Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Wiem ale powtórka mi potrzebna
13
@AlexDark00 I kto to pisze xDDD
0
Ma ktos moze jakas dobra powtorke z karnym dla Lechii?
0
@Hosh Papszun w sumie to przypomina Bordalasa. Bynajmniej nie jest to komplement
1
Dzieki pasy za ponowne ukąszenie Rakowa :D
1
@PIWOSZ89 Cracovia i tak robi wynik ponad stan. Raków to jest totalny żart.
1
@negreanu Tak bezpłciowej ekipy jak Raków ze swieca szukac. Obrzydliwy zespół do ogladania.
0
@FcPortoFan1999 No nie. Ile można się slizgac w ten sposób.
Za ten ich styl powinni w czape dostac
0
Tak btw gol kozubala w tej memicznej sytuacji z gikiewiczem nie mógł zostac uznany.
Tu musze przyznac sie do błedu. Ale i tak brawo dla Kozubala :)
1
@Lionel_Messi10 Ta jest :D
2
@Bernard777 Oby tak zostało.
1
@Aragorn33 Jaka szkoda :]
1
Lasyk Lasyk ty dziadu...
1
Po co ten var jak sedziowie dalej popełniaja błedy? To byl skandaliczny karny dla lechii.
1
@Lionel_Messi10 Tak jak lechia :c
0
Motor cos ty zrobił...
Nie dla patoklubow...
2
Ale zdeptali Brighton xD
0
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/lech-nie-mial-prawa-o-tym-wiedziec-trener-widzewa-w-szoku-po-porazce/261556
A temu co? To nie jest kwestia zaskoczenia a wyszła dużo większa jakosc piłkarzy kolejorza. Poza tym warto pamietac że Niels to bardzo doswiadczony trener.
@FcPortoFan1999 @Hosh @fart
1
Ishaka smiało mozna zaczac nazywac legenda. Fantastyczny piłkarz :)
1
Hakans znakomity mecz notuje :)
0
Sousa to przekozak w tym sezonie ale Kozubal co piłki gra...
0
Lech okradziony z gola jprd...
Co ten Arys odwalił masakra...
0
Tu powinno byc juz 5 goli dla Lecha :/
0
Souuuuusaaaaaaaa goooolazoo
0
Widzew mnostwo farta póki co...
3
Sousaaaaa baller :)
3
@MesQueUnClub96 Stracic godnosc. Oh wait... Trzeba ja najpierw miec.
0
Naprawde... Wystarczyło odinstalowac i zainstalowac... A szkoda gadac xd
3
czy wy tez tak macie ze na mobilnej operze wywala wam co chwile ta strone? z innymi nie ma problemu.
Nie wiem co sie odwaliło ale tylko ta strona crashuje mi przegladarke a i streamów nie da rady odpalac. Nie wiem co tu sie staneło..
0
Araujoooooooool