0

@jacobFCB Topka najgorszych w ll

7

Hernadez Hernandez to jest niesamowita szumowina.

11

Bardzo głupie wejscie imo. Kartka zasłużona.

Zastanawiam sie gdzie był VAR gdy Cebulak faulowal a Żyd bluzgał arbitra...

0

Ale już kartek dla realu zapomnieli xD

0

Rafa kocur totalny

0

Pedri to yeb geniusz

5

@Filipem A ja nie. Musi byc pazerny na gole. To że czasem podejmuje złe decyzje to kwestiw braku doswiadczenia a skrzydłowy jak Yamal musi byc tez pazerny na gole.

1

@ali3gator Przestan powielac te głupoty z gwiazdorzeniem. To kwestia jego wieku.

3

Ale co wy kur chcecie od yamala.

Decyzje podejmuje dobre ale no piłka mu nie siedzi. Mysle że strzeli dzis gola

7

@MesQueUnClub96 Nie musimy.

0

3

@Moderacja pacjent z choroszczy uciekł.

0

Czemu na mobilnej operze czesci filmow nie idzie jakosci zmienic i odtwarza sie w 144p.

Mam tak od jakiegos czasu i nic nie pomaga. Ani odinstalowanie apki ani czyszczenie przegladarki.

Ma ktos pomysł jak to naprawic? Nie chce zmieniac na inna..

5

@blakkudium Pięknie. W koncu Cubarsi odpocznie.

0

7.2% chłodz sie :]

Dzieki Douglas...

No to niech chociaz Barca wygra.

0

To niezle podwojne standardy sedziego.

To jest czerwo jpr...

3

Z pozytywów.

Napije się piwa. Albo bede pic w dobrym nastroju co jest mało prawdopodobne albo bede pił by zapomniec o klasycznej mokrej szmacie ze strony Lecha.

Plus tez taki że o zgrozo nic to w tabeli nie zmienia xd

7

@takisobiektos Nie to co wielki slask cnie ?

0

Podziekowac Douglasaowi za niesamowita głupote.

0

Ojoj Sousa nie gra :/

1

Oby Lech tego nie popsuł. Swietna szansa na bufor przed meczem z Rakowem.

0

Plan na dzis.

Lech 3 pkt
Barca 3 pkt

0

Elitim naprawde super grajek.

3

Lech lubi to xD

0

@FcPortoFan1999 Oby Lech to wykorzystał.

5

Im dłuzej patrze na skład Rakowa tym większy mam szacunek dla Jagielloni.

Pięknie zbudowany zespół grający fajna piłke mimo wpadki w Mielcu.

0

Aha no niezle xD

0

@Who_you_mam Paraolimpiada xd

0

@Hosh To niezły prezes pzpn xd

Serio puchar to puchar. Fajnie byłoby go wygrac.

0

@takisobiektos O kurła... Najgłupszy przepis jaki istnieje. Powinni takie żóltka sprawdzac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?