0

@July_6_BcN aha, czyli grubaś xD

0

@July_6_BcN ile ważysz?

3

Faworki > pączki. Nie ma nawet o czym dyskutować.

0

@Matt_i1992 widać ;)

1

Jaki maraton filmowy w kinie byście sobie obejrzeli? Ja bym się na 3 Matrixy wybrał.

0

@mekston why not?

34

I po co ten wykrzyknik w tytule? Jak to nie clickbait, to ja nie wiem co.

0

Limp Bizkit feat. Method Man

0

Oczywiście @matirix20

1

@LOPEZ16 Del Piero... Ależ to był kocur.

1

@MesQueUnClub_87 jak najbardziej

0

@Criss18Barca takie mam wrażenie

0

Guns n Roses to najbardziej przehajpowany zespół w historii.

1

@mordini123 slavic style

1

@europejczyk jak myślą o awansie, to się może otworzą, a wtedy flickswagen się po nich przejedzie

0

@th@les jeszcze może karny dla Realu

0

Oby Olmo udźwignął środek pola. Jak da radę, to reszta pójdzie z górki. Jak ja po ogórki. Hehehe.

0

@lukaszbrk takie 5-3, mmm, pycha

0

@LukaszFan on się już nie odbuduje, to przypadek fatalny

0

@TR3YWAY no a jak, to cuckold

2

@Lukikiki pomyślimy

0

@Stinger_ oby Robercikowi wpadło

6

Ciekawe czy Anka wpadnie dziś chociaż na pierwszą połowę.

0

@jedrek7000 a płynie

0

@buglikos jak kupimy środkowego obrońcę z prawdziwego zdarzenia a Pan Pielgrzym odejdzie

0

@DarekFCBnaZawsze a proszę uprzejmie

0

@Macior79 Bernal do pary z Erykiem??

0

@Persempretito nie ta pozycja

1

@yanekfcb spokojnie, jest strumyk

0

@peetwithbarca a Król Eryk gdzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?