMC_10 mam pomysł. Jaki? Kurwa, sprytny.

0

@FCBparasiempre to dziwne. Zazwyczaj jest odwrotnie. Tak czy siak taki net powinien Ci starczyć. Na strumyku masz też transmisje w jakości SD. Też tną?

6

Lepszej opcji nie mamy. Nie za takie pieniądze.

0

@KrwawiaceoczyVEB a będzie jeszcze gorzej

1

@gumaz pytasz fanboja Messiego, przypominam skrycie

0

Pep przychodzi do Barcelony za Flicka. Bierzecie to?

6

@ZuczekFCB1899 człowieku, bluźnisz.

0

@FCBparasiempre zrób test na speedtest.net i podaj wynik

1

@FCBparasiempre jaki masz speed?

3

@Bernard777 strumyk to najlepsze co powstało w internecie

5

I taki maj mnie się podoba. O to chodzi.

1

@Bernard777 patrząc na jego progress, to nie wątpię

1

Szkoda, że Uszaty nie dostał powołania..

0

@Roobo Robercika pominęli

0

@kch niby jak? Znaki

0

Ja myślał, że oni bliźniaki

9

I w nagrodę nie jedzie na mundial. Fuck logic xD

17

Wymiana na Bastoniego i każdy happy.

11

Oni są bezczelni.

0

Filmik już zablokowany.

0

@ZieluXX wszędzie będziesz tym spamował?

0

Where Robercik :(((

0

Tylko w pięciu krajach na całym świecie nie będzie można śledzić starcia na Spotify Camp Nou.

Jakie to kraje? @MateuszDoniec

1

@AmigoBlancos pierwszy film na którym płakałem

1

@macio_944 to może i ja się skuszę jak jeszcze są

0

@macio_944 jak jakość bawełny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?