Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Może przerwa dobrze mu zrobi. Ostatnio coś nie tak z nim.
0
@Faro Ty masz, ja mam, oni mają
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kasy ja widzę, że "niebieskich" omijają bany, dlatego pytam
2
@Zbyszard 3 komenty z dupy, jak zwykle tutaj
0
Co to znaczy, że ktoś ma niebieski nick?
0
@dzefrej234 racja, co raz lepiej wygląda
0
Wiem, że do sztabu, ale taki Tomasz Młynarz na last dance z Bobkiem... Mmm...
0
Czy wam też non stop wyskakuje Błąd Captcha przy logowaniu?
5
@wielofish beka xD Niech się męczą xD
1
Rashy, i słusznie.
0
Obrzydliwe.
15 znaków.
0
@Darek_Maruszczak dziękuję! tak fajnie jest wrócić od razu do skrótów ;)
0
@Darek_Maruszczak czy możecie tagować #skroty ?
0
@Elvisek a będzie jeszcze gorzej
0
Szczena, ufam dla Ciebie.
0
@kanver_ Kane xD
wołaj jak będzie w ogóle w pierwszej 15.
0
Ale młodemu to już nie pogratulował...
0
@Coveta co to jest Bart?
1
@escarabajo proszę uprzejmie
0
@Ronaldinho10theking XD
0
@Transu96 dawaj
0
Jak w mowie potocznej określacie kibiców realu Madryt?
0
@wpwelement nie mówię, żeby zniżać się do poziomu fioletowej, no ale ok. Bądźmy świętsi od Jezusa.
0
@wpwelement wypracujemy jakiś kompromis? Może "mierdzioszki"... Rymuje się ze "śmierdzioszki" xD
0
@wpwelement nawet obrażanie kibiców realu Madryt?
1
@Bolton właśnie spadł mi koment z tym zacnym określeniem :/
0
Czy słowo "mierdy" jest tu niedozwolone??
1
@Dankho94isback fakt, sezon i liczby sztos. Nie wygra, ale obowiązkowo powinien być na podium.
0
@ShawnC ale zauważ, że Martin gra pół-stopera, więc cofnięty jest jeszcze bezpieczniejszą opcją niż Balde, który czasem poleci bez głowy do przodu.