2

Może przerwa dobrze mu zrobi. Ostatnio coś nie tak z nim.

0

@Faro Ty masz, ja mam, oni mają

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kasy ja widzę, że "niebieskich" omijają bany, dlatego pytam

2

@Zbyszard 3 komenty z dupy, jak zwykle tutaj

0

Co to znaczy, że ktoś ma niebieski nick?

0

@dzefrej234 racja, co raz lepiej wygląda

0

Wiem, że do sztabu, ale taki Tomasz Młynarz na last dance z Bobkiem... Mmm...

0

Czy wam też non stop wyskakuje Błąd Captcha przy logowaniu?

5

@wielofish beka xD Niech się męczą xD

1

Rashy, i słusznie.

0

Obrzydliwe.

15 znaków.

0

@Darek_Maruszczak dziękuję! tak fajnie jest wrócić od razu do skrótów ;)

0

@Darek_Maruszczak czy możecie tagować #skroty ?

0

@Elvisek a będzie jeszcze gorzej

0

Szczena, ufam dla Ciebie.

0

@kanver_ Kane xD
wołaj jak będzie w ogóle w pierwszej 15.

0

Ale młodemu to już nie pogratulował...

0

@Coveta co to jest Bart?

1

@escarabajo proszę uprzejmie

0

0

@Transu96 dawaj

0

Jak w mowie potocznej określacie kibiców realu Madryt?

0

@wpwelement nie mówię, żeby zniżać się do poziomu fioletowej, no ale ok. Bądźmy świętsi od Jezusa.

0

@wpwelement wypracujemy jakiś kompromis? Może "mierdzioszki"... Rymuje się ze "śmierdzioszki" xD

0

@wpwelement nawet obrażanie kibiców realu Madryt?

1

@Bolton właśnie spadł mi koment z tym zacnym określeniem :/

0

Czy słowo "mierdy" jest tu niedozwolone??

1

@Dankho94isback fakt, sezon i liczby sztos. Nie wygra, ale obowiązkowo powinien być na podium.

0

@ShawnC ale zauważ, że Martin gra pół-stopera, więc cofnięty jest jeszcze bezpieczniejszą opcją niż Balde, który czasem poleci bez głowy do przodu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?