Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz no i namówił
2
A ja dzisiaj do meczyku odpalam sześciopak Żuberka.
8
8 lat od ostatniej bramki Iniesty w Barcelonie:
https://www.facebook.com/share/r/18cJrRGCxf/
0
Widać, że Robercik z lekka spięty
https://www.facebook.com/share/r/1E4nfqG4u3/
0
@CriminalFCB dej jeden
0
@July_6_BcN o, tego nie wiedziałem.
0
Czy Krzysztof Bosak jest politykiem godnym zaufania?
3
@Bilon87 o ile Dawidowicz zejdzie z pensji.
0
@MsBarca odchodzi do Realu
1
@MichuZ44 szkoda że nie przyszedł do nas prosto z Ajaxu, ajaj
0
@JimMorrisonFCB no Yamala rzecz jasna
5
@Jimmydeska jestem użytkownikiem tej strony. Mogę wyrażać swoją opinię o jej funkcjonowaniu, a tobie nic do tego.
1
@majkiii VDV ma sens, lewo nożny środowy obrońca
0
@Krzysztof1987 niewypał
0
@MateS a dobrze
1
@July_6_BcN jest w trakcie i prosi, żeby mu nie przeszkadzać
1
@Eto'o9 R10 mnie to boli, że w szkółce nie mamy żadnej "9" i nigdy chyba nie mieliśmy
1
@July_6_BcN zapytam
1
Z ostatniej chwili: Bastoni zjadł śniadanie.
9
Przestańcie już spamować tym Bastonim.
1
@Guess Neymarem
0
@patrykzmc2000 no właśnie sęk w tym, żeby Hansi na niego zaczął stawiać. Inaczej trzymanie go nie ma żadnego sensu.
A i moim zdaniem chłopak ma papiery na zajebistego skrzydłowego.
1
@BORO_12 a jak nie kupimy, to potem będzie żal, że ktoś taki talent nam sprzątnął sprzed nosa
4
@Chudini123 niech go wpuszcza jak wygramy ligę
1
@Danny Gaucho to nie fastfood tylko pożywne śniadanie
3
Czy kebab to najlepszy fastfood?
0
@patrykzmc2000 Roony musi zostać, bo w razie kontuzji Yamala jesteśmy w ciemnej dupie. Oczywiście Flick musi zmądrzeć i dawać mu grać.
0
@ShawnC Olmo odejdzie, a Bernardo zgodzi się na obniżkę pensji. Tak w Fifie mi się pokazało.
0
@July_6_BcN magiczna data, dzień palaczy :)
3
Szczęśliwego 4-20 ;)