Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Nie znam ligi :]
0
Polecam odpalic sobie meczyk Betisu i obserwowac Jesusa rodrigueza :)
Naprawde super się zapowiada.
3
@okiemtypera_lucaxx95 Bystrzak z ciebie biorac pod uwage ze to jedyne transfery...
4
O tym jak dobry jest Yamal niech swiadczy fakt ze grajac syf przez 60 min i tak zdołał przełamac rywala. Asysta do Olmo miodzio ale gol solidne 9/10 :)
Takich piłkarzy nie wolno pochopnie zdejmowac. Z reszta Rafa to samo. Niby mecz słabyvale zawsze cos dorzuci.
8
Oddawac Lifta brzoskwiniowego.
1
Ten mecz był irytujacy ale ludzie kochani kto dopuszcza taka murawe do gry. A juz w ogóle głupota było jej podlewanie w przerwie.
Piłka stawała w miejscu albo sie odbijala w dziwny sposób..
0
Niech ktos jeszcze powie złe słowo na Tiburona...
3
Ferran kapitalny Joker.
1
Wyszydzany hejtowany Yamal prawdopodnie z Olmo dali nam 3 pkt.
Kurtyna.
0
Takie mecze musimy zamykac wczesniej. Niepotrzebna nerwowka.
1
Dlatego nie zdejmuje sie Yamala.
1
Co oni robia z ta murawa? Przeciez to jest żart. Juz wczesniej był dramat..
1
@Rupert_Haubica Nie jestes zbyt bystry xD
0
Slask totalnie upodlony jesli Radomiak utrzyma wynik xd
0
Fatalnie chodzi ta piłka po tym pastwisku
0
Co to za murawa wtf...
3
@RosjaninBut Była wojna i jest wojna. Dobranoc.
1
@GeneralXavi To prawda.
0
Nie wiem czemu mam wieksze obawy niz przed meczami lm czy z topka ligi.
0
Nawet karnego nie strzelił Milan xD
1
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1893347423960928298
Kompromitacja milanu xd
0
@FcPortoFan1999 Tak.
0
@FcPortoFan1999 To bojkot bedzie trwał. Dla mnie to jest obrzydliwy klub który smieje sie w twarz klubow poważnych typu Lech Legia Jaka czy nawet Raków.
Wały od dawna,recydywa a oni dalej dostaja licencje albo sie ich ratuje w taki sposób. Tfu na ten klub.
1
@FcPortoFan1999 Lub do zawieszenoa lechii.
@Adran360 w sumie to też prawda xd
0
@FcPortoFan1999 Żadnego. To co zrobiła esa i canal plus to mela w twarz kibiców i promowanie patologi..
0
@FcPortoFan1999 Nie ogladam ligi. Nie po tym jak załatwiono sprawe lechii.
Dla mnie to jest wstyd ze dopuszczono ten guwno klub do rundy wiosennej. Bojkot robie.
1
Ale bieda z meczami. Aż se Milan odpale xd
0
Gasperini chce odejsc z Atalanty Oo
3
Jak Radomiak wygra to Slask może się powoli pakowac do 1 ligi.
7
@Borneo Jeszcze jakbys translatora użył to byłoby cacy.
Ogólnie się zgadzam ale wez to pisz po ludzku.