Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szczygiel06 na pewno nie Ferran
0
@AmigoBlancos jest jakaś promka teraz?
1
@FcPortoFan1999 export smakuje jak zwykły koncerniak
0
@joloskyy "od lat baggy jeansy kontra leginsy"
1
@Marusek jaki smak?
0
@tarantino10 mają skrzydłowych, a my wysoką linię obrony
0
@PIWOSZ89 już dzwonię
1
Perełka chmielowa najlepsza.
2
@July_6_BcN lepsze piwo VIP
0
@lucca87 tylko baggy, joł joł joł
0
@CLS63AMG skinny jeansy, najgorzej
9
@Krystiansigma2734 nie w tym meczu
3
@BonusKiller o, to o mnie
3
@Dresta wisi mi to. Wszystko wyrzucam do jednego kontenera.
0
@Beztroskii a Roony na lewe skrzydło?
0
@FCBparasiempre jakichś*
0
@vangoor Ale Dacię to Ty szanuj.
0
@kch mordo, ale jutro półfinał
2
Szczęsny > Dudek
1
@Laminedependencia obra-żona, hhyhyhy
2
@Marusek coś czuję, że by we dwójkę narobili od wuja bigosu xD
0
@FCBparasiempre lepiej się czyta akapitami niż taką ścianę tekstu
1
@LAMC_10 dalej bym na strumyku oglądał xD cebula motzno
2
@Kapitan hawk ale to będzie niewypał
0
@FCBparasiempre znaczy się tak.
1
Z Balde po jednej stronie? @Laminedependencia
1
@July_6_BcN oprócz Złotej Piłki dla Lewego :(((
0
Ferran jutro na lewym skrzydle? Czy lepiej Fermin? A może Roony?
0
@FCBparasiempre rób więcej akapitów
0
@July_6_BcN nie myślałem że da się.