Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
https://www.facebook.com/100069557841914/posts/pfbid02XK8KTPJNhMT4iaaiueTNeJs12MCfiHi6qK7wTW8U2r5JcLuRWCB2aFKVTqRJYxy5l/
Masakra. Mozna było smieszkowac z puiga ale zobaczcie to.. Szkoda chłopaka.
0
Nie ma słów w jezyku orków,ludzi,elfów i krasnoludów by opisac postawe Fatiego.
Niesamowity pasożyt bez krzty ambicji. Dramat. I ja wiem ze kasa mu sie należy ale jego postawa to jest wstyd. Chłop jest wrakiem i uważa że moze tu odniesc sukces?
Chlop co dostawał minuty to wygladal gorzej niz 4 ligowcy...
Szkoda ryja strzępic.
0
@BORO_12 To też. Serio on nawet na tle druzyn z nizszych lig wyglada jak piłkarz z b klasy.
0
@BORO_12 Szczerze gardze nim bardziej niz De jongiem. On wie ze jest wrakiem i bedzie doił klub do konca. Ja wiem ze skoro jest umowa to kasa mu sie należy ale no chlop by pokazal chociaz grama ambicji..
2
@BORO_12 Fati to tragedia i tu wina jest Laporty. Teraz cięzko sie typa pozbyc bo ambicji to on nie ma za grosz.
0
@Ptasior Wiek tu gra role. Gavi czy Yamal na pewno beda miec podwyżke ale nie na takim poziomie. Araujo przy nich jest weteranem plus klub mu cos obiecał i dlatego taka a nie inna pensja.
28
@krol211 7.5 miliona netto to nadal nie jest jakas mega duża pensja. Na pewno bardziej zasługuje na taka kase niz Fati.
0
@Encore Nie dogadamy sie. Dla mnie Onana to troche lepszy karius.
0
@Encore To jak to swiadczy o nich jak taka parodia bramkarza ma taki status.
Ja wiem że czasem cos obroni ale litosci...
0
@Encore Gdyby umiał bronic to mieliby kilka pkt wiecej. No nie oszukujmy sie Onana jest totalna katastrofa.
Wrzuc tam normalnego solidnego bramkarza i jestem pewny ze mieliby kilka pkt wiecej.
Z reszta sami kibice MU tesknia za De gea..
2
@Encore Onana to jest kompromitacja i to gruba. Chłop dziurawy jak majtki kurtyzany.
0
@Encore Zawód? To nie jest zawod. To jest katastrofa xD
Serio o ile rozumiem ze kilku moze jeszcze odbic sie to nadal nie zmienia faktu że wywalili 700 mln w błoto.
4
Eric ten hag wydał 700 mln na takie tuzy jak:
Antony
Casemiro
Onana
Mount
Martinez
Mazraoui
Malacia
Hojlund
De ligt
Zirkzee
Yoro
Ugarte
Matko bosko co oni tam odwalili xD
Serio żaden z tych transferów nie można nazwac udanym. Bartomeu lubi to.
0
@Rifek Ty faktycznie Oo
0
@JanneAhonen Na pewno zagramy z kims mocnym. Liczyłem na odrobine farta w 1/8
1
@ali3gator No to jest kuzwa żart xd
0
Czyli wielce prawdopodobne że Barca zagra z City jesli awansuja i przejda baraż. W sumie obejrzałbym taki meczyk.
3
Barca gra o top pozycje poczym dostaje w 1/8 na start topowy zespół xd.
Warto było kurła :)
1
Kompromitacja PSG oni odpadna już w fazie ligowej nie xd?
4
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=1044064161069999
Cos w tym jest xD
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Luciano99 @Kessie @Deviler @Bocheno1 @Kgorecki2500 @tomek8756
3
Ciekawe kiedy durnie z kafejki ogarnał że w sytuacji przed golem na 5-4 był stempel piłkarza Benfiki na Ferminie :)
Własnie dlatego nie odgwizdano karnego. Dobrze że sedzia puscił akcje :)
1
Ciekawe wszedzie pisza że karny na Yamalu prawidłowy.
Nawet tu była narracja o symulce :D
1
@abram3k to co tam pisałes o Raphinhy?
2
Za takiego Rafe zapłaciłbym 100 mln z pocałowaniem reki.
Co za bestia. Kiedy go druzyna potrzebowała to wział ja na plecy.
35
Yamal słaby mecz to prawda.
Chciałbym tylko przypomniec że ma 17 lat. On będzie miał jeszcze takich meczy sporo.
Troche wyrozumiałosci by sie przydało.
3
@Gaucho Kocham typa. Gigachad
0
Czekam na pełny skrot xD
1
Przepraszac na kolanach Raphinhe :)
1
Hahahahahahahahaha
7
Szanucek ze odrobili xD