0

Zaraz Villareal z Rayo. Ciekawy meczyk w sumie

0

Mam nadzieje że Barca dzis w miare pewnie zdobędzie 3 pkt.

0

Buahahaha karny xD

0

Fajny ten bruno taki nie za dobry :]

1

Memchester utd xD

0

@okiemtypera_lucaxx95 Wiesz co to godnosc xD?

2

@Danny Gaucho Dziadzio Tomaszewski chyba zapomina że sam w porównaniu do RL9 jest nikim.

1

@rasta212 Randoma z FB. Nie bede nawet linka rzucał bo juz go wyjasnili.

2

"Ma rację, Lewandowski to stucznie pompowana gwiazda . Reprezentacja Polski z jego udziałem nie osiągnęla nic. Tak nie miał z kim grać bo sam tego nie umie . Potrzebuje za sobą graczy za miliony monet żeby dobijać ich celne podania z 1 metra . Na 40 podań jedna trafi w jego nogę. Dyzma piłki nożnej . Tomaszewski nie potrzebował Barcelony żeby dobrze bronić. A ta lewizna stoi jak wazon na polu karnym I czeka jak na zmiłowanie aż pilka do niego trafi . Mam nadzieję że tan marny kopacz nie zagra już w reprezentacji Polski bo nic nie wnosi tam prócz strzelanie karnych nie które I tak nie są na faulowaniu jego. Drewniana Kukla"

Nie wiem czy to serio czy nie ale ciężki żywot ma Lewy. Serio czego by nie robił to kanalie pokroju Tomaszewskiego beda go krytykowac a ludzie jeszcze głupsi niz ww Tomaszewski slepa ida za jego glosem.

A szkoda gadac. Zobaczycie że jeszcze ci sami ludzie zatęsknia za Lewym.

1

@barcelonaLM Za pózno :]

0

Ło baben ale kompromitacja Serie A Oo

1

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=876382824697698&id=1110191557169821

Jedna z najlepszych scen w Swiecie według bundych xd

1

@Munio KuchniaKwasiora :)

3

https://www.facebook.com/100069557841914/posts/pfbid02HVyZzcK8ioLUDCLMynftcyN2V1BC4ejSanSY1jJVGfwYGsAA4JSuEhmtT7JxsLzbl/?app=fbl

Można i trzeba krytykowac ale zwyrole z madrytu to inna gestosc. Dawac poklask nękaniu rodziny sedziego.

Zwierzeta nie ludzie.

1

@Eklerek No to na co czekasz. Dawno po 12 :)

1

Kurde ale za mna chodzi kurczak z rożna. Trzeba chyba przejsc sie i kupic na obiadek :)

11

@MesQueUnClub96 Zależy ktory odcinek :]

0

@MatBac1991 Powodzenia w transferach xd

0

Ale bluzgi na stronie milanu. Nawet tu tak nie leca jak koledzy z mediolanu xD

0

@RivaldoVitorBorba Mysle że tak. Tam jest stosunkowo bezpiecznie.

0

Theo powinni wywiezc na taczce jesli odpadna xd

0

@ViscaelBarca2007 Sevilla od dłuższego czasu jest w finansowym bagnie. Ich mi nie szkoda bo wole Betis :D

1

Powoli ku normalnosci.

0

@Seledynowy No dzieje się.

7

Campi Flegrei.

Deformacja gruntu przyspieszyła ok 0.5 do 1cm. Biorac pod uwage że wczesniej to było ok 10mm to jest to spory wzrost. Jest to tyle niepokojace że aktywnosc sejsmiczna tez mocno wzrosła a biorac pod uwage oba te czynniki to sytuacja nie wygląda różowo.

Do erupcji jeszcze daleko ale to sa jasne sygnały że Campi staje sie co raz bardziej aktywne.

Cóz trzeba obserwowac.


@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @AssisMoreira @Kim Kallstrom @Zoker @doc @Lionel_Messi10 @michal26 @barcelonaLM

0

@PizzerMan Podbijam.

2

Wczoraj był też watek lublina na meczu Barcy mianowicie taki
https://www.facebook.com/APBronowiceLublin/videos/1140165764559129/?app=fbl

W sumie na bronowicach było przedszkole(może dalej jest) do którego chodziłem :)

28

Ale na starosc się Carlo zbidenił. Nie ogarnia rzeczywistosci i pierdzieli głupoty.

Serio zawsze ceniłen sobie go ale teraz do mu niezle real zrył beret.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?