0

Mam bardzo ładną Panią dentystkę. Jak ją poderwać?

0

@LAMC_10 już się nie obudzę mordo xD

1

Jeszcze 2 godziny do walki, a ja walczę ze snem. Za wcześnie dzisiaj wstałem.

5

@LAMC_10 dobre dupeczki u mnie

0

Przypominajka:
dzisiaj o 2 walczy Iwo Baraniewski w UFC.

7

@piJohn jak przecież Dudek to dzban

1

@heniusss mój ulubiony kawałek z muzyki klasycznej. Arcydzieło!

0

@beter2 i wygra

6

@Giwera ale bym taką kolbę opierdolił

4

@HypeR nie ta pozycja, ale Ding Donga też bym z chęcią pożegnał

1

@ArcziArtt zatem nagrywaj, wrzucaj, wołaj

1

@Kapitan9 więc nie zamieniłbyś go na Bernardo Silvę, co ja bym uczynił?

0

@ArcziArtt a nagrywałeś coś wcześniej, żeby w ogóle sprawdzić czy warto?

2

I cyk, Yamalek kontrakt rozwiązany xD

1

@Tomaszekkkkk zależy skąd oglądasz ;)

7

Każdy nowy lewy obrońca będzie lepszy od Balde.

4

Przypominajka:
dzisiaj o 2 walczy Iwo Baraniewski w UFC.

0

Gdzie jest transmisja z tenisa?

10

Po Szwecji żałowałem, że nie jedziemy na mundial, myślałem, że mamy jakiś potencjał, te sparingi trochę poprawiły mi nastrój bo jednak gówno gramy.

4

Dobrze ze te towarzyskie się odbyły. Przeszedł mi kompletnie żal że nie zagramy na mundialu xd

0

@Piotrek1993 dobrze, że przypomniałeś. Teraz tym bardziej nie obejrzę.

1

Komentarz usunięty

2

@malypuzon Rekin niestety musi zostać. Nie sprowadzimy dwóch napadziorów.

1

Śmieszne @UriBoyka

0

@agaFCB też myślę, że Djoko :)

0

Jak już tenisowo, to zapytam: kto jest najlepszym tenisistą wszech czasów?

0

#polskirap

7

@majkiii chłop ma jakiś problem mentalny. Jest ciągle nieobecny. Jeśli do tej pory nie zaczął pracy z psychologiem, to nie ma co liczyć na zmianę na lepsze.

0

@July_6_BcN Polska Francja ten sam ból!

1

@Eto'o9 R10 Bernardo to ofensywny pomocnik, więc za Olmo jak znalazł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?