0

@czaja86 Leszka nie lubisz?

0

@Guillegavira to nie nazywaj się Polakiem

0

Dzisiaj Canal Plus czy Eleven i dlaczego?

5

@Kgorecki2500 jesteś trudnym przypadkiem koleś

1

@Eklerek przynajmniej raz w tygodniu oglądam kompilację jego bramek.

0

@Kgorecki2500 z firefoxem i uBlockiem nie masz reklam

0

@macio_944 pokaz koszulkę i ile dałeś?

1

@Eklerek kocham Vardiego

2

A tak w ogóle to patrz go jaki bogol, na El Clasico go stać...

0

3

@JimMorrisonFCB tak zwana kartofelsalate

9

Zawsze lepiej ogląda się mecze Barcy, jak gra nasz Polak Rodak.

0

@RobertNieLewandowski pozycję na 69, hehehe

1

@Danny Gaucho najlepsze były te ich karne w wersji sam na sam xD

1

@esem91 ma być Forca Barca na trybunach

0

@Danny Gaucho w USA jak zwykle coś muszą przekombinować

0

@FcPortoFan1999 ja zawsze marudzę

2

Aaaaaaa, dawajcie już ten klasyk!

0

@kamyk_23 oglądam. Widzę jak po oddaniu piłki najbliższemu zawodnikowi przesuwa się za przeciwnika i nie sposób mu odegrać. Jakby bał się gry i odpowiedzialności.

0

@kamyk_23 raczej podaj i się schowaj.

8

@Encore większe szanse niż na Alvareza

0

@majkiii chyba Lądek Zdrój

0

@Popitek12 lepiej na Ronaldo 2002. #pdk

0

1

@mekston a jak idzie Ronemu?

0

Kiedyś na jakimś quizie było pytanie o królową sportów. I ja od razu pomyślałem, że piłka nożna. Otóż nie, była to lekkoatletyka.

0

@BezglutenowyPedri niechęć do Izraela, zdecydowanie po tym co widzę po komentach w necie. Wszyscy mają ich dość.

0

A gdybyście mogli sprowadzić tylko jednego z dwójki Alvarez / Bastoni, to kto by to był?

0

@Popitek12 tanie piwko w Polsce > drogie wino w Madrycie

1

Dawać go! Dymy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?