Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam bardzo ładną Panią dentystkę. Jak ją poderwać?
0
@LAMC_10 już się nie obudzę mordo xD
1
Jeszcze 2 godziny do walki, a ja walczę ze snem. Za wcześnie dzisiaj wstałem.
5
@LAMC_10 dobre dupeczki u mnie
0
Przypominajka:
dzisiaj o 2 walczy Iwo Baraniewski w UFC.
7
@piJohn jak przecież Dudek to dzban
1
@heniusss mój ulubiony kawałek z muzyki klasycznej. Arcydzieło!
0
@beter2 i wygra
6
@Giwera ale bym taką kolbę opierdolił
4
@HypeR nie ta pozycja, ale Ding Donga też bym z chęcią pożegnał
1
@ArcziArtt zatem nagrywaj, wrzucaj, wołaj
1
@Kapitan9 więc nie zamieniłbyś go na Bernardo Silvę, co ja bym uczynił?
0
@ArcziArtt a nagrywałeś coś wcześniej, żeby w ogóle sprawdzić czy warto?
2
I cyk, Yamalek kontrakt rozwiązany xD
1
@Tomaszekkkkk zależy skąd oglądasz ;)
7
Każdy nowy lewy obrońca będzie lepszy od Balde.
4
Przypominajka:
dzisiaj o 2 walczy Iwo Baraniewski w UFC.
0
Gdzie jest transmisja z tenisa?
10
Po Szwecji żałowałem, że nie jedziemy na mundial, myślałem, że mamy jakiś potencjał, te sparingi trochę poprawiły mi nastrój bo jednak gówno gramy.
4
Dobrze ze te towarzyskie się odbyły. Przeszedł mi kompletnie żal że nie zagramy na mundialu xd
0
@Piotrek1993 dobrze, że przypomniałeś. Teraz tym bardziej nie obejrzę.
1
Komentarz usunięty
2
@malypuzon Rekin niestety musi zostać. Nie sprowadzimy dwóch napadziorów.
1
Śmieszne @UriBoyka
0
@agaFCB też myślę, że Djoko :)
0
Jak już tenisowo, to zapytam: kto jest najlepszym tenisistą wszech czasów?
0
#polskirap
7
@majkiii chłop ma jakiś problem mentalny. Jest ciągle nieobecny. Jeśli do tej pory nie zaczął pracy z psychologiem, to nie ma co liczyć na zmianę na lepsze.
0
@July_6_BcN Polska Francja ten sam ból!
1
@Eto'o9 R10 Bernardo to ofensywny pomocnik, więc za Olmo jak znalazł