0

@Szczygiel06 na pewno nie Ferran

0

@AmigoBlancos jest jakaś promka teraz?

1

@FcPortoFan1999 export smakuje jak zwykły koncerniak

0

@joloskyy "od lat baggy jeansy kontra leginsy"

1

@Marusek jaki smak?

0

@tarantino10 mają skrzydłowych, a my wysoką linię obrony

0

@PIWOSZ89 już dzwonię

1

Perełka chmielowa najlepsza.

2

@July_6_BcN lepsze piwo VIP

0

@lucca87 tylko baggy, joł joł joł

0

@CLS63AMG skinny jeansy, najgorzej

9

@Krystiansigma2734 nie w tym meczu

3

@BonusKiller o, to o mnie

3

@Dresta wisi mi to. Wszystko wyrzucam do jednego kontenera.

0

@Beztroskii a Roony na lewe skrzydło?

0

@FCBparasiempre jakichś*

0

@vangoor Ale Dacię to Ty szanuj.

0

@kch mordo, ale jutro półfinał

2

Szczęsny > Dudek

1

@Laminedependencia obra-żona, hhyhyhy

2

@Marusek coś czuję, że by we dwójkę narobili od wuja bigosu xD

0

@FCBparasiempre lepiej się czyta akapitami niż taką ścianę tekstu

1

@LAMC_10 dalej bym na strumyku oglądał xD cebula motzno

2

@Kapitan hawk ale to będzie niewypał

0

@FCBparasiempre znaczy się tak.

1

Z Balde po jednej stronie? @Laminedependencia

1

@July_6_BcN oprócz Złotej Piłki dla Lewego :(((

0

Ferran jutro na lewym skrzydle? Czy lepiej Fermin? A może Roony?

0

@FCBparasiempre rób więcej akapitów

0

@July_6_BcN nie myślałem że da się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?