0

@FCBparasiempre Cryszczano lepszy

1

@maroon bo metka buca nie wzięła się z wczoraj czy z nikąd

0

Chyba jakaś awaria, ale nie wiem.

0

FCB Cribs, ogladalbym

7

@kundee fujka piwko. Tylko Perełka albo Żuberek.

6

@Bernard777 Mi wcale nic nie uc

0

@maroon z zagryzionymi zębami. Widać jak kipi frustracją.

1

@Herato Sklep Meblowy Meblopol Częstochowa?

15

@macio_944 pewnie i Negreira jest w to zamieszany

0

Tak patrząc po ocenach meczowych, to redakcja i czytelnicy chyba zawsze 2 różne mecze oglądają xD

3

@Soetie oni, jedni i drudzy zawsze chyba dwa inne mecze oglądają xD

1

@cracker a ja się z nich śmieję xD

1

Co parę dni widzę komentarz, że przeszkadzają Wam reklamy na tej stronie. Wy tak na serio przeglądacie internet bez blokera reklam?? Przecież to istny masochizm.

4

@MessiForeverTheBest mój stary pijany chyba głosował

1

To jest dla mnie prawdziwa bramka roku:

0

Ta bramka powinna wygrać

1

1

@Eklerek lepszy był ten wolej z pierwszej piły z powietrza z 30m

0

@Guillegavira ok, czaję.

0

Joe Pesci w "Chłopcy Z Ferajny" (też Oscar, mój ulubiony film)

0

Denzel Washington w "Dzień Próby" (Oscara wyjął)

2

@OBSERWATOR2021 Cezary Pazura w "Nic Śmiesznego"

0

@Guillegavira na jeden mecz ok, ale powinien się cały czas ogrywać jao DMF (jak ma szansę na grę, a tak często jej nie ma)

0

@Guillegavira Casado za wolny na bok obrony

0

@adukla w necie

1

@Vegeta88 Małysz > Messi, proste

2

Mocny zwiastun nowego Divinity:

0

Komentarz usunięty

0

Jamal czy Dżamal, jak wymawiacie?

3

Siemanko La Bamba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?