1

@gumaz no i namówił

2

A ja dzisiaj do meczyku odpalam sześciopak Żuberka.

8

8 lat od ostatniej bramki Iniesty w Barcelonie:

https://www.facebook.com/share/r/18cJrRGCxf/

0

Widać, że Robercik z lekka spięty

https://www.facebook.com/share/r/1E4nfqG4u3/

0

@CriminalFCB dej jeden

0

@July_6_BcN o, tego nie wiedziałem.

0

Czy Krzysztof Bosak jest politykiem godnym zaufania?

3

@Bilon87 o ile Dawidowicz zejdzie z pensji.

0

@MsBarca odchodzi do Realu

1

@MichuZ44 szkoda że nie przyszedł do nas prosto z Ajaxu, ajaj

0

@JimMorrisonFCB no Yamala rzecz jasna

5

@Jimmydeska jestem użytkownikiem tej strony. Mogę wyrażać swoją opinię o jej funkcjonowaniu, a tobie nic do tego.

1

@majkiii VDV ma sens, lewo nożny środowy obrońca

0

@Krzysztof1987 niewypał

0

@MateS a dobrze

1

@July_6_BcN jest w trakcie i prosi, żeby mu nie przeszkadzać

1

@Eto'o9 R10 mnie to boli, że w szkółce nie mamy żadnej "9" i nigdy chyba nie mieliśmy

1

@July_6_BcN zapytam

1

Z ostatniej chwili: Bastoni zjadł śniadanie.

9

Przestańcie już spamować tym Bastonim.

1

@Guess Neymarem

0

@patrykzmc2000 no właśnie sęk w tym, żeby Hansi na niego zaczął stawiać. Inaczej trzymanie go nie ma żadnego sensu.

A i moim zdaniem chłopak ma papiery na zajebistego skrzydłowego.

1

@BORO_12 a jak nie kupimy, to potem będzie żal, że ktoś taki talent nam sprzątnął sprzed nosa

4

@Chudini123 niech go wpuszcza jak wygramy ligę

1

@Danny Gaucho to nie fastfood tylko pożywne śniadanie

3

Czy kebab to najlepszy fastfood?

0

@patrykzmc2000 Roony musi zostać, bo w razie kontuzji Yamala jesteśmy w ciemnej dupie. Oczywiście Flick musi zmądrzeć i dawać mu grać.

0

@ShawnC Olmo odejdzie, a Bernardo zgodzi się na obniżkę pensji. Tak w Fifie mi się pokazało.

0

@July_6_BcN magiczna data, dzień palaczy :)

3

Szczęśliwego 4-20 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?