1

@FcPortoFan1999 Nie znam ligi :]

0

Polecam odpalic sobie meczyk Betisu i obserwowac Jesusa rodrigueza :)

Naprawde super się zapowiada.

3

@okiemtypera_lucaxx95 Bystrzak z ciebie biorac pod uwage ze to jedyne transfery...

4

O tym jak dobry jest Yamal niech swiadczy fakt ze grajac syf przez 60 min i tak zdołał przełamac rywala. Asysta do Olmo miodzio ale gol solidne 9/10 :)

Takich piłkarzy nie wolno pochopnie zdejmowac. Z reszta Rafa to samo. Niby mecz słabyvale zawsze cos dorzuci.

8

Oddawac Lifta brzoskwiniowego.

1

Ten mecz był irytujacy ale ludzie kochani kto dopuszcza taka murawe do gry. A juz w ogóle głupota było jej podlewanie w przerwie.

Piłka stawała w miejscu albo sie odbijala w dziwny sposób..

0

Niech ktos jeszcze powie złe słowo na Tiburona...

3

Ferran kapitalny Joker.

1

Wyszydzany hejtowany Yamal prawdopodnie z Olmo dali nam 3 pkt.

Kurtyna.

0

Takie mecze musimy zamykac wczesniej. Niepotrzebna nerwowka.

1

Dlatego nie zdejmuje sie Yamala.

1

Co oni robia z ta murawa? Przeciez to jest żart. Juz wczesniej był dramat..

1

@Rupert_Haubica Nie jestes zbyt bystry xD

0

Slask totalnie upodlony jesli Radomiak utrzyma wynik xd

0

Fatalnie chodzi ta piłka po tym pastwisku

0

Co to za murawa wtf...

3

@RosjaninBut Była wojna i jest wojna. Dobranoc.

1

@GeneralXavi To prawda.

0

Nie wiem czemu mam wieksze obawy niz przed meczami lm czy z topka ligi.

0

Nawet karnego nie strzelił Milan xD

1

0

0

@FcPortoFan1999 To bojkot bedzie trwał. Dla mnie to jest obrzydliwy klub który smieje sie w twarz klubow poważnych typu Lech Legia Jaka czy nawet Raków.

Wały od dawna,recydywa a oni dalej dostaja licencje albo sie ich ratuje w taki sposób. Tfu na ten klub.

1

@FcPortoFan1999 Lub do zawieszenoa lechii.

@Adran360 w sumie to też prawda xd

0

@FcPortoFan1999 Żadnego. To co zrobiła esa i canal plus to mela w twarz kibiców i promowanie patologi..

0

@FcPortoFan1999 Nie ogladam ligi. Nie po tym jak załatwiono sprawe lechii.

Dla mnie to jest wstyd ze dopuszczono ten guwno klub do rundy wiosennej. Bojkot robie.

1

Ale bieda z meczami. Aż se Milan odpale xd

0

Gasperini chce odejsc z Atalanty Oo

3

Jak Radomiak wygra to Slask może się powoli pakowac do 1 ligi.

7

@Borneo Jeszcze jakbys translatora użył to byłoby cacy.

Ogólnie się zgadzam ale wez to pisz po ludzku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?