Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN aha, czyli grubaś xD
0
@July_6_BcN ile ważysz?
3
Faworki > pączki. Nie ma nawet o czym dyskutować.
0
@Matt_i1992 widać ;)
1
Jaki maraton filmowy w kinie byście sobie obejrzeli? Ja bym się na 3 Matrixy wybrał.
0
@mekston why not?
34
I po co ten wykrzyknik w tytule? Jak to nie clickbait, to ja nie wiem co.
0
Limp Bizkit feat. Method Man
0
Oczywiście @matirix20
1
@LOPEZ16 Del Piero... Ależ to był kocur.
1
@MesQueUnClub_87 jak najbardziej
0
@Criss18Barca takie mam wrażenie
0
Guns n Roses to najbardziej przehajpowany zespół w historii.
1
@mordini123 slavic style
1
@europejczyk jak myślą o awansie, to się może otworzą, a wtedy flickswagen się po nich przejedzie
0
@th@les jeszcze może karny dla Realu
0
Oby Olmo udźwignął środek pola. Jak da radę, to reszta pójdzie z górki. Jak ja po ogórki. Hehehe.
0
@lukaszbrk takie 5-3, mmm, pycha
0
@LukaszFan on się już nie odbuduje, to przypadek fatalny
0
@TR3YWAY no a jak, to cuckold
2
@Lukikiki pomyślimy
0
@Stinger_ oby Robercikowi wpadło
6
Ciekawe czy Anka wpadnie dziś chociaż na pierwszą połowę.
0
@jedrek7000 a płynie
0
@buglikos jak kupimy środkowego obrońcę z prawdziwego zdarzenia a Pan Pielgrzym odejdzie
0
@DarekFCBnaZawsze a proszę uprzejmie
0
@Macior79 Bernal do pary z Erykiem??
0
@Persempretito nie ta pozycja
1
@yanekfcb spokojnie, jest strumyk
0
@peetwithbarca a Król Eryk gdzie?