Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LAMC_10 tak
0
Zgadzacie się z Tonym Krossem, że w Europie nie mamy czego szukać?
1
@xvcWinterSoldier lepiej być w UFC i walczyć o najwyższe cele.
0
@Eklerek na AMFie najlepszy?
1
@Eklerek chciałem Eze do nas na lewe skrzydło. Zajebisty jest chłop.
0
@MesQueUnClub22 uzasadnij proszę
0
@allien18 bo zgapili
7
Ten Dro jest cienki jak sik węża. Kompletnie nic nie pokazał przez czas jaki dostał. Za kilka lat będzie grał w Jadze xD
0
Jak byście mieli kogoś pożegnać, to prędzej Casado czy Bernala?
1
@Bernard777 uBlock lepszy
0
@cules100pro KDB?
1
@clyde gałka muszkatołowa do wszelkiego rodzaju mięs. Wychodzi petarda o lekko orzechowym smaku. Zwłaszcza kurczak z grilla.
1
@ProMILs też tak uważam. Cancelo w obronie nie jest od niego gorszy, a w ofensywnie daje więcej.
0
@PerroHerro a gdzie ma iść? To jego poziom. No i zostanie przy swojej dupencji w Katalonii.
0
Wolicie, żeby Cancelo grał za Balde czy za Kounde?
3
Dobra, dawać następnych. Tylko po kolei, żeby ktoś dwa razy w.. wiadomo co.
0
Kiedy jest finał Superpucharu?
1
@kejdzi ale za to De Jong wygląda źle za każdym razem jak jest na boisku
6
@BezglutenowyPedri La Curvy
0
Znowu usunięty post niełamiący regulaminu. Ech, szkoda strzępić ryja.
0
Bierzemy tego Kanselo czy nie?
1
@FCB24 Pedri to 80% naszej kreatywności w środku pola. Niestety, musi grać.
0
Jak to dobrze, że Digi Dong nie ma już miejsca w kadrze...
0
@Arden Antek prowadził?
0
@PatrykBarca Vlaho ma jedną nogę, a rusza się jakby miał 35 a nie 25 lat
0
@Karol145 45-letni Lewy byłby lepszy od tego lamusa
0
@FCBparasiempre tl;dr?
0
Kto był / jest lepszym skoczkiem: Małysz czy Stoch?
0
@Stinger_ a Małysz ile razy z rzędu był?
0
Już dawno nie śledzę skoków.
Jak byście wytypowali top3 Polaków na przestrzeni ostatnich 2 lat?