Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB Topka najgorszych w ll
7
Hernadez Hernandez to jest niesamowita szumowina.
11
Bardzo głupie wejscie imo. Kartka zasłużona.
Zastanawiam sie gdzie był VAR gdy Cebulak faulowal a Żyd bluzgał arbitra...
0
Ale już kartek dla realu zapomnieli xD
0
Rafa kocur totalny
0
Pedri to yeb geniusz
5
@Filipem A ja nie. Musi byc pazerny na gole. To że czasem podejmuje złe decyzje to kwestiw braku doswiadczenia a skrzydłowy jak Yamal musi byc tez pazerny na gole.
1
@ali3gator Przestan powielac te głupoty z gwiazdorzeniem. To kwestia jego wieku.
3
Ale co wy kur chcecie od yamala.
Decyzje podejmuje dobre ale no piłka mu nie siedzi. Mysle że strzeli dzis gola
7
@MesQueUnClub96 Nie musimy.
0
@Fitkrzych69 :]
3
@Moderacja pacjent z choroszczy uciekł.
0
Czemu na mobilnej operze czesci filmow nie idzie jakosci zmienic i odtwarza sie w 144p.
Mam tak od jakiegos czasu i nic nie pomaga. Ani odinstalowanie apki ani czyszczenie przegladarki.
Ma ktos pomysł jak to naprawic? Nie chce zmieniac na inna..
5
@blakkudium Pięknie. W koncu Cubarsi odpocznie.
0
7.2% chłodz sie :]
Dzieki Douglas...
No to niech chociaz Barca wygra.
0
To niezle podwojne standardy sedziego.
To jest czerwo jpr...
3
Z pozytywów.
Napije się piwa. Albo bede pic w dobrym nastroju co jest mało prawdopodobne albo bede pił by zapomniec o klasycznej mokrej szmacie ze strony Lecha.
Plus tez taki że o zgrozo nic to w tabeli nie zmienia xd
7
@takisobiektos Nie to co wielki slask cnie ?
0
Podziekowac Douglasaowi za niesamowita głupote.
0
Ojoj Sousa nie gra :/
1
Oby Lech tego nie popsuł. Swietna szansa na bufor przed meczem z Rakowem.
0
Plan na dzis.
Lech 3 pkt
Barca 3 pkt
0
Elitim naprawde super grajek.
3
Lech lubi to xD
0
@FcPortoFan1999 Oby Lech to wykorzystał.
5
Im dłuzej patrze na skład Rakowa tym większy mam szacunek dla Jagielloni.
Pięknie zbudowany zespół grający fajna piłke mimo wpadki w Mielcu.
0
Aha no niezle xD
0
@Who_you_mam Paraolimpiada xd
0
@Hosh To niezły prezes pzpn xd
Serio puchar to puchar. Fajnie byłoby go wygrac.
0
@takisobiektos O kurła... Najgłupszy przepis jaki istnieje. Powinni takie żóltka sprawdzac